KnightNW | Moderator Alımı Basladı ! | Sadece 2 Kisi Alınacak .

KnightNetWork

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
cooltext289232288627427.png

Sayın forum kullanıcıları sunucumuza 2 adet Mod alınacakdır .

Konumuza geçmeden önce şunu söylemek isterimki bizi boş vaatlerle oyalayan insanlar olmayacaklar
İşlerini hakkıyla yapacaklar ve oyunculara admin yardımı etmiyecekler.

Alınacak Moderatörlerin Uğraşacakları Alanları ;

Oyuncu İlişkileri ve sunucu düzeni
- Oyuncularla arasındaki bağı iyi sağlıyacakdır
- Mümkün olduğunca oyuncularla ilgilenicekdir
- Komut bilgisi olacakdır
- vb.

Komutçu ve ceza belirleyici
-
Aynı zamanda hilemod'dur
- Hilelere gerekli cezayı verecek

- Bugları Kapatabilecek
- Komut bilgisi çok iyi derecede olacakdır
- vb.

Yetkili alımı formu

Adınız:
Yaşınız :
Kaç yıldır minecraft oynuyorsunuz :
Tecrübeniz :
Komut Bilginiz :
Hangi Mod dalını istiyorsunuz ? :
Neden siz ? :
Daha önce hiç ban yediniz mi ? :
Oyuncularla aranızı iyi tutarmısınız ? :
Daha önce nerelerde yetkili oldunuz ? :
Discord hesabınız :

NOT :
Eğer yetkili olacak iseniz bize güven vermek için telefon numaranız , discordunuz ve mikrofonunuz olmak zorundadır . Bu şartlara uymayan kişiler lütfen formu doldurmasın !

ardareyiz0707

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız:Arda
Yaşınız :14
Kaç yıldır minecraft oynuyorsunuz :4,5
Tecrübeniz :6 tane server
Komut Bilginiz :%97
Hangi Mod dalını istiyorsunuz ? :2 side olur (farketmez)
Neden siz ? :serverinize katkı sağlıyacağımı düşünüyorum
Daha önce hiç ban yediniz mi ? :Hayır
Oyuncularla aranızı iyi tutarmısınız ? :Evet
Daha önce nerelerde yetkili oldunuz ? :6 tane serverde mod 5 tane serverde admin- Başadmin 3serverde kurucu 4serverde Usta rehber
Discord hesabınız : FluffyBR

Kartoffel

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Adınız:Ali
Yaşınız : 15
Kaç yıldır minecraft oynuyorsunuz : 5
Tecrübeniz : 4 Yıl kuruculuk yaptım
Komut Bilginiz : %35
Hangi Mod dalını istiyorsunuz ? : Oyuncu ilişkileri ve sunucu düzeni
Neden siz ? : Minecraftta sunucular kurulmaya başladığından beri yetkili oluyorum
Daha önce hiç ban yediniz mi ? : Evet
Oyuncularla aranızı iyi tutarmısınız ? : Sıkıntı çıkmaz
Daha önce nerelerde yetkili oldunuz ? : Kendi sunucumda 4 Craft Risede 1 yıl kurucu - rehber - modluk yaptım
Discord hesabınız : Overlokçu#3783

NOT : Eğer yetkili olacak iseniz bize güven vermek için telefon numaranız , discordunuz ve mikrofonunuz olmak zorundadır . Bu şartlara uymayan kişiler lütfen formu doldurmasın !
[/QUOTE]

KnightNetWork

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sayın kullanıcılar alımlar gece sona erecekdir . Seçdiğimiz kişiyi discorddan ekliyeceğiz ...

EmreSeymen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız: Emre
Yaşınız : 27
Kaç yıldır minecraft oynuyorsunuz : 4
Tecrübeniz : Bütün yetki grubların'a uygunum.
Komut Bilginiz : Fazlasıyla
Hangi Mod dalını istiyorsunuz ? : Siz ne yakıştırıyorsanız ona ben karar vermem mümkün değil.
Neden siz ? : Kendimi bu işe adadığım için & kendime güvenim olduğu için.
Daha önce hiç ban yediniz mi ? : Fazlasıyla
Oyuncularla aranızı iyi tutarmısınız ? : tabii ki'de onların sayesin'de ayakta duruyoruz.
Daha önce nerelerde yetkili oldunuz ? : Çok yetkili oldum yalan söylemek gibi olmasın hepsini unuttum + 6 ay dır girmiyorum.
Discord hesabınız : Emre Seymen#6034

XelerotREKT_

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

Yetkili alımı formu

Adınız:Taha
Yaşınız :15.5
Kaç yıldır minecraft oynuyorsunuz :5 YıldırOynuyorum
Tecrübeniz :BlodyNW FFA MOD-HileMod
Komut Bilginiz :Gayet İyi npc Jail Ban mute Set vs
Hangi Mod dalını istiyorsunuz ? :HileMod*
Neden siz ? :Eskidende Moddum Görevimi Yapacğıma İnanıyorum Hile Bulmak benim İçin KOlay
Daha önce hiç ban yediniz mi ? :Hayır Yemedim
Oyuncularla aranızı iyi tutarmısınız ? :Gayet İyi tutabilirim
Daha önce nerelerde yetkili oldunuz ? :Bu sunucuda Moderator oldum Bloody Nw de Yetkili Oldum
Discord hesabınız : *XELEROT*#9586

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız: Furkan Berk
Kaç yıldır minecraft oynuyorsunuz : 5 yıldır oynamaktayım.(kanıt kayıt olma tarihinde)
Tecrübeniz : Gayet fazladır özelliklede Minecraft sunucularını çok seviyorum çünkü single playerde yapamadığımız birçok şeyi orada yapabiliyoruz.
Komut Bilginiz : Minecraft sunucularında uzun süre oynadığım ve bunla kalmayıp sevdiğim, pluginlerle uğraştığım için çok iyi diyebilirim.
Hangi Mod dalını istiyorsunuz ? : Herhangi bir mod dalına girebilirim hepsinde başarılı olacağıma inanıyorum.
Neden siz ? : Ben çünkü iyi bir takım arkadaşı ve fazlaca olan komut bilgimle ve insanları yönetme yeteneğimle de iyi bir moderetör olacağımı düşünüyorum.
Daha önce hiç ban yediniz mi ? : Evet
Oyuncularla aranızı iyi tutarmısınız ? : Tabii ki aileden de gelen bir alışkanlık olsa gerek genelde hiç küfür etmem,küfür eden biri olursa hiç cevap vermeden muteler yada duruma göre(admine küfür vb.) banlarım çünkü sakin bir insanım.
Daha önce nerelerde yetkili oldunuz ? : Birçok sunucuda yetkili oldum ancak bunlar eski olduğu için(kayıt olma tarihimden de gördüğünüz gibi)birçoğunu hatırlamıyorum ancak en yakın zamanlarda şuralarda yetkili oldum : PlatinCraft(Admin),ReallyCraft(Rehber),AbukSubukGaming(Admin)
Discord hesabınız : GameRanker#8870(Mikrofon var)

Son düzenleme:

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız: Furkan Berk
Kaç yıldır minecraft oynuyorsunuz : 5 yıldır oynamaktayım.(kanıt kayıt olma tarihinde)
Tecrübeniz : Gayet fazladır özelliklede Minecraft sunucularını çok seviyorum çünkü single playerde yapamadığımız birçok şeyi orada yapabiliyoruz.
Komut Bilginiz : Minecraft sunucularında uzun süre oynadığım ve bunla kalmayıp sevdiğim, pluginlerle uğraştığım için çok iyi diyebilirim.
Hangi Mod dalını istiyorsunuz ? : Herhangi bir mod dalına girebilirim hepsinde başarılı olacağıma inanıyorum.
Neden siz ? : Ben çünkü iyi bir takım arkadaşı ve fazlaca olan komut bilgimle ve insanları yönetme yeteneğimle de iyi bir moderetör olacağımı düşünüyorum.
Daha önce hiç ban yediniz mi ? : Evet, o da hile kullanmaktan HiveMC(yabancı premium server) orada yemiştim(2 yıl önce).Başka banım yoktur.
Oyuncularla aranızı iyi tutarmısınız ? : Tabii ki aileden de gelen bir alışkanlık olsa gerek genelde hiç küfür etmem,küfür eden biri olursa hiç cevap vermeden muteler yada duruma göre(admine küfür vb.) banlarım çünkü sakin bir insanım.
Daha önce nerelerde yetkili oldunuz ? : Birçok sunucuda yetkili oldum ancak bunlar eski olduğu için(kayıt olma tarihimden de gördüğünüz gibi)birçoğunu hatırlamıyorum ancak en yakın zamanlarda şuralarda yetkili oldum : PlatinCraft(Admin),ReallyCraft(Rehber),AbukSubukGaming(Admin)
Discord hesabınız : GameRanker#8870
Edit: Alınmam durumunda da rahatlıkla telefon numaramı verebilirim.

HardBadasB10

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız: Enes
Yaşınız : 16
Kaç yıldır minecraft oynuyorsunuz ? : 6
Tecrübeniz : 2.5 Yıl Builderlik Yaptım
Komut Bilginiz : Düşük Seviye
Hangi Mod dalını istiyorsunuz ? : Oyuncu ilişkileri ve düzen
Neden siz ? : Neden Ben ? Oldukça İyi Bir Soru Çünkü Bulunduğum Çevreye Çok Çabuk Uyum Sağlarım.Çevremle İyi Kaynaşırım.Kendimi Sevdirtirim
Daha önce hiç ban yediniz mi ? : Hayır
Oyuncularla aranızı iyi tutarmısınız ? : tabii ki Elimden Geldiğince Gönüllerini Hoş Tutmaya Çalışırım
Daha önce nerelerde yetkili oldunuz ? : EfsaneCraftta Moderatörlük
Discord hesabınız : Enes#3956

Son düzenleme:

PioneTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız: Ahmet
Yaşınız : 15.5
Kaç yıldır minecraft oynuyorsunuz : 4
Tecrübeniz : birçok Server'da Moderatörlük yaptım , ve bu alanlarda başarılı olduğumu düşünüyorum.
Komut Bilginiz : %80 Server'da görebilirsiniz.
Hangi Mod dalını istiyorsunuz ? : Oyuncu İlişkileri ve düzen.
Neden siz ? : Ben sizinle olan ilişkimi iyi sürdürebileceğimi düşünüyorum, Büyüklere Saygım Küçüklere Sevgim Sonsuzdur.
Daha önce hiç ban yediniz mi ? : Evet, Yedim Bug Kullanımından Dolayı 1 Defa yedim [ Dürüstüm ]
Oyuncularla aranızı iyi tutarmısınız ? : Oyuncularla aramı iyi tutmak en iyi yaptığım şeylerden 1 tanesidir. emin olabilrisiniz.
Daha önce nerelerde yetkili oldunuz ? : StarCraft , RafadanCraft , vb
Discord hesabınız : Siz Bulamazsınız. isterseniz siz verin iletişime geçelim.
[ İYİ FORUMLAR ]

MustafaSalci

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: Mustafa
Yaşınız : 16 (16 1 ay var)
Kaç yıldır minecraft oynuyorsunuz : 2013'den beri yani 5 Yıl
Tecrübeniz : Tecrübem vardır çoğu server de moderatörlük yaptım oyuncularla iletişimim iyidir yazılarıma dikkat ederim ve aktif olurum 1 gün bile girmezsem mazeretim olur aksi takdirde girmemezlik yapmam güvencem vardır bundan önce birçok nitrado ve batihost server işlettim mod oldum - admin oldum - serverimi actım
Komut Bilginiz :%98 Kendimden eminim geldigimde test edebilirsiniz
Hangi Mod dalını istiyorsunuz ? : Oyuncularla iletişimim iyi bu yüzden oyuncularla iletişimi secmek isterim ancak komut bilgim de var hangisi uygunsa eğer alınırsam beraber karar veririz diğer alınıcak mod'a da sormak gerekir
Neden siz ? : Kurucu Emirhanı tanıyorum ona bilgilerimden bahsetmiştim serveriniz de oynadım beğendim [ Kaliteli Server İçin Kaliteli Bir Yetkili ]
Daha önce hiç ban yediniz mi ? : 1 veya 2 kez yedim 2 sanırım o da geliştirilmesi gereken serverlara girip yardım edebilceğimi söylemek bana yardım yok diyerek banladılar
Oyuncularla aranızı iyi tutarmısınız ? : Aram çok iyidir küfür etmem onlara karşı aşırı derece saygılı olurum her ne derse desinler onlar artık benım AİLEM ..
Daha önce nerelerde yetkili oldunuz ? : JorrelCraft - DragonMC - gibi coğu batihost serverinde yetkili oldum KNİGHT NW 'serverinde de olmayı gerçekten isterim
Discord hesabınız : Freddy#5229