Koşarken Geri atma

Oktay_TR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu sorun ncp den kaynaklı. Configte ki survivalfly'ın değerleriyle oynayıp test et. Ayrıca /ncp notify on yazdıktan sonra op olmayan başka bir hesabından aynanda oyuna girip koşup zıplamaya başla, geriye attığında asıl hesabına dön. NCP: xx failed survivalfly vl.1 tarzı bi mesaj olacak onu SS olarak at. Configinide atabilirsin. Bu sorun için plugin listene veya NCP'yi silmene ihtiyaç yok. NCP her sunucuda olan gerekli, her anti hilenin temel anti hilesidir. Silmek bir çözüm değil, bir ertelemedir.
Survival Fly la oynama yapmadım ama koşunca msj gelmiyor aklıma geldi acaba hangi msj geliyor die hiçbir mesaj gelmiyor
Zaten silmeyi düşünmüyorum konuyla alakası olmayanlar sil yazıyor direk

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Survival Fly la oynama yapmadım ama koşunca msj gelmiyor aklıma geldi acaba hangi msj geliyor die hiçbir mesaj gelmiyor
Zaten silmeyi düşünmüyorum konuyla alakası olmayanlar sil yazıyor direk
Aynen Konuyla alakam yok post kasıyorum Çok zekisin. Sil dememin sebebi başka bir hack koruması yükle diyecektim çok önyargılısın !

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Aynen Konuyla alakam yok post kasıyorum Çok zekisin. Sil dememin sebebi başka bir hack koruması yükle diyecektim çok önyargılısın !

NoCheatPlus'tan daha iyi temel bir hile koruması yoktur. Configini iyi ayarladıktan sonra gayet iyi bir hile koruması.

Oktay_TR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ön Yargılı Değilim Yukarıda Yazdım Anlamayan Bilmeyen Yazmasın Diye Plugini Silmek Bir Çözüm Değil
NCP Plugininden anlayanlar yardımcı olacaktır

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ncp plugininde geriye atma diye bir sıkıntı olamaz, default config ayarları esnek yapıdadır, yüksek ihtimal ncp nin sunucu ile uyumsuz bir versiyonunu kullanıyor olabilirsin.

Oktay_TR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
ncp plugininde geriye atma diye bir sıkıntı olamaz, default config ayarları esnek yapıdadır, yüksek ihtimal ncp nin sunucu ile uyumsuz bir versiyonunu kullanıyor olabilirsin.
Uyumsuz Olduğunu Düşünmüyorum Ama genede Değerlendireceğim