KONU SİLİNSİN.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Abinizloo0107

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
KONU SİLİNSİN LÜTFEN..

Son düzenleme:

berkser1232221

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ya nerde kaldı şu eski faction tipleri...Artık hep kutu aç kasa aç felan filan.Ne güzel günler geçiriyorduk eskiden factionda.Battı ya.Artık millet ormanda pvp ye kalkışcağına kasa anahtarı satıyor.Biz eskiden p10 için can atardık şimdi herkes dolandırıcılık ile alıyor.Çok özledim o günleri.
(Serverınız Herhangi Bir Şekilde Kötülenmemekte.Sadece bir anımı sizlere paylaşmak istedim.)
İyi Forumlar!

Abinizloo0107

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya nerde kaldı şu eski faction tipleri...Artık hep kutu aç kasa aç felan filan.Ne güzel günler geçiriyorduk eskiden factionda.Battı ya.Artık millet ormanda pvp ye kalkışcağına kasa anahtarı satıyor.Biz eskiden p10 için can atardık şimdi herkes dolandırıcılık ile alıyor.Çok özledim o günleri.
(Serverınız Herhangi Bir Şekilde Kötülenmemekte.Sadece bir anımı sizlere paylaşmak istedim.)
İyi Forumlar!
Evet haklısınız. Artık çok fazla sunucu var ve oyuncular bunların aralarında seçim yaparken değişik özellikler arıyor bizde buna ayak uyduruyoruz

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
O CS:GO kasa sistemini Minecraft'a getiren eleman utansın. Kasa sistemi getirmeyen çoğu sunucu iyi olsa dahi acemi işi olduğu düşünülüyor. Sunucuya girip bakmakta fayda var, oynanabilir bir sunucu.

KeremWho

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Paket ve Harita alinti. Basarilar.

KadirY41

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel beğendim.. Oynanabilir bir sunucu gayet güzel ve hoş..

Abinizloo0107

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Vip yetkileri güncellenmiştir ayrıca efekt kullanma özelliği eklendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...