Köylü Takas engelleme veya düzenleme.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Selam, emek bir skyblock sunucum var. Oyuncuların adalarına köylü koyabiliyor ama ben köylüler ile takas edemesinler istiyorum ya da sadece benim belirlediğim eşyalar olsun istiyorum. Bunu ayarlayabileceğim bir plugin var mı acaba?

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Plugine gerek yok aslında minecrafttın kendi komutları köylüleri ya da yumurtaları istediğiniz gibi düzenlemenizi sağlıyor. Bunu otomatik yapan araçlar ve nasıl yapılacağını gösteren videolar her sürüm için internette mevcut.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Plugine gerek yok aslında minecrafttın kendi komutları köylüleri ya da yumurtaları istediğiniz gibi düzenlemenizi sağlıyor. Bunu otomatik yapan araçlar ve nasıl yapılacağını gösteren videolar her sürüm için internette mevcut.
Bulamadığım için buraya sordum, keske yardimci olabilseydiniz :)

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Sürüm söyle örnek iki komut atayım.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Kod:
/summon Villager - - - {Invulnerable:1,PersistenceRequired:1,Silent:1,NoAI:1,Offers:{Recipes:[{buy:{id:barrier,Count:1},sell:{id:barrier,Count:1},maxUses:0}]}}
Bu çağırıldığı yerde sabit duran ve bariyer karşılığı bariyer satıyor gözüküp 0 kere satacağı için satmayan ( görsel olarak uygun ve kimsede olmaz diye bariyer seçtim hava da seçebilirsin) bir köylü oluşturur.
digminecraft.com/generators/villager_trade_1_8.php
Burada her sürüm için her türlü köylü çağırma aracı var.
1.8 için yumurtalar çalışmıyor o yüzden onun kodunu veremiyorum.