KONU KAPANSIN

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
angelnetworkpw.png

BLDplQ.png

Sunucu Bilgileri.png

Açılış : 01.08.2018

Sunucu Adı : AngelNetwork
Sunucu Türü : Hayatta Kalma
Sunucu Adresi : play.angelnetwork.pw
Sunucu Sürümü : 1.8
Sunucu Kapasitesi : 200
Sunucu Rami : 8GB
Sunucu Açılış Tarihi : 01.08.2018

J4D05Jg.png

sad.jpg

bilgi.png

bilgi2.png

Sistemler.png

Spawner Kırma : İpeksi dokunuş büyülü aletiniz ile spawnerları kırabilir,elinize alabilir,farklı biyere koyabilirsiniz.
Köylü Ticaret : Köylüler ile eşya vererek farklı eşyalar elde edebilirsiniz.
Ağaç Kırma : Ağaçları en altından balta ile kırarsanız ağacın hepsi kırılır ve yere düşer.
Rütbe : Sunucuda kazandığınız parayla zor bir şekilde rütbe atlayıp item alabilirsiniz
Savaş Koruması : Savaş sırasında (15 saniye) ışınlanmanız,oyundan çıkmanız v.b şeyler yasaklıdır.
Xp Saklama : Tecrübelerinizi kaybetmemek için saklayabilirsiniz.Saklarsanız tecrübeleriniz size tecrübe iksiri olarak gelir.
Kafa düşürme : Öldürdüğünüz yaratık,hayvan ve oyunculardan kafalar düşebilir ve onlar ile koleksiyon yapabilirsiniz.
İhale Sistemi : Belirli süreler içerisinde eşyanızı onlara verilen en yüksek fiyat ile satabilirsiniz.
Ev Kaydetme : Evlerinizi kaydetmek için bir (2) hakkınız olur bunların ikisinide farklı yerlere kaydedebilirsiniz.
Pet Sistemi : Kendinize ücretsiz bir şekilde pet oluşturabilirsiniz
Meslek Sistemi : /Meslek yazarak mesleklere katılıp para kazanabilirsiniz.
Xray Koruması : Herkes adaletli bir şekilde hilesiz maden yapıcak

yetkililer.jpg

sknim.png

voiexx
Arda Aydın
KURUCU
#Sunucunun Herşeyiyle İlgilenir

Görseller.png

2018-07-28_20.15.17.png

J4D05Jg.png

Köylü Takas
2018-07-28_20.16.10.png

J4D05Jg.png

Balıkçı
2018-07-28_20.16.40.png

J4D05Jg.png

Orman (Değiştirilecek)
2018-07-28_20.17.24.png

J4D05Jg.png

Serverimize Bekleniyorsunuz...

Play.AngelNetwork.pw

İyi Günler Dilerim

J4D05Jg.png

Ekli dosyalar

• sunucubilgi.png
    sunucubilgi.png
    56.2 KB · Görüntüleme: 314
  • desk.png
    desk.png
    9.3 KB · Görüntüleme: 249
  • 2018-07-28_20.15.41.png
    2018-07-28_20.15.41.png
    500.8 KB · Görüntüleme: 462
Son düzenleme:
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Türkiyenin en zor survival serveri" yazısını görünce heveslendim bi an. Konuyu inceleyip timber eklentisini ve kasaları görünce morelim bozuldu. Zordan kastınız ne anlıyamadım. Ağaç kesmeyi kolaylaştırarak türkiyenin en zor survival serverini yapmış olmuyorsunuz...

NamelessWarrior_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server cok güzel işte ben bizzat survival server seven insanım okadar sw gezdim böyle buildi olan sw görmedim h o kardeşim
ORMANDA DEĞİŞMESSE SEVİNİRİM

Plagetra

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Türkiyenin en zor survival serveri" yazısını görünce heveslendim bi an. Konuyu inceleyip timber eklentisini ve kasaları görünce morelim bozuldu. Zordan kastınız ne anlıyamadım. Ağaç kesmeyi kolaylaştırarak türkiyenin en zor survival serverini yapmış olmuyorsunuz...
Bu sunucu önceden de "En Zor Survival" başlığı altında açılmıştı. Girdim köylü takasta çok kolay bir şekilde demir elde edilebiliyordu.Yetkililere "Neresi zor ?" diye sordum. "Demir elde etmek kolay, elmas zor " dendi :)
  • Builder geliştirilebilir.
  • Konu içerisinde yazım yanlışları var.
  • "En zor survival" gibi şeyler yerine, klasik olmayan sistemler ekleyip sunucunuzu öyle tanıtmalısınız.Bu sunucu önceden de aynı başlıkla açıldı ve hiçbir türlü zorluk yoktu.
5/10 Başarılar dilerim !

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

O konu tam öyle olmuyo hemen açıkliyim kolaylık olarak timber modumuz var sebebi ise çoğu survivalda olup burda olmayınca serverde oynamak istemiyolar bi kolaylık bu olsun dedim kasalarda bildiğiniz türde kasalar değil eğer incelerseniz görürsünüz :) yorumunuz için teşekkürler

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sunucu önceden de "En Zor Survival" başlığı altında açılmıştı. Girdim köylü takasta çok kolay bir şekilde demir elde edilebiliyordu.Yetkililere "Neresi zor ?" diye sordum. "Demir elde etmek kolay, elmas zor " dendi :)
  • Builder geliştirilebilir.
  • Konu içerisinde yazım yanlışları var.
  • "En zor survival" gibi şeyler yerine, klasik olmayan sistemler ekleyip sunucunuzu öyle tanıtmalısınız.Bu sunucu önceden de aynı başlıkla açıldı ve hiçbir türlü zorluk yoktu.
5/10 Başarılar dilerim !
sunucu eskisi gibi değil bilginizle köylü takas değişti eskiler kaldı yeni halini görmeye davet ederim sizi... yorumunuz için teşekkürler ve eski forumu ben açmadım.

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Schweppes

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Meslekler Var mı ?
X-Ray Koruması Mevcut mu ?
Lag varmı ?
Yeterince Bilgi Verilmemiş Gibi
Discord İsminizide Söyler misiniz ?

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Meslekler Var mı ?
X-Ray Koruması Mevcut mu ?
Lag varmı ?
Yeterince Bilgi Verilmemiş Gibi
Discord İsminizide Söyler misiniz ?

meslekler var xray koruması var
lag genellikle 30 ms
discord ismi : voiexx#3694

yorumunuz için teşekkürler

EfrainPeris26

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
türk sunucusunda hileyi engellemek bence sizin haddinize değil zor survivaldan kastın xray koruması galiba sanırım

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
türk sunucusunda hileyi engellemek bence sizin haddinize değil zor survivaldan kastın xray koruması galiba sanırım

xray koruması + hile açarsa biri direk mesaj geliyo sohbete görünmez bir şekilde onları izleyen görevlilerimizvar

DomatesHiyar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzel sunucuya benziyor :) o ağaç kırma olayı kalkabilir iyi forumlar

Ferit Kumrul