Konuşalım [Sosyal Deney]

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba hasta insanlar, ve sevilen kişiler.

Son günlerde bu bölümde açılan "Tanışma" konularının uzunluğu dikkat çekti. Acaba şimdi açacağım tanışma konusu nasıl bir etki yapacak, başlıyorum.

"Adımı soyadımı boş verin. Boyum 1.57 ve kilom 75. Yürümeyi pek sevmem. Evde bütün gün oturmak en sevdiğim şeylerden ve özellikle yemek yemeyi severim. Ayrım yapmam. Gözlerim renkli ama hala hangi renk olduğunu tam çözemedim. Açık renkli ve uzun saçlarım var.

Kronik bir rahatsızlığım var ve bundan dolayı fazla mutlu görünüyorum. Beyni de etkileyen bir hastalık olduğundan -limbik sisteme vuruyor- duyguları etkiliyor. Yaşantımda pek sorun değil ama. Bazıları benim gibi olmak istediğini çok kez söylemiştir."

Bu kadar, başlıyoruz.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
dostum günde 2000 tane hasta geliyor bunlarin 1000 tanesi süriyeli dillerini anlamiyorm 1 saat yüregim tükenüyor geriye kalan 500 tane kürtce arapca vs konuşuyor bunlarıda anlamiyorum geriye kalan 400 500 kişiye gelince dua ediyorum konusuyorum -_-
türkleri özlüyorum bildigin ya

Sağlık çalışanı mısın ve şu konteyner kentlerin birinde mi çalışıyorsun?

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adım Sarper Furkan Yıldız (Ehh... Uzun olduğunu bende biliyorum :D.) yaşım 15. boyum 1.60 veya 1.70 arası bir şey. kilom ise 60. Tek sorunum: Duygusal bir hastalıktan dolayı ani duygu değişiklikleri yaşayabiliyorum. Düşünsenize... Gülerken birden bire gerçekten sebepsiz yere ağlıyorsunuz...

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adım Sarper Furkan Yıldız (Ehh... Uzun olduğunu bende biliyorum :D.) yaşım 15. boyum 1.60 veya 1.70 arası bir şey. kilom ise 60. Tek sorunum: Duygusal bir hastalıktan dolayı ani duygu değişiklikleri yaşayabiliyorum. Düşünsenize... Gülerken birden bire gerçekten sebepsiz yere ağlıyorsunuz...

Bu hastalığın ortaya çıkmadan önce yüksek ateşli bir rahatsızlık geçirdin mi?

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Yaşa boya kiloya falana fistana gerek yok gece gündüz camlardaki perdeleri kapalı tutuyorum karanlık ortamlara fazla merakım var :(
Onun dışında sanırsam fobi düzeyine gelmeyen açık alan korkusu gibi birşeyim var büyük geniş alanlarda gereksiz yere tedirgin oluyorum :(
Müzik dinlerken ses düzeyini master %3 player %60 seviyesinde tutarım sürekli :(
Onunda dışında suratım pek şekil değiştiremez sadece güldüğümde "vietnam askerine benziyorsun lan kehkehkeh" benzeri saçma tepkiler alırım :(
Onun onun dışında hakkında bildiğim en iyi şey paint ile çok güzel şeyler çıkartıyorsun :(
Ek olarak herkesin bana BU SICAKTA NAPIYORSUN CEKETİ demesine sebep olan bir ceket merakım vardır giymezsem yataktan dışarı çıkmak istemiyorum :(

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adım ömer eeh pek bir şey söylemeye gerek yok aşağı yukarı aynıyız

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu hastalığın ortaya çıkmadan önce yüksek ateşli bir rahatsızlık geçirdin mi?
Bu küçüklüğümden beri var (1 yaşımdan falan). Sebebi de belli değil. Doktorlar önemli bir şey olmayacağını söylediler. Bilmiyorum...

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaşa boya kiloya falana fistana gerek yok gece gündüz camlardaki perdeleri kapalı tutuyorum karanlık ortamlara fazla merakım var :(
Onun dışında sanırsam fobi düzeyine gelmeyen açık alan korkusu gibi birşeyim var büyük geniş alanlarda gereksiz yere tedirgin oluyorum :(
Müzik dinlerken ses düzeyini master %3 player %60 seviyesinde tutarım sürekli :(
Onunda dışında suratım pek şekil değiştiremez sadece güldüğümde "vietnam askerine benziyorsun lan kehkehkeh" benzeri saçma tepkiler alırım :(
Onun onun dışında hakkında bildiğim en iyi şey paint ile çok güzel şeyler çıkartıyorsun :(
Ek olarak herkesin bana BU SICAKTA NAPIYORSUN CEKETİ demesine sebep olan bir ceket merakım vardır giymezsem yataktan dışarı çıkmak istemiyorum :(

Kendim hakkımdaki yorumları sonraya saklayabilirsek daha iyi olur, amacıma ulaştıktan sonra verdiğim bilgilerle ilgili açıklama yapacağım çünkü.

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Kendim hakkımdaki yorumları sonraya saklayabilirsek daha iyi olur, amacıma ulaştıktan sonra verdiğim bilgilerle ilgili açıklama yapacağım çünkü.

O vietnam askeri olayı soğuk havalarda giydiğim çakma mafya ceketinden dolayı geliyordu :(
Tabi vietnam askeri kavramını Battlefield Vietnamdan öğrendiler*

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu küçüklüğümden beri var (1 yaşımdan falan). Sebebi de belli değil. Doktorlar önemli bir şey olmayacağını söylediler. Bilmiyorum...

Ateşli bir hastalıktan sonra (havale de dahil) böyle bir şey olmuşsa enfeksiyon kaynaklı beyin kökü hasarı olabilir.[DOUBLEPOST=1431093905,1431093730][/DOUBLEPOST]
Boyun 1.57 ve 75 kilo musun *-* Bir doktora görün usta o boya o kilo sıkıntı. Ortaokul 4'e falan mı gidiyorsun bir de :S

Hayır lisedeyim ama herkes aynı değil işte, ne yapalım; kendimi yaratmadım. B)

*Sen konuyu takip et, en sonda bir şey açıklayacağım; o sırada olmazsan seni de etiketlerim haberin olsun diye*[DOUBLEPOST=1431093973][/DOUBLEPOST]
Adım ömer eeh pek bir şey söylemeye gerek yok aşağı yukarı aynıyız

Memnun oldum. ^^

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ateşli bir hastalıktan sonra (havale de dahil) böyle bir şey olmuşsa enfeksiyon kaynaklı beyin kökü hasarı olabilir.[DOUBLEPOST=1431093905,1431093730][/DOUBLEPOST]
Hayır lisedeyim ama herkes aynı değil işte, ne yapalım; kendimi yaratmadım. B)

*Sen konuyu takip et, en sonda bir şey açıklayacağım; o sırada olmazsan seni de etiketlerim haberin olsun diye*[DOUBLEPOST=1431093973][/DOUBLEPOST]

Memnun oldum. ^^
Ahh... I be scared.