konu kapansın.

Chetharn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
konu kapansın.​

Son düzenleme:

tugbacegid

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir konu sevdim.
Sunucu sararsa arkadaşlarımı davet edip beraber oynayacağız başarılar :)

SoundOfHeaven

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaş Bu Kurucu Öncesinde CraftMaria,MineTürk,CraftElis Olarak Sunucu Açtı ve Bundan 1 Ay Öncesindede CraftHose Adında Açtı.
Parası Bitmiş ve Yeni Bir İsimle Gelmiş Dikkat Edin Sunucu 1 Ay İçinde Tekrar Kapanıcakdır.

Chetharn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaş Bu Kurucu Öncesinde CraftMaria,MineTürk,CraftElis Olarak Sunucu Açtı ve Bundan 1 Ay Öncesindede CraftHose Adında Açtı.
Parası Bitmiş ve Yeni Bir İsimle Gelmiş Dikkat Edin Sunucu 1 Ay İçinde Tekrar Kapanıcakdır.
Beni dinlemeden önyargılı bir şekilde buraya gelip böyle yazıyorsunuz anlamıyorum bi dinleseniz ölecek misiniz :)
Ben kendimi en baştan anlatayım "bundan çoook uzun zaman önce CraftMaria adlı bir sunucu açtım. 25 kasım 2018 ve tuttu daha sonrasında 1 2 ay sonra kimse kalmadı sunucuda günlük 5 10 kişi giriyordu adını MineTurk yaptım ve daha çok tuttu günlük 100 online alıyordum ve daha sonra tabi 1 2 ay sonra bu sunucumda battı günlük 5 10 kişi giriyordu ve moralim iyice bozulmayaa başladı yani ben açıkçası böyleyim arkadaşlar moralim bozulan bir işi yapmam ve kapatırım SoundOfHeaven falan sırf beni kötülemek için yazıyor buraya bu yazdığımı okuduktan sonra belki fikriniz değişebilir okuyan kişilere diyorum neyse ben anlatmaya devam edeyim. Şimdi şöyle düşünün kurucusunuz sunucunuz var ilk başlarda tutuyor ve 1 2 ay sonra 5 10 kişi giriyor moraliniz bozulmaz mı kapatmaz mısınız? işte aynı şey bana oldu moralim bozuldu hiçbirşey yapasım gelmiyordu ve kapattım şimdi kendimede söz verdim online düşsede kapatmayacağım herkes beni kötülüyor ben artık bundan çok sıkıldım ve beni iyi biri olarak görmenizi istiyorum ben söz verdim kendime neyse bu kadardı anlatacaklarım iyi günler dilerim."

@SoundOfHeaven fikrin değişmediyse uzatmana gerek yok gör ve bir daha yazma konuma.