Knight ONLINE Project MMORPG/Elmorad VS Karus 1.11

undead52

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Bu proje aslında çok basit bir şekilde 2012 yılında düşünmüştüm ama sadece 2 ırk arası savaş Knight online gibi olarak fakat becerememiştim.Şimdi ise yeterli derecede bilgiye sahibim ve sunucuyu açmaya karar verdim ama çok daha ayrıntılı bir şekilde Oyunun tamamen kökünden degiştirip Mmorpg ye dönüştürücem oyunu 2 irk şekline yapmaya başladım fakat iyice knight online olmaya başladı irk Envanter, itemler, takılar ,yüzükler ,kolyeler,Party, Trade, Np ve Ladder sistemi, Işınlanma kapılari ,Moblar her şey bunlari hayal olarak söylemiyorum gerçekten yapıcam hatta maradon müziği bile koydum oyuna arka planda çalıcak, Level atladığınızda çıkan oyun sesleri her şey değişicek ve hic bir mod gerekmiyecek servera girerken ve anlatiklarimin tamamen daha fazlasi olucak.Moradon, Elmorad, Luferson, Andream, Ronark Land tamamen hepsi olacak.Elmorad Human Karuslar ise orc skinine otomatik olarak sahip olacak.Oyun kolay olmayacak tamamen orijinal exp sistemi olacak ayni USKO'daki gibi yani anlayacağiniz oyunu Minecraft'a getiriyorum.Aklımda o kadar fikir varki hangisini eklesem karar veremiyorum.Sunucu yaklaşık 5-6 ay sürecektir tahminim yapış süresi bu yüzden oyunu 3 ayrı dilime ayırıcam
Alpha:35 level Maksimum-Maradon
Beta:59 level Maksimum-Maradon-EMC-LUFER-Andream
Tam sürüm:83 level maksimum-Her şey
tabi ki de her şey sizin elinizde sizin destekleriniz ile ayakta durucak bu sunucu

Küçük bir video(Moradon dan küçük bir görüntü)
Sesi acmayı unutmayın.Hangisini koysam karar veremedim minecraft versiyonumu yoksa diğeri diye. Ses oyuna gömülüdür :)

Admin yetki vermeden sadece 1 kez irk degistirilebilir

Videolar amatör olmasina bakmayin :)
Yanıma 1 tane builder ihtiyacım var ve uzun süre beraber çalışacağız bu büyük projede tamamen orijinal USKO maplerini yapacağız 5-6 ay gibi bir süre.Kendinden emin olanlar bana özel mesaj atabilir.

2012 yilindaki amatör projem Profilimdende bakabilirisiniz:
42 sayfa white-list almışım :)
https://forum.gamer.com.tr/konu/knight-craft.33495/

Bu konu sadece sizin yorumlarınızı almak için açılmıştır.Bu proje tamamen profesyonel bir çalışma olacak o yüzden yorumlariniz bizim için çok önemli.Eski Serverı açamadığım için özür dilerim server açılacaktır gerekirse ss,video hatta atacağım servera gelip ziyaret bile ederbilirisiniz.(Tabi belli bir süre :))

Son düzenleme:

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sonunda bir kaç farklı MMORPG sunucu daha. Çok teşekkür ederim bu emeği gösterip açmaya çalıştığın için. Sizin sayenizde yavaş yavaş gelişiyoruz bak :D Farklı sunucular ortaya çıkmaya başlıyor.

Umarım çok başarılı olursunuz ve emeğinizin karşılığını alırsınız.
Başarılar dilerim.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Cok eksik var gibi gözüküyor Haritalarin Knight online ile alakası yok
12xx 19xx 21xx hangi harita tipini kullanıcaksın bunu sectinmi?

undead52

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cok eksik var gibi gözüküyor Haritalarin Knight online ile alakası yok
12xx 19xx 21xx hangi harita tipini kullanıcaksın bunu sectinmi?

Harita daha bitmedi.Ben alttaki maradonu yapiyorum ve ben builder degilim normalde fakat aldigim builderlar bile benden daha kötü tek başıma calissam daha iyi oluyor.Serverda daha çok eksik var zaten bir nevi builder lazim olduğu için actim zaten konuyu.

basarilar ne zaman acilir
En az 1 ay sürecektir Daha harita bitmedi questler itemler ayarlanacak.Sesleri dizaynliyorum level up atladiginda vs cikan sesler.Ok seslerini filanda degistirmey düşünüyorum :)

Sonunda bir kaç farklı MMORPG sunucu daha. Çok teşekkür ederim bu emeği gösterip açmaya çalıştığın için. Sizin sayenizde yavaş yavaş gelişiyoruz bak :D Farklı sunucular ortaya çıkmaya başlıyor.

Umarım çok başarılı olursunuz ve emeğinizin karşılığını alırsınız.
Başarılar dilerim.
Teşükkürler :)

KakoNW

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Umarım Bende Bu Projeye Dahil Olacağım Ve Şimdiden Dahil Olamasamda Tebrik Ediyorum ...

Acaba Meşgul Değilseniz ..
Özelden Attığım İstek Mesajına BAKABİLİRMİSİNİZ ?
:)
İyi Forumlar :)

Leqo

MineKnight MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tam aradığım bir proje :) harika gidiyorsun bende 19xx moradon haritasını yapıyorum istersen fotoğraflarını atabilirim.Yardımcı olabilirim terrain konusunda
Moradon Proje Linkim : TIKLA
Örnek Ardream ;

Örnek Eslant ;

Son düzenleme:

undead52

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tam aradığım bir proje :) harika gidiyorsun bende 19xx moradon haritasını yapıyorum istersen fotoğraflarını atabilirim.Yardımcı olabilirim terrain konusunda
Moradon Proje Linkim : TIKLA
Örnek Ardream ;

Örnek Eslant ;
Herhalde talih kuşu vurdu ehehehehe :)

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adamlar yapiyo bea Bu Server turar 3D Texture olcakmi ? Olcaksa İtemlere benzesin .d İyi çalişmalar

hasan321321321

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Uzun süredir minecraft oynuyorum artık sıkılmaya başlamıştım ta ki rpg serverleri görene kadar ancak her server 2-3 gün dayanmadan kapanıyordu. İnşallah bu kapanmaz. Kolay gelsin en yakın sürede bitmesi dileği ile...