Korsana Ucuz Bir Son Verin

DoruKs1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Uygunsuz içerik.

Moderatör tarafından düzenlendi:

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ucuz olunca hemen atlıyonuz sonra hesap kapanıyor para gidiyor. Parayı çöpe atmak yerine biriktirin en azından doğru düzgün bi premium alırsınız. 5₺ olunca alabiliyosanız biriktirip 60₺ olanını da alabilirsiniz.

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Çalıntı hesaplar satan bir siteyle korsana son verin.

Bu neyin kafası yaa

Flandre

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kafalarına kürekle vurasım geliyor bunları görünce :(

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adminlerin aktiflik süresini çok merak ediyorum.. Şu konuyu sabah rapor ettim halen hayatta.. Etiketlemeyin rapor edin diyorsunuz.. Sonuç alamıyoruz.. @BT_GoD tek kişimi ilgileniyor tüm konu dışı bölümüyle? Sen yetişemiyorsan 2. Bir kişiye paylaştırılsın.. Bu tip konulara anında müdahale edilmeli.. Yoksa üzelen insan sayısı artar..

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şakira mayli kruz kayt aptin hepsi bu siteden alıyor kosun %\=$#,#&!

www.minecraft.net

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Adminlerin aktiflik süresini çok merak ediyorum.. Şu konuyu sabah rapor ettim halen hayatta.. Etiketlemeyin rapor edin diyorsunuz.. Sonuç alamıyoruz.. @BT_GoD tek kişimi ilgileniyor tüm konu dışı bölümüyle? Sen yetişemiyorsan 2. Bir kişiye paylaştırılsın.. Bu tip konulara anında müdahale edilmeli.. Yoksa üzelen insan sayısı artar..
Şu an görevli olan moderatörlerin çoğu ( bende dahil) üniversite sınavına hazırlanıyor ve bu yüzden forumdaki aktif olduğumuz süreler azalıyor. Takdir edersiniz ki moderatörlük gönüllü olarak yaptığımız bir iş ve normal hayatımızın önüne geçmesine izin veremeyeceğimizi de bilmeniz gerekir. Elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz. Ama forumla yatıp forumla kalkamayız, bizde insanız. Biraz anlayış gösterin lütfen.
Not: Konuyu silmek yerine arşive alıyorum ki yorumu görün diye. Eğer iletmek istediğiniz bir cevap, eleştiri varsa bana özel mesaj atabilir veya duvarıma yazabilirsiniz.