KONU KAPANSIN !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Survivalll

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucuya ne zaman girebilecez ve ormanınız pek hoş değil gerisi güzel elinize sağlık

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
Öncelikle yeni yılınız kutlu olsun yapıtlar hakkında yorum yapamıcam açılınca yaparım XP saklama olayını harika düşünmüşünüz. bunlar dışında orta seviyede bir sunucuya benziyor oynanır durumda

KaanDRSN

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Batu8747

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yorumun İcin Tesekkurler RedGamere Deginmissin Bu Kadar Kotu Sunucu Olamaz Falan Demissin Malesef Biz Kotuyuz Madem Peki RedGamer Neden Okul Zamani 60 Online Sahipti İnsallah FamilyaMC Adi Altindada Gelisecegiz Daha İyi Yerlere Geliceğiz Sunucumuz Acılınca Acilisa Bekleriz!

Yorumun İcin Tesekkurler Sunucumuzun Acilisinada Bekleriz!
serverin çok güzel benim ismim vini_game alım varsa verirsen sevinirim

Yorumun İcin Tesekkurler RedGamere Deginmissin Bu Kadar Kotu Sunucu Olamaz Falan Demissin Malesef Biz Kotuyuz Madem Peki RedGamer Neden Okul Zamani 60 Online Sahipti İnsallah FamilyaMC Adi Altindada Gelisecegiz Daha İyi Yerlere Geliceğiz Sunucumuz Acılınca Acilisa Bekleriz!

Yorumun İcin Tesekkurler Sunucumuzun Acilisinada Bekleriz!
serverin çok güzel benim ismim vini_game alım varsa verirsen sevinirim

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, öncellikle ********* yönetim ekibi olarak böyle gereksiz ve asılsız bize karşı yaptığınız haberlerden dolayı kırgınız. Kurucumuz GreyderNT böyle bir olaya karışmadığını dile getirmemi istedi ve bu dava olayları artık fazla olmaya başladı. Bazı sunucu sahipleri de bize böyle asılsız bir suçtan dolayı "dava açtım" cümlesini kullandı fakat bir sonuç alamadık. Biz sizden panel istemedik siz de bizlere panel vermediniz, lütfen bundan sonra bizi böyle gereksiz işlere muhattap etmeyiniz. İyi forumlar dileriz...

Son düzenleme:

KaanDRSN

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, öncellikle ********* yönetim ekibi olarak böyle gereksiz ve asılsız bize karşı yaptığınız haberlerden dolayı kırgınız. Kurucumuz GreyderNT böyle bir olaya karışmadığını dile getirmemi istedi ve bu dava olayları artık fazla olmaya başladı. Bazı sunucu sahipleri de bize böyle asılsız bir suçtan dolayı "dava açtım" cümlesini kullandı fakat bir sonuç alamadık. Biz sizden panel istemedik siz de bizlere panel vermediniz, lütfen bundan sonra bizi böyle gereksiz işlere muhattap etmeyiniz. İyi forumlar dileriz...
Lütfen Böyle Yapma Simdi Ahmetcim SS ler Yalan Konusmaz :)

Şimdi Yusuf'cum, benim de aynı şey başıma geldi. Ben bu kadar millete yanmadım. Bir gün kapattı sunucumu yedeklerle kurtardım. Bir ara kendi e posta adresine geçirmişti panelimi. Burada Mehmetle tartışma çıkarmıyorum bana da yaptı aynısını onu belirttim. Ayrıca kıskandılar diyosun adamlar 125 kişi çekerken senin 75 lik sunucunu ne yapsınlar? ********* sizden kat kat daha kaliteli, söylediğimden gocunmam, gerçekleri de söylemekten kaçınmam anlatabildim mi? Poligon da siz den kat kat kaliteli? Poligon varya şu an en kaliteli sunucu denilebilir. Siz açtınız 15 kişiydiniz poligon 46 kişiydi? Bi düşün bakalım. Laf yapmaya hakkı yokmuş peh miş miş.
Poligon RedGamer Varken kaliteli Değildi Bu 1 Nirvana Benim Sunucum Yokken 125 Cekiyodu Simdi O 125lerden Haber Yok Diğer Bir Hususda Ben 15 Çekerken poligon Neden 46 Kişiydi Poligon Kaç Aydır Açık Ben İlk Kez FamilyaMC Adı Altında Sunucu Açtım Ve O Yüzden İlk Gün İlk Saatlerde Öyleydi ve Ben 35 Kişiyken ********* 27 Falan Poligonda 32 Kişiydi CraftLame İse 15 Buna Ne Demeli?

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Lütfen Böyle Yapma Simdi Ahmetcim SS ler Yalan Konusmaz :)

Poligon RedGamer Varken kaliteli Değildi Bu 1 Nirvana Benim Sunucum Yokken 125 Cekiyodu Simdi O 125lerden Haber Yok Diğer Bir Hususda Ben 15 Çekerken poligon Neden 46 Kişiydi Poligon Kaç Aydır Açık Ben İlk Kez FamilyaMC Adı Altında Sunucu Açtım Ve O Yüzden İlk Gün İlk Saatlerde Öyleydi ve Ben 35 Kişiyken ********* 27 Falan Poligonda 32 Kişiydi CraftLame İse 15 Buna Ne Demeli?
Tekrardan merhaba. Bizi kendiniz veya bir başka sunucular ile kıyaslamayın lütfen. Bizi kim online sayısı ile geçmiş veya biz kimi online sayısı ile geçmişiz bunların pek fazla bir önemi yok. Türkiye'de survival sunucular bölümünde üç haneli online sayısına ulaşan tek sunucu *********'dir aksini diyebilen şu ana kadar olmadı ve olmayacakta. Biz 124 online sayısına ulaştık o zaman hangi server açık veya kapalı bu bizim umrumuzda değil. Sizin eski sunucunuz açık olduğu zamanlarda biz yine iyiydik şu anda yine iyi durumdayız. Tekrardan diyorum bizi kendiniz veya bir başka sunucu ile kıyaslamayınız, her sunucu kendine iyidir. İyi forumlar diliyorum ve gerekirse bu gönderime cevap vermeyin... :ci:

KaanDRSN

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tekrardan merhaba. Bizi kendiniz veya bir başka sunucular ile kıyaslamayın lütfen. Bizi kim online sayısı ile geçmiş veya biz kimi online sayısı ile geçmişiz bunların pek fazla bir önemi yok. Türkiye'de survival sunucular bölümünde üç haneli online sayısına ulaşan tek sunucu *********'dir aksini diyebilen şu ana kadar olmadı ve olmayacakta. Biz 124 online sayısına ulaştık o zaman hangi server açık veya kapalı bu bizim umrumuzda değil. Sizin eski sunucunuz açık olduğu zamanlarda biz yine iyiydik şu anda yine iyi durumdayız. Tekrardan diyorum bizi kendiniz veya bir başka sunucu ile kıyaslamayınız, her sunucu kendine iyidir. İyi forumlar diliyorum ve gerekirse bu gönderime cevap vermeyin... :ci:
Size Gercekten Bir şey demiyorum saldrıı yapmadım diye inkar ediyorsanızdı sizi Allaha havale ediyorum mehmetede iyi aksamlar dileklerimi ilet!

CanerTR59

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Anlamıyorum nedense ben bir sunucuya başlıyorum sunucu ya ertesi gün kapanıyor ya da sunucudaki yapılarım gidiyor böyle şanssızlık olmamalı yani :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...