Bilgisayar mavi ekran sorunu

SneakySpyDa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba. Bilgisayarım o kadar yavaşladı ki crack space engineersdeki virüsü gördü diye bilgisayar mavi ekran yiyor.
+ BEN Bu windows 10 u yavaş ve eski bilgisayarlara önermiyorum. Bilgisayarınızı mahveder.
Bilgisayarım 32 bit ve amd ekran kartı kullanıyorum ve bilgisayar açılırken ana ekranın açılması 5 dakikayı alıyor. Gerçekten bıktım.
32 Bit kullanıyorum ve hiçbir oyunun zevki çıkmıyor. Direk ramdan çöküyor. Artık neye saldırcağımı bulamıyorum. Lütfen biri bana win 7 64 bit dosya linki atsın. Gerçekten en sonunda bilgisayarı camdan aşağıya atıcam.
Okuduğun için teşekkürler

Son düzenleme:

SneakySpyDa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
++ Bilgiye gerek kalmadı.
Bilgisayarım x64 taban destekliyor ve Inteldede
Intel® Core™2 Duo Processor E7500 (3M Cache, 2.93 GHz, 1066 MHz FSB) Ürün Teknik Özellikleri
Burdada
  • Intel® 64 ‡Evet
  • Yönerge Seti64-bit
Desteklediğini söylüyor. Şimdi bana media x64 lazım.Peki x64 indirsem media şeysi 64 bit yaparmı bilgisayarı?
+ O medya şeysi ile (şu an win 32 bit) dosya kaybetmeden 64 bit yapabilirmiyim?
(Windows 10 dan pek yararlanamadım. Bilgisayarım aslında gerçekten iş yapıyormuş fakat 32 bit olduğundan tam performans sağlayamıyor ve güçsüz kalıyormuş.) Aslında bilgisayarım gayet iyi!

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Intel® Core™2 Duo Processor E7500 (3M Cache, 2.93 GHz, 1066 MHz FSB) Ürün Teknik Özellikleri
Burdada
  • Intel® 64 ‡Evet
  • Yönerge Seti64-bit
Desteklediğini söylüyor. Şimdi bana media x64 lazım.Peki x64 indirsem media şeysi 64 bit yaparmı bilgisayarı?
(Windows 10 dan pek yararlanamadım. Bilgisayarım aslında gerçekten iş yapıyormuş fakat 32 bit olduğundan tam performans sağlayamıyor ve güçsüz kalıyormuş.) Aslında bilgisayarım gayet iyi!
Bilgisayar 64 bit sistemlerde tek seferde daha fazla bilgi belleğe alabiliyor. 32 bit sistemlerde ise bu daha az oluyor. Şu anda uygulamalarda 32 bit desteklerini azaltmaya başladı. Tüm işlemciler 64 bit olarak üretiliyor. Açıkcası ben Windows 10'u iyi bilgisayarı olmayanlara tavsiye etmem.

Zulu

Hurra, Die Welt Geht Unter.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Burdada
  • Intel® 64 ‡Evet
  • Yönerge Seti64-bit

Aslında Bilgisayarının doğru çalışmasını engelleyen Windows 10 değil,arkaplanda çalışan çok fazla programın olduğunu düşünüyorum ve işlemci hızın yeterli değil bu yüzden Windows 10'u değiştirmek yerine bilgisayarına uyumlu yeni bir işlemci alsan sorun çözülür sanırım