MartiniBiancoo

Her zaman daha iyisi..
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Kapatılsın.​

Son düzenleme:

TheMagness

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Son zamanların gördüğüm en fazla emek verilmiş sunucusu! Kesinlikle başarılı olacaklarına eminim. Hey sen, forum kullanıcısı! Eğer ki bu yazıyı okuyorsan dostum, kesinlikle bu sunucuya gir, biraz vakit geçir. Sana yemin edebilirim ki vakit kaybı yaşamazsın. Pazartesi gününü sabırsızlıkla bekliyoruz MartiniBiancoo! 1.16 Tarihinin belki de en emek verilmiş sunucularından biri, kendine özgü sistemleri, güzel mapları ve en önemlisi de güzel bir kadrosu! Ayrıca rehber başvuruları da hala aktif! Sen de bu ekibe katılabilirsin, tekrardan dediğim gibi, mükemmel bir sunucu. Perfetto! :)

- Melancholic

MartiniBiancoo

Her zaman daha iyisi..
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Son zamanların gördüğüm en fazla emek verilmiş sunucusu! Kesinlikle başarılı olacaklarına eminim. Hey sen, forum kullanıcısı! Eğer ki bu yazıyı okuyorsan dostum, kesinlikle bu sunucuya gir, biraz vakit geçir. Sana yemin edebilirim ki vakit kaybı yaşamazsın. Pazartesi gününü sabırsızlıkla bekliyoruz MartiniBiancoo! 1.16 Tarihinin belki de en emek verilmiş sunucularından biri, kendine özgü sistemleri, güzel mapları ve en önemlisi de güzel bir kadrosu! Ayrıca rehber başvuruları da hala aktif! Sen de bu ekibe katılabilirsin, tekrardan dediğim gibi, mükemmel bir sunucu. Perfetto! :)

- Melancholic
Teşekkürler açılışta sizi de bekliyoruz. Discord sunucumuzda 2 adet vip çekilişi devam ediyor !

Lanisse

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sununuca girip bakma fırsatım oldu ve hud düzeni olsun sistemler olsun yeni ve güzelce çalışılmış kendine özgü tasarımlar ve pluginler bulunuyor eğlenceğime eminim

PhoeniX_5050

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu iyi gibi duruyor. Özellikle pluginleri kendileri kodlamaları ayrıca hoş ve ayriyeten tasarımı çok güzel duruyor.

MartiniBiancoo

Her zaman daha iyisi..
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Olsunbeyaa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hafta sonundan beri merakla bekliyorum. Serveri listeye ekledim ve her baktığımda yetkililer serverda geliştirme yapıyorlar sabah akşam demeden. Güzel olacağını ümit ediyorum bekliyoruz bakalım :)

ZaracBoy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Saat 18:00'ı heyecanla bekliyorum. Çok güzel bir sunucuya benziyor. Şimdiden eğleneceğime eminim.

MartiniBiancoo

Her zaman daha iyisi..
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

FurkaNnn_

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben Test ettim. Çok beyendim sunucuyu. Sizinde gelmenizi tavsiye ederim. Eşi benzeri yok çeşit çeşit özellikler mevcut.Ellerinize sağlık kurucu :) <3