Topluluk Ürünü KomutEngelle V3.3.0 - Yeni Bir Ceza Skripti! Artık Komut Yazamama Cezası Verebileceksiniz!

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
gördüğüm en kötü kodlama stili demek abartılı olur ama yine 2. 3. diyebiliceğim kadar kötü.

acilen mantığını geliştirmen lazım, .sk açıp 2 satır kod yazıp çalıştığını görünce hemen paylaşmak yerine nasıl geliştirebilirim onu düşünmen lazım, skriptin kötü yanlarından biride bu, sosyal medya gibi kullandıkça beyin hücrelerin ölüyor biraz javada algoritma öğren sonra skript yazmaya çalış bu gidişle 1k satır a ulaşıcaksın ve javada aynı şey daha kısa sürücek :D

hani hiç bişi diyemiyorum çok kötü, haftanın skripti olmasınında bi mantığını göremedim.

Skriptlerin ne kadar iyi olmasını bekliyorsun bilmiyorum ama java tarafından bakarak yorum atmışsın. Forumda kimse den farklı fikirler vesaire çıkmadığından ve herkes iron spawner skripti bilmem ne skripti tarzı şeyleri başka forumlardan kopyalayıp yapıştırdığı, veyahut 20 TL'ye jackpot skripti sattığı için bu tür hevesli arkadaşlarımızın hevesini bu tür şekilde kırmamalıyız diye düşünüyorum. Kendisi bir şey yapmış, işine yaramış ve paylaşmak istemiş.

Bu arada söylemeden edemeyeceğim çeliştiğin bir yer var :D
".sk açıp 2 satır kod yazıp çalıştığını görünce hemen paylaşmak yerine .." ve "... bu gidişle 1k satır a ulaşıcaksın ve javada aynı şey daha kısa sürecek"

Sadece belirtmek istedim; lafın gelişi 2 satır dediğini biliyorum :D

Bu arada emin ol java da daha uzun sürecektir. Sırf minecrafta ufak bir değiştirici / eklenti yapmak için Java öğrenmek veya sadece daha kısa olması için daha uzun bir şeyi öğrenmek mantıklı değil. Java'da aynı kod daha kısa veya uzun sürebilir; fakat Java'nın kendisini tamamen öğrenmek ikisinden de uzun sürecektir. Tabii Java'yı sadece minecraft için öğrenip sonradan açılan da var; o yüzden net bir şey diyemeyeceğim ama bırakın neyi neyle yapacaklarına, neyi kullanacağına insanlar karar versin. Eklenti hali var herkes bunu kullanmalı gibi bir cümle yanlış olur; insanları zorlayamazsınız.

ToprakM

KEK
Emektar Üye
En iyi cevaplar
49
Ruh hali
V3.3.0 güncellemesi yayınlandı! Güncellemeyi unutmayın!