Konunun Kapatılmasını İstiyorum

OlcayDmryrk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konunun kapatılmasını istiyorum.​

Son düzenleme:

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni (ç)alıntı. Bir sunucu ismine x koydu diye neden bu x koyma sevdası hala anlamış değilim. Tags kısmında gördüğüm kadarıyla "kalite" tagı koymuşsunuz. Tagında "kalite" olan bir sunucu ve .tk :hmm1:

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Alıntı harita, .tk alan adı, açılmamış bir sunucu, alıntı bir harita, sahte featherboard, alıntı konu tasarımı, rütbe sistemi ise başka sunucudan yürütülmüş. İsim vermek istemiyorum. Sadece sahibini buraya etiketleyip ayrılmak istiyorum. Kendinize özgü sistemleriniz olmadığı sürece bu işte bir yere varamayacaksınız. @AnkaPvPOwner

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu düzeni çalıntı 16 gb ram parasi ödeyipte "tk" ücretsiz alan adini kullanmaniz saçma "x" koydun da popüler bir server mi oldun o harfi koyunca ? Map kötü sistemlerde map'e eşlik ediyor rütbe bir sunucudan çalınmış oynanmasını tavsiye etmediğim sunucular listesine girdiniz tebrikler.

OlcayDmryrk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben sunucuyu bir tanıdığımdan karşılıyordum. Bana alan adında sıkıntı çıktığını söyledi. Ben de "tk" uzantılı ücretsiz bir alan adı aldım. Şu anda VDS ile ilgili bir sıkıntı çıktığını söylüyor ve ben bundan bıktım. "x" koyunca kaliteli olduk diye bir şey söylemedim. Kısacası konunun kapatılmasını istiyorum.

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben sunucuyu bir tanıdığımdan karşılıyordum. Bana alan adında sıkıntı çıktığını söyledi. Ben de "tk" uzantılı ücretsiz bir alan adı aldım. Şu anda VDS ile ilgili bir sıkıntı çıktığını söylüyor ve ben bundan bıktım. "x" koyunca kaliteli olduk diye bir şey söylemedim. Kısacası konunun kapatılmasını istiyorum.
Konunun kapatılmasını istiyorsan önce çalmış olduğun konu düzenini değiştirmelisin. Sonra sunucunda bulunan çalıntı her şeyi. (Tabi çalıntı olan her şeyi değiştirirsen ortada sunucu kalır mı bilemem.) İsmine "x" koyunca zaten kaliteli olamazsın. Asıl kaliteyi çalıntı hiçbir şey kullanmadan, her şeyi kendin, baştan yaparak yakalarsın. Yoksa her şeyi çalarak sunucu açmak kolay.

Son düzenleme: