Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Kripto Sözlük

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Juicy Justice

İstikbal göklerdedir!
Emektar Üye
Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi ekibimizin ilk katılımcı sözlük projesi forumdaki iki adminimiz tarafından sozluk.gamer.com.tr adresinde oyun sözlüğü olarak hayata geçmişti ama teknik sorunlar ve kitlenin ilgisi dışında kalması gibi sebeplerle projenin devamlılığı sağlanamamıştı. Her ne kadar, Bitcoin ve neredeyse tüm altcoinler ile alakalı kripto para rehberlerini ve başlıklarını ana sayfamızdaki "bitcoin" kategorisinden güncel olarak takip edebiliyor olsanız da; kripto para ile doğrudan ilgilenen mühendislerin, ekonomistlerin ve madencilerin her konuda kendi deneyimlerini, tahminlerini ve bilgileri paylaşabilecekleri, ekonomi açısından birçok konuda fikirlerini belirtebilecekleri bir ortamın ihtiyacı gündemimize geldi.

Bu sebeple yeni bir proje için ilk adımlarımızı atmış bulunduk, kriptosozluk.org bizim yeni projemiz.

Türkiye'nin Bitcoin ve diğer Kripto Paralar ile alakalı ilk katılımcı sözlüğünü açmış olmanın gururunu yaşarken, 1. nesil yazar alımlarının açıldığını ve kısa bir süreliğine açık kalacağını duyurmak istiyorum. Bu büyük projeye dahil olmayı ihmal etmeyin; eğer bu konuyu Şubat 2018'den önce okuyorsanız 1. nesil yazar olma şansınız neredeyse %100 çünkü 1. nesil yazarlar için şu an çaylaklık şartı yok!

Şu kısımdan kayıt ekranına gelebilirsiniz:

Screenshot_9.png

Direk kayıt olmanızı tavsiye ederim çünkü şu an kayıt olmak çok kolay, ileride kayıt olunurken SMS onayı gerekebilir fakat Facebook adresinizle de giriş yapma şansınız var:

Screenshot_10.png

Başlık açmak için Başlık aç butonunu kullanabilirsiniz, başlık ve entry girerken sözlük yazarlarının ihtiyacı olabilecek entry editörleri mevcuttur:

Screenshot_11.png

Ayrıca forumdaki Kripto Para bölümünde görev almak istiyorsanız bu linkten bize ulaşabilirsiniz.

Şimdiden tüm destekçilere teşekkür ederim, şifreli günler dilerim! :bitcoin:

Gutenberg

Demir Madencisi
Kayıt oldum, başarılı ve iyi düşünülmüş bir proje, umarım bu tür işlerle uğraşan arkadaşlarımıza ön ayak olur.

Bolonezella

Zombi Katili
Aşırı olmamak kaydı ile argo ve kara mizah yani din gibi değerlerle dalga geçmek yasak mı ?

EDİT : Şaka bir yana ben sözlüğün uludağ, inci ve ekşi sözlük gibi olmasını bekliyordum. Azda olsa üzülmedim değil üzdünüz bu cici limonu. :(

Son düzenleme:
Benim gibi zamanında forumu çok fazla kullanmış fakat şimdi sözlük kültürüyle takılan birisini tekrar buraya çekmek içinmi açtınız bu sözlüğü :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...