Köpeklerim ve ben :)

KingplayerTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Köpeklerimle güzel bi fotoğraf çekineyim dedim :)
2017-05-31_12.54.47.png
2017-05-31_12.54.51.png
2017-05-31_12.58.45.png

KingplayerTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Baya önceden çekmiştim bunu sw mi yoksa kendim haritamı yükledim bilmiyorum

SarıBücürIsBack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Skyblock herhalde. Dikkat et üstüne atlamasınlar parçalarlar :)

Bu arada köpeklerine hükmedeyim. (küfür değil sadece köpeklerine hükmetmek istiyorum)

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
Minecraft'a ilk başladığım zamanlar(balta yapmayı bilmediğim hani)arkadaşımın köpeği vardı Hamachi server oynuyorduk.Geldim arkadaşıma vurdum bunun köpeği birden bana saldırmaya koşturmaya başladı.Bende baya kaçtım halen koşturuyordu en son uçuruma düştü beni koşturayım derken..Ondan sonra mezar yaptık rahmetli köpeğe o gün bu gündür aklıma o köpek geliyor üzücü... :(

SarıBücürIsBack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Minecraft'a ilk başladığım zamanlar(balta yapmayı bilmediğim hani)arkadaşımın köpeği vardı Hamachi server oynuyorduk.Geldim arkadaşıma vurdum bunun köpeği birden bana saldırmaya koşturmaya başladı.Bende baya kaçtım halen koşturuyordu en son uçuruma düştü beni koşturayım derken..Ondan sonra mezar yaptık rahmetli köpeğe o gün bu gündür aklıma o köpek geliyor üzücü... :(
Ben de ilk başladığım zamanlar internetten Minecraft'ta köpeklere tasma yapılabildiğini öğrenmiştim fakat nasıl yapıldığı yazmıyordu ben de Google'a "Minecraft Köpek Tasması" yazmıştım o zaman TV reklamlarında çıkan İkea gibi bir site çıkmıştı :(

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
Ben de ilk başladığım zamanlar internetten Minecraft'ta köpeklere tasma yapılabildiğini öğrenmiştim fakat nasıl yapıldığı yazmıyordu ben de Google'a "Minecraft Köpek Tasması" yazmıştım o zaman TV reklamlarında çıkan İkea gibi bir site çıkmıştı :(
Farklı bir kafa :D

KingplayerTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Bu arada köpeklerine hükmedeyim. (küfür değil sadece köpeklerine hükmetmek istiyorum)
Y

merak etme çok et veriyorum onlara :)

Benimde atım vardı baya yüksekten atlamak istemiştim yüksekten düşünce ölmüypor die biliyordum ama malesef :(

Bende eyer nasıl yapılır die araştırıp duruyordum sinirr olmuştum baya 1 hafta mı ne uğraşmıştım ama en sonunda spawner sandıklarından çıktığını öğrendim :(

Gesurft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bari köpeklerin adları/lakapları var mı? :p