Kuzenle köy yapıyoruz fakat..

Seteh

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar kuzenimle aynı evde yaşıyoruz öğrenciyiz.Bu oyuna başladık landan oynuyoruz. Kendi kalemizi köyümüzü kurduk etrafına sur çektik vs. ama köylü nereden bulacağız ? Oyunda köy varmış daha bulamadık köy ama biz kendi yaptığımız köyde yaşamalarını istiyoruz. Birde guard fln yapamıyoruzdur herhalde kaleye :D bu yokturda ilk soruma cevap var mı ?

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş guard gibi yapabilirsin golemler vardır internete iron golem nasil yapılır diye arat bulursun köylüyüde gamemode açarak doğurabilirsin onun dışında çok şansın yok kaleye getirmek için

Seteh

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar gamemode degistirerek köylü ekledik fakat bu köylülerin hepsi erkek ve laz gibi. Nasıl dişi köylü yapabiliriz ? Çünkü çiftleşip çocuk yapabiliyorlarmış .. Birde bu köylülere sağ tıklayınca birşeyler çıkıyor. Zümrüt falan verince +1 yazıyor onlar ne işe yarıyor ? Birde bu köylüleri silahlandıramazmıyız ?

KucukHilebaz1191

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ilk onların köyünü bulman lazım onlar gece olunca evlerine kapanıyor sabah olunca disariya cikiyorlar benim bidiğime göre onların evini falan yıkıp kendi evine getirirsen orda yasarlar cunku bi yere sıgınmalari lazım anladıysan ne mutlu bana :D

KucukHilebaz1191

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.ha bu ara koyluyu kız yapamazsın ve videodan bakabilirsin ciflestirmeye illa kız olması sart degil zaten kız olarak dogmuyorlar :D .2.Sag tiklayinca nedenmi zümrüt cikiyor? cunku onlar satıcı giysilerine gore satıkları seyler degisiyor ve satın almak icin zümrüt yada baska bir esya istiyorlar kısacası ticaret.3. dostum onlar sadece köylü silahlandırabilsek özür dilerim,tipsiz köylüler demezdik :D
:)