korumu olmasına rağmen sunucuda blok kırılıyor ve uyarı yazsıda çıkıyor

emirhan009

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8
korumu olmasına rağmen sunucuda blok kırılıyor ve uyarı yazsıda çıkıyor yardım debilecekler sorunu yazsın lütfen world edit guard da sorun yok neden olabilir sorun soyleyin
wewae.PNG

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
/rg flag wgismi block_break deny komutunu dener misin. Olmaz ise oyuncuya belki de yanlış bir perm vermiş olabilirsin, oyuncu permlerini kontrol et.

emirhan009

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
/rg flag wgismi block_break deny komutunu dener misin. Olmaz ise oyuncuya belki de yanlış bir perm vermiş olabilirsin, oyuncu permlerini kontrol et.
denicem ama dedğim gibi pl ekledim 3-4 tane ne kledğimi hatırlamıyorum boyle oldu normalde skıntı yok oyuncuyda karışmadım

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
denicem ama dedğim gibi pl ekledim 3-4 tane ne kledğimi hatırlamıyorum boyle oldu normalde skıntı yok oyuncuyda karışmadım

Düzelmedi ise WorldGuard > worlds dosyasını sil ve plugine reload at veye sunucuyu kapatıp açabilirsin.
Sonrasında wg'lerin hepsi gidecektir ancak baştan atabilirsin, düzgün bir şekilde.

emirhan009

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Düzelmedi ise WorldGuard > worlds dosyasını sil ve plugine reload at veye sunucuyu kapatıp açabilirsin.
Sonrasında wg'lerin hepsi gidecektir ancak baştan atabilirsin, düzgün bir şekilde.
denedim yine olmadı acaba bir pl engelliyor olabilirmi ?