Komik web site hataları

Flap

rubiconnetwork.keyubu.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.Hatamız arkadaşlar bu websitesinde arkadaş Şu siteye tasarım yapmış:Ganga Hospital fakat kendisininkini kopyala yapıştır yapmış gibi . Lorem ipsum dolur yazıyor kıkır kıkır güldüm ne web masterlikmiş:Krithi Technologies, Coimbatore

2.Sitemiz 90'lar gibi renk cümbüşü bildiğin bir web sitesi yada weppppp saykositesimi demeliyim : Jami Lin's Passions dalin şampuan gibi adı damilin jamilin :D

3.Sıradaki komik internet sitesi hatamızda bu : kanala karton netwörk adı vermek karton netwörk neymiş bee karton neptöp olsaymıs laptop olsaymış la

4.Hatamız bu seferde site çok eski bir tasarım kullanmış evet hemde bunu Opengl yapmış tamam sayfa 1997'den ps1 grafiğinde kötü çekilmiş ekran alıntıları fln
ama işte bi güncelleyin tutarda Opengl üşeniolar tüm kozları DirectX'e gaptırın siz :OpenGL - Examples

5. Hatamız : Six Degrees - Landing Page adamlar logoda jpeg kullanmışlar evet tüm webmaster siteleri diyor jpeg sadece gerçek hayatta çekilen veya gerçekçi resimler içindir . svg ve png vektörel resim ve logo içindir diyolar siz logoda jpeg kullanın bu devirde anca böle hem siteye davetiye alınmadan kaydolunmuyor bilen arkadaşar yeşşilendirsin hesabı olan davetiye atsın girek be siteye adminine yazak 1.tasarım kuralını ihlal etmiş

6.Hatamız adam malesef Güney Koreye Güney Köre demiş köre nedir bilen yeşillendirsin. Site ayrıca "LG nin 2088 de çalışan sayısı 177bin idi. " demiş 2088' mi biz o yıldamıyız heralde 1988 yazcaktı desem ordaki 0 ne alaka en garip web sitesi:Samsung ve LG arasındaki fark

Sizinde saçma bulduğunuz siteleri aşağıda yazın. Ayrıca forumda bulduğunuz komik yada Paintle hazırlanmış gibi konu tasarımlarınıda atınız.

Son düzenleme:

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Gülmeme Challange'ta kullanırım konuyu

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu konuda yapılan hiçbir şakayı onaylamıyorum.

Flap

rubiconnetwork.keyubu.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu konuda yapılan hiçbir şakayı onaylamıyorum.
herkesin mizahı aynı olmayabilir kimi güldürür kimi güldürmez :)
bu arada c++ programlamayla cok guzel bir oyun yapmaya çalışıyorum en gercekci silah fizikleri olan oyun olur İnşAllah