KONU KAPATILABİLİR

FerhatKabal

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
KONU KAPATILABİLİR

Son düzenleme:

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
139559

Plugineerin gerçek amacı bu deyildir.
139560

Kanıtkanıtkanıtkanıt.
Büyük sunucular hiç bakmayacaktır. Hiçbir şekilde kendin hakkında bilgi vermemişsin.
Tabi yeni açılan aternos/batihost sunucuları hariç pek insan bakmaz sanıyorum. Çünkü pek bir şey görmedim ben. Konunu geliştirmeni öneririm.

FerhatKabal

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 139559
Ekli dosyayı görüntüle 139560
Kanıtkanıtkanıtkanıt.
Büyük sunucular hiç bakmayacaktır. Hiçbir şekilde kendin hakkında bilgi vermemişsin.
Tabi yeni açılan aternos/batihost sunucuları hariç pek insan bakmaz sanıyorum. Çünkü pek bir şey görmedim ben. Konunu geliştirmeni öneririm.
knkam sen öyle diyorsunda amacım vakit geçirmek eylenmek ve işimde iyi oldugumu düşünüyorum ne yazmamı bekliyon. Bide yorumun için teşekür ederim.

Son düzenleme:

FerhatKabal

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 139559
Ekli dosyayı görüntüle 139560
Kanıtkanıtkanıtkanıt.
Hocam konuyu cok deyiştirdim tekrar görüşlerini söylersen mutlu olurum.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
>> Çorum'luyum 1-2 senedir plugin işleriyle ugrasıyorum bunun onceside var ama öncesi amatörlük onun dışında skyblock ve faction sunucularda pluginerlik yaptım sunucu hub idi günlük 20-30 kişiyi görüyordu bunu yediremeyen diyer sunucular bot saldırıları yaparak bizi soğuttular sunucu bot yedigi zaman çökmese bile oyuncular rahatsız olup sunucu deyiştiriyordu tabi durum böyle olunca sunucuyu kapatmak zorunda kaldık böyle oluncada tabi ben pluginerlikten soğudum 5-6 ay gibi bi süre pluginerlik yapmadım ama artık sahalara dönmek istedim ve deneyimli pluginer isteyenleri bekliyor olacağım.

>> Pluginer arayan buldu.

>> Her tür sunucuda pluginerlik yapabilirim.

>> Görev Yaptıgım Sunucular:
SkyBlock - Faction - Hub

>> Güven meselesine gelince her türlü kendimi kanıtlarım ama benimde güvenmem için kendinizi kanıtlamanız gerek. Ben herkeze güvenmeyen ama herkezin güvenebileceği bir adam olmaya çalışıyorum.

>> Sunucu işlerile ugrasmak eğlenceli vakit geçirici bende hem hobi olarak hemde farklı bişiyler olarak pluginerlik yapmak istiyorum ama sunucu kurmak için yeterli bütcem yok.

>> Birde benim için ücret meselesi çok ta önemli deyil sunucu ortalama kazanıyorsa yani gelir ucu ucuna yetiyorsa sponsor az kazanıyorsa ve bunun gibi durumlarda ücret talep etmem etmiycem de zaten eyer elime para geçersede zaten katkıda bulunurum.

>> Sunucu için gerekirse gecemi gündüzüme katarım.

>> Onun dışında diycek pek fazla bir şey kalmadı sanırım.

>> Discord:
Ferhat(17)#3648
ASIL Ağacın kökünü unutuyorsun. Kendi plugin/scriptini yaptınmı ? Ne scriptleri vb GİBİ.! Ağaç köksüz nasıl büyüsün! Söylediklerimi de ekle. Daha güzel ve ayrıntılı bir yer olur bari.

FerhatKabal

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ASIL Ağacın kökünü unutuyorsun. Kendi plugin/scriptini yaptınmı ? Ne scriptleri vb GİBİ.! Ağaç köksüz nasıl büyüsün! Söylediklerimi de ekle. Daha güzel ve ayrıntılı bir yer olur bari.
Hocam pluginer dedigim plugin kodlama deyil skript yaptım evet ama amatör olarak yani okadar derin bi skript olmadı ama yazıyorum gene ufak tefek ihtiyacım olan şeyleri yorumun için teşekkür ederim.

MGPrime

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bizim sv ye pluginer olurmusun aga çok lazım be ?

FerhatKabal

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu devam ediyor alım olmadı şuana kadar.