Konu silinsin lütfen

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun kapanma oranını yazacağınıza gidin orjinal plugin kullanın , Sahte kullanarak kul hakkına da girmeyin.

erenduran16

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sahte plugin derken sahte pluginmi var orjinal hepsi ?

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sahte plugin derken sahte pluginmi var orjinal hepsi ?
Sağlam AntiCheat demişsiniz. AAC kullanıyorsunuz, /AAC yazıyoruz versiyon kısmında null diyor (Yani sahte) /Fb about yazıyoruz yine sahte, AACAntiFly neden kullanıyorsunuz anlamış değilim, onu geçtim /pl komutunu bile kapatmaya tenezzül etmemişsiniz, daha ne diyebilirim ki sizlere. Bana orijinal bir bölüm gösterin sadece.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yapılar kötü olmuş biraz daha özen gösterebilirdiniz.

YunusKarsli

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İnternetten bulunan bir harita, sahte pluginler... Türk Minecraft oyuncuları böyle sunucuları hak etmiyor.

erenduran16

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sahte plugin konusuna geçmişken aac kaldırıldı yeni anticheat kullanacağız ve mapda alıntı evet alıntı değildir diye bir şey yazmadık hem bu alıntı map olsa sizin oynamanızımı zorlaştırıyor anlamadım ?

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sahte plugin konusuna geçmişken aac kaldırıldı yeni anticheat kullanacağız ve mapda alıntı evet alıntı değildir diye bir şey yazmadık hem bu alıntı map olsa sizin oynamanızımı zorlaştırıyor anlamadım ?
Dostum toplama bilgisayar mı bu? Harita bir yerden pluginler bir yerden. Hadi plugin falan o işlere bir şey demem de, yani harita yahu. Azıcık özen gösterip onu yapsaydınız bari, bir de güzel bir şey olsa ses çıkarmayacağım, iki tane ağaç var o kadar, onun da bir olayı yok. Haritanın bir yerlerden arak olması benim oynamamı engellemez, ama sen "Bu benim sunucum" diyebiliyorsan azıcık da senin emeğin olacak orada.

erenduran16

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bro zaten burası kit-pvp sunucusu pluginleri ayarlamam benim 2-3 günü aldı hiç emek yok sanıyorsun fakat var builderimiz olmadığı için spawnımız alıntı

YunusKarsli

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bro zaten burası kit-pvp sunucusu pluginleri ayarlamam benim 2-3 günü aldı hiç emek yok sanıyorsun fakat var builderimiz olmadığı için spawnımız alıntı
Sadece spawn mı alıntı? Konuya bakarak söylüyorum fakat bu haritanın indirme linkini atabilirim.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Pek de hoş değil sanki :(

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erenduran16

Marangoz
En iyi cevaplar
0
[DUYURU]
Serverin Rami 16 GB'e çıkarıldı slot ise 70'e düşürüldü

Sadece spawn mı alıntı? Konuya bakarak söylüyorum fakat bu haritanın indirme linkini atabilirim.
Spawn derken harita demek istedim giriş kısmını marketi felan biz yaptık irfanla onun dışında harita zaten alıntı

Server tekrardan toplanmıştır başarılı bir sunucuya imza atmak üzereyiz.. Hepinizi bekliyoruz!

Sağlam AntiCheat demişsiniz. AAC kullanıyorsunuz, /AAC yazıyoruz versiyon kısmında null diyor (Yani sahte) /Fb about yazıyoruz yine sahte, AACAntiFly neden kullanıyorsunuz anlamış değilim, onu geçtim /pl komutunu bile kapatmaya tenezzül etmemişsiniz, daha ne diyebilirim ki sizlere. Bana orijinal bir bölüm gösterin sadece.

Siz buraya sadece serveri kötülemek için geldiniz sanırım şimdi kötüleyin buyrun birdaha bakın şimdi servere

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Fekşın özellikleri ile PvP sunucu açmışsınız nesi dünyada ilk bunun?

Not: Kötüleyeceğimi söylemeden önce şunlara bakman iyi olabilir;

Featherboard sahte, PAC kullanılıyor muhtemelen o da sahte, schematic sayesinde spawn yapılmış, herkes elmas setle dolanıyor ve ./pl bugunu kapatmamışsınız, pingimize komutla bakamıyoruz. Dünyada ilk olan tek şey üşengeçliğiniz.

Son düzenleme:

erenduran16

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Fekşın özellikleri ile PvP sunucu açmışsınız nesi dünyada ilk bunun?
Bir hata veya bir sorunmu var faction özellikleri felan bulunmuyor editledik herşeyi her şey gayet düzgün ve normal çalışıyor bana buglu veya sorunlu bi yer söyle? eğerki varsa tabi, yoksa ise neden böyle bir yorum yaptın biz zaten herşeyi pvp ye göre editledik hem bu plugine özel birde skript kodladık tek 1 plugin ile olmadı bu rütbe olayı hem birde sen önce Faction yazmayı öğren öyle server kötüle bence