konu kapatılsın

Slinguaaaa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konu kapatılsın

Son düzenleme:

DDoS_Community

Her Sistemin Bir Açığı Vardır Insanın Bile ...
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açıkcası Konu Biraz Kötü Ama yine'de başarılar .

BahadirBy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server Harika gelmenizi tavsiye ederim çok eğlenceli

BahadirYT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Servere girdim rehber olsun kurucu olsun çok yardımcı oldu hepsine teşekkür ediyorum gayet güzel bi sunucu temiz insanlar var.

Dcared

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Servere girdik başta gayet güzeldi fakat kasalardan claim hakkı çıkardık bunu kullanmaya karar verdik 10x10 bir sürü claim attık sonra kurucu gelip buralar 20x20 dedi claim hakkımız var dedik fakat bunları umursamayıp bize küfür ederek claim hakkımızı ve claim bölgelerimi aldı ve bunun ardından serverdeki oyuncular 3 saatlik emeğimizi çaldı kesinlikle tavsiye etmiyorum sonra 10 yıl ban yedik. ve kurucuya daha saygılı olmasını öneriyorum iyi oyunlar

throwback57

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Biz 7-8 Senedir Survival oynayan tanınmış kişileriz bizde artık bir server kuralım dedik hem eğlence olsun hemde kaynaşalım
Yeri gelip sunucumuzda sıfırdan biz oynadık yeri geldi oyuncularımızla birlikte odun kastık, oyuncularımızdan tek beklentimiz güzel vakit geçirmeleri. Hadi Dostum gelde bi Selam ver Görüşmek üzere . Eskilerden kim kaldı :) -Slingua

Ekli dosyayı görüntüle 162434Ekli dosyayı görüntüle 162435Ekli dosyayı görüntüle 162436Ekli dosyayı görüntüle 162437Ekli dosyayı görüntüle 162434Ekli dosyayı görüntüle 162435Ekli dosyayı görüntüle 162436Ekli dosyayı görüntüle 162437 Ekli dosyayı görüntüle 162434Ekli dosyayı görüntüle 162435Ekli dosyayı görüntüle 162436Ekli dosyayı görüntüle 162437 Ekli dosyayı görüntüle 162434Ekli dosyayı görüntüle 162435Ekli dosyayı görüntüle 162436Ekli dosyayı görüntüle 162437 Ekli dosyayı görüntüle 162434Ekli dosyayı görüntüle 162435Ekli dosyayı görüntüle 162436Ekli dosyayı görüntüle 162437 Ekli dosyayı görüntüle 162434Ekli dosyayı görüntüle 162435Ekli dosyayı görüntüle 162436Ekli dosyayı görüntüle 162437

TNT RUN

Ne işe yarar?
Menüde bulunan Yönetici Panelinden, Yöneticiler bir TNTRun başlangıç noktası ayarlar ve TNTRun oyununu başlatır. Oyun başlayınca ayarlanılan noktaya katılımcılar ışınlanırlar ve birkaç saniye sonra bastıkları bloklar yere düşmeye başlar. Hiçliğe düşen oyuncu kaybeder ve son bir kişi kalana kadar oyun devam eder.

SPAWN

Ekli dosyayı görüntüle 162438

ORMAN

Ekli dosyayı görüntüle 162440

HAPİS

Ekli dosyayı görüntüle 162441

ARENA

Ekli dosyayı görüntüle 162476

YÖNETİCİ

Ekli dosyayı görüntüle 162442
Servere girdik başta gayet güzeldi fakat kasalardan claim hakkı çıkardık bunu kullanmaya karar verdik 10x10 bir sürü claim attık sonra kurucu gelip buralar 20x20 dedi claim hakkımız var dedik fakat bunları umursamayıp bize küfür ederek claim hakkımızı ve claim bölgelerimi aldı ve bunun ardından serverdeki oyuncular 3 saatlik emeğimizi çaldı kesinlikle tavsiye etmiyorum ve Bize 10 yıl ban attı kimseye tavsiye etmiyorum iyi oyunlar.

forwetchh

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Öncelikle konu tasarımınız kötü, serverda gayet düzgün oynarken claim atmaya başladık yan yana claim attığımız için 20x20 claim yasak dediler yaklaşık 3 saatlik emeğimiz boşa gitti. Biz yetkililere kendimizi açıklamaya çalışıyoruz adam kendi yazdığından vazgeçmeyip aynı yazıyı spamliyor. Dc gel anlatalım diyoruz gelmiyor dc ile mi uğraşıcam diyor ama bu sırada dc de online.Sonra başka biri chatten bize sövüyor bir yetkili chati siliyor adamı mutelermisiniz diyorum yetkili bana kim küfür etti diye soruyor mutelemiyor. Çok değişik bir ortam var serverda. Ama yine kendiniz girip bakabilirsiniz. İyi eğlenceler

Slinguaaaa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Servere girdik başta gayet güzeldi fakat kasalardan claim hakkı çıkardık bunu kullanmaya karar verdik 10x10 bir sürü claim attık sonra kurucu gelip buralar 20x20 dedi claim hakkımız var dedik fakat bunları umursamayıp bize küfür ederek claim hakkımızı ve claim bölgelerimi aldı ve bunun ardından serverdeki oyuncular 3 saatlik emeğimizi çaldı kesinlikle tavsiye etmiyorum sonra 10 yıl ban yedik. ve kurucuya daha saygılı olmasını öneriyorum iyi oyunlar
ya siz ciddimisiniz gençler survival oynamayı öğrenin lütfen birçok oyuncu size güldü hala gülüyorum. ormana 20x20 atmak yasak 10x10 yan yana da atılmaz siz hala hakkımız var diosunuz bakın claim hakkınız varsa var ama 10x10 dan fazla yani yan yana atmak yasak iyi oyunlar lütfen öğrenin.!