Kolay Skript Yazma Programı | Milli Program | New Version 1.1.0.0

CheartMan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere Bundan Önce Basit Program Kodlamıştım. Ama Bunun Bir Anlamı Yoktu Sadece Vurgular Ve Basit Şeyler İşte Bu Tamamen Süper Oldu.

Not// Haziranda gelecek premium ve free versiyonları ile skript konusunda uzman olan ilk 3 kişiye premium key verilecektir.

Son düzenleme:

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Yeni başlayanlar için harika olmuş.Ellerine emeğine sağlık bu projeni desteklicem :)
Boşluk hatalarına karşı otomatik bir şey yaparsan iyi olabilir.

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı bir proje inşallah daha yeni sürümlerde, programda olan ufak hatalari giderebilirsin.

Bumbum53

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle kullanırım yapımcısının eline emeğine sağlık yabancı şeylerden kurtuluyoruz yavaş yavaş :) :D

Deadzombiesplat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eğer skripte başlarsam kesinlikle kullanacağım dostum.
Teşekkürler.

AcarPLSK

Welcome to the cyber world!
En iyi cevaplar
0
Harika bir program olmuş. Acaba vb.net'lemi C#'lamı kodladın. Açıkçası vb.net'le bunu kodlaman imkansız ama bir sorayım dedim. Yeni başlayanlara harika bir yardımcı program. Örnek ben.

CheartMan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Harika bir program olmuş. Acaba vb.net'lemi C#'lamı kodladın. Açıkçası vb.net'le bunu kodlaman imkansız ama bir sorayım dedim. Yeni başlayanlara harika bir yardımcı program. Örnek ben.

vb.net imkansız değildir aksine imkasızı başarıcak kadar büyük bir kapasite sahiptir. Ve Ben vb.net ile kodladım.

AcarPLSK

En iyi cevaplar
0
Bunu nasıl vb.net'le kodladınız?

AcarPLSK

En iyi cevaplar
0
Bir kaç program söyleyeceğim. Kodla gel :p League Of Legend, Half Life, Crysis 2, Counter Strike, Minecraft