• rabisu

Hytale Türkiye
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.

Satılık l İNFUMİA l Sunucu Tasarım Ekibi # GÜNCELLENDİ! l KALİTELİ HİZMET l 7/24 DESTEK l

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret

Discord adresimize giriş yapmak için yukarıdaki resme tıklayınız.

Not : Bu akşam içerisinde (10.03.2019) yeni tasarımlarımız foruma paylaşılacaktır.
Teşekkürler Forum ailesi!
Davetiye : @Natrotm @DonsuzTurkk @RuhunEgosu @Darkkandadr @AtomyTR @BySemihFRKN @Ferdifalanfilanx ve daha nicesi.

GÜNCELLEMELER
İnfumia ekibi olarak güzel ve keyifli bir Counter Strike için adımlar atıldı. Yakında İnfumia ekibinin ve üyelerinin keyifli vakit geçireceği bir Counter Strike sunucusu olacak.
Discord sunucumuzda tüm yasaklamalara bir kerelik AF getirildi. Bir daha tekrarlayanların artık yasaklaması kalıcı olacak.
Discord sunucumuza Counter Strike için ekip kurulmaya başlandı.
Eklenti/Plugin paketlerinde İNİNAL ödemesi başarıyla getirildi.

Son düzenleme:

DonsuzTurkk

Play.RedGamer.XYZ
Sponsor
Özel Üye
Ehemmiyet
Günümüz piyasasındaki en iyi takım.
Her zaman arkanızdayız.
Daha iyi yerlere geleceksiniz. :şapka:

DraqoNs

Kömür Madencisi
Ruh Hali

Çok İyi Takım
Umarım Daha İyi Yerlere Gideceksiniz
---------------------

Discord : Draqons#0128

Ferdifalanfilanx

Fscoiety
Sponsor
Kıdemli Editör
Özel Üye
Metanet
Ruh Hali
Gayet başarılı her zaman ki gibi efenim. Daha güzel şeyler kesin yoldadır :D

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret
Çok başarılı bir takım , öneririm.
-Yibra
Yorumun için çok teşekkür ederim Yibra. En kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz :)

Günümüz piyasasındaki en iyi takım.
Her zaman arkanızdayız.
Daha iyi yerlere geleceksiniz. :şapka:
Sizlerin gözünde en iyisi olduysak, başka ne isteriz ki? Çok teşekkürler!

Çok İyi Takım
Umarım Daha İyi Yerlere Gideceksiniz
---------------------

Discord : Draqons#0128
Her zaman daha iyi yerlere gelmeye çalışacağız. Çok teşekkür ederiz.

Gayet başarılı her zaman ki gibi efenim. Daha güzel şeyler kesin yoldadır :D
Tabi tabi, bu geceyi göreceksiniz :)

BySemihFRKN

Zombi Katili
Ruh Hali

Çok başarılı bir ekipleri ve bayada profesyoneller işlerinde sonuna kadar desteklediğimiz bir ekiptir.

Natrotm

Demir Madencisi
Cesaret
Ruh Hali
Konu tasarımı mükemmel olmuş, başarılarınızın devamını dilerim hocam. :cay:

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret

Çok başarılı bir ekipleri ve bayada profesyoneller işlerinde sonuna kadar desteklediğimiz bir ekiptir.
Teşekkür ediyoruz Semih. Çalışmalar boyunca tatlı sohbetlerimiz az olsada gerçekten her daim arkandayız.

Konu tasarımı güzel olmuş başarılar dilerim.
Yorumunuz için çok teşekkür ediyoruz. Konu tasarımı haricinde paket içeriklerimiz daha da güzel :)

Konu tasarımı mükemmel olmuş, başarılarınızın devamını dilerim hocam. :cay:
Çok teşekkür ederim hocam. Birlikte fikir alışverişleri ve güzel sohbetlerle daha iyi yerlere geleceğimizden hiç şüphem yok.

Başarılarınız Devamını Dilerim :)
Çok teşekkür ederiz Texax. Kötü bir şekilde ayrılsakta, değişmez kuralımızı ihlal etmenden kaynaklı bu cezayı aldın. Bu arada sana güzel bir de haberim var. Discord sunucumuza bir AF geldi. Tüm yasaklamalar tek seferliğine kaldırıldı. Katılıp sende, arkadaşlarının yanında yerini alabilirsin.

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret
Dikkat : İnfumia forum konusuna, yani yukarıdaki konumuzda. En alt kısıma güncelleme ile alakalı Spoyler eklendi. Artık güncellemeleri buradan da takip edebilirsiniz. Adımıza olan bu saçma saldırılara karşı şunu iletmek isterim. Bizler bu işi İNFUMİA adı altında yapmadık. Yönetim kadromuza bakarak konuşun. Bize daha önce abi nolursun yardım et. Bu cümleleri kuran arkadaşlar, şimdi görüyorum ki siz yenisiniz şudur, budur gibi cümleler etmeye başlamış. Kıskanmak tabii ki doğal bir durum. Fakat karşındaki bilmeden ve sadece kıskanmak için kıskanmak sona götürür. Bunlara dikkat edin arkadaşlar. Bu arada bizimle alakalı güven problemi olan arkadaşlar. Rica ediyorum, discord sunucumuzdaki herhangi bir Müşteri rölündeki arkadaşla birebir konuşabilir. Bizim gizlimiz saklımız yok, hiç olmadıda. Kaliteli ve ucuz bir hizmet verdiğimizden dolayı bir taşlanmadığımız kaldı. Fakat şuanda yılarsak o asıl "Yeni" adını verdiğim arkadaşlar bir kez daha başaracak. Tekrardan beni dinlediğiniz için teşekkür ediyorum.
İyi forumlar diliyorum.​

texax12345

Kömür Madencisi
Ruh Hali
Teşekkür ediyoruz Semih. Çalışmalar boyunca tatlı sohbetlerimiz az olsada gerçekten her daim arkandayız.

Yorumunuz için çok teşekkür ediyoruz. Konu tasarımı haricinde paket içeriklerimiz daha da güzel :)

Çok teşekkür ederim hocam. Birlikte fikir alışverişleri ve güzel sohbetlerle daha iyi yerlere geleceğimizden hiç şüphem yok.

Çok teşekkür ederiz Texax. Kötü bir şekilde ayrılsakta, değişmez kuralımızı ihlal etmenden kaynaklı bu cezayı aldın. Bu arada sana güzel bir de haberim var. Discord sunucumuza bir AF geldi. Tüm yasaklamalar tek seferliğine kaldırıldı. Katılıp sende, arkadaşlarının yanında yerini alabilirsin.
Cok Sevindim! Sağolun Discord davet kodu atabilirmisiniz ?

QuantumNW

Ağaç Yumruklayıcı
Mükemmel bir ekip. İşlerine çok sadıklar. Tek kötü yanları rakiplerine karşı acımasız olmaları. Yani çok iyi olmaları. Başarılarınızın devamını dilerim.

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret
Cok Sevindim! Sağolun Discord davet kodu atabilirmisiniz ?
Discord davet kodu konumuzun altında Discord ibaresinin sağ tarafında bulunmakta dostum.

Mükemmel bir ekip. İşlerine çok sadıklar. Tek kötü yanları rakiplerine karşı acımasız olmaları. Yani çok iyi olmaları. Başarılarınızın devamını dilerim.
Çok teşekkür ederiz bu güzel yorum için. Ek olarak acımasızlık konusuna gelirsek, bizler diğer takımlar gibi. İşimiz olduğunda sizi yarıda bırakmayız. Farkettiyseniz sizi umursamamam gereken aşırı önemli bir durumda (Ölüm-Kalım) bile sizi yüzüstü bırakmadım. Teşekkürler :)

texax12345

Kömür Madencisi
Ruh Hali
Discord davet kodu konumuzun altında Discord ibaresinin sağ tarafında bulunmakta dostum.

Çok teşekkür ederiz bu güzel yorum için. Ek olarak acımasızlık konusuna gelirsek, bizler diğer takımlar gibi. İşimiz olduğunda sizi yarıda bırakmayız. Farkettiyseniz sizi umursamamam gereken aşırı önemli bir durumda (Ölüm-Kalım) bile sizi yüzüstü bırakmadım. Teşekkürler :)
malesef,davet kodu geçersiz

BMKiller1980

Ağaç Yumruklayıcı
Vouch! Çok kaliteli bir ekip, hizmetleri kaliteli ve sundukları fiyatlar rakiplerine göre çok uygun. Ayrıca Bycakr çok cana yakın bir insan biraz boşboğazımdır ama alışveriş sırasında hiç sorun çıkmadı. İyi şanslar :)

phxS

Sudan Çıkmış
Ruh Hali
Çok kaliteli tasarımlarınız ve hizmetleriniz var gibi duruyor. Eğer bir gün bende bir Minecraft sunucusu açıcak olursam mutlaka size geleceğim.

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret
Vouch! Çok kaliteli bir ekip, hizmetleri kaliteli ve sundukları fiyatlar rakiplerine göre çok uygun. Ayrıca Bycakr çok cana yakın bir insan biraz boşboğazımdır ama alışveriş sırasında hiç sorun çıkmadı. İyi şanslar :)
Gerçekten çok teşekkür ederim hocam. Verdiğimiz hizmette resmilik bir yana, arkadaşlık ve tatlı sohbetler bir yana. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün gelişiyoruz!

Çok kaliteli tasarımlarınız ve hizmetleriniz var gibi duruyor. Eğer bir gün bende bir Minecraft sunucusu açıcak olursam mutlaka size geleceğim.
Çok teşekkür ederiz, uğradığınız anda en kaliteli hizmeti sunmak için elimizden geleni yapacağız.