l MCSG l FeatherBoard Config! l Tamamen aynısı!

Beğendiniz mi ?

• Evet

Kullanılan: 2 28.6%
  • Hayır

Kullanılan: 3 42.9%
  • Daha iyi olabilirdi

Kullanılan: 1 14.3%
  • Eh işte

Kullanılan: 1 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    7

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Heves edip kuruyorlar, ilerliyebileceklerine inanıyorlar ve hiç server açmadan da deneyim edemezsin. Belki büyük sunucu sahipleri çok önceden küçük ve kötü serverler açarak büyüdü, ilerledi.

Herkes aynı yollardan geçiyor.
bu konuda haklısın sunucu sahibi olmak çok ciddi bir iş eğer kendin sistem kodlayamayacaksan sunucun her türlü çöp

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
bu konuda haklısın sunucu sahibi olmak çok ciddi bir iş eğer kendin sistem kodlayamayacaksan sunucun her türlü çöp
Ne alakası var yahu? Kendi sistemini kodlayamayan sunucular çöp mü oluyor, kendinle karıştırma. Açıldıktan saatler sonra kapanan sunucularınla karşılaştırma :pof:

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Kardeşim, öncelikle kusura bakmayın ama artık MCSG Öldü yani remake yapmak için hiç uğraşmayın. PVP De öldü anlayın artık, bu arada güzel olmuş kardeşim ellerine sağlık ama dediğim gibi MCSG öldü.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Ne alakası var yahu? Kendi sistemini kodlayamayan sunucular çöp mü oluyor, kendinle karıştırma. Açıldıktan saatler sonra kapanan sunucularınla karşılaştırma :pof:
o sunucunun hiçbir şeyine elimi dahi sürmedim. kodladığım sistemlerin hiçbirini kullanmadık eski ekibimden ayrıldığım aylar oldu sen hâlâ ağlıyorsun. Kurucuları kodlama bilmiyorsa çöp. ayrıca ne alakası var? cümlesinden zaten hiç düşünmediğin anlaşılıyor. ben diyorum ki sunucular çöp. sen diyorsun ki "Kendi sistemini kodlayamayan sunucular çöp mü oluyor" ben heryerde diyorum ki sunucuda hiçbir sistemim kullanılmadı hatta sunucudan banlandım. sen diyorsun ki "sunucuların" biraz beni tanısan şu cümlelerinin hiçbiri olmazdı.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Kardeşim, öncelikle kusura bakmayın ama artık MCSG Öldü yani remake yapmak için hiç uğraşmayın. PVP De öldü anlayın artık, bu arada güzel olmuş kardeşim ellerine sağlık ama dediğim gibi MCSG öldü.
mcsg ve pvp öldü aynen. ama benim çözemediğim şey şu artık mc mi oynanmıyor mu? yoksa skyblock'a survival'a fln mı geçtik.

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
mcsg ve pvp öldü aynen. ama benim çözemediğim şey şu artık mc mi oynanmıyor mu? yoksa skyblock'a survival'a fln mı geçtik.
Kitleler ayrıldı Hypixel mineplex gibi ünlü sunucularda oynuyorlar Creative şu sıralar çok tutuyor gibi.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
o sunucunun hiçbir şeyine elimi dahi sürmedim. kodladığım sistemlerin hiçbirini kullanmadık eski ekibimden ayrıldığım aylar oldu sen hâlâ ağlıyorsun. Kurucuları kodlama bilmiyorsa çöp. ayrıca ne alakası var? cümlesinden zaten hiç düşünmediğin anlaşılıyor. ben diyorum ki sunucular çöp. sen diyorsun ki "Kendi sistemini kodlayamayan sunucular çöp mü oluyor" ben heryerde diyorum ki sunucuda hiçbir sistemim kullanılmadı hatta sunucudan banlandım. sen diyorsun ki "sunucuların" biraz beni tanısan şu cümlelerinin hiçbiri olmazdı.
" eğer kendin sistem kodlayamayacaksan sunucun her türlü çöp " diyorsun. Buradan ne anlamamı bekliyorsun? Kendi kodladığı sistemler kullanılmamışda felanmışda filanmış. İddaalıydınız ve gördük :p

oyunimparatoru

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konu biraz saptı gibi iyi bir konu şayet herkes hoşlanmayabilir tarışmayı bırakabilrsiniz.

SametKRPNR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
PVP`nin öldüğü söyleniyor. Fakat sadece sunucular kapatıldı. Tüm PVP sunucuları kapatılmadı. Yani şu an PVP ölmedi.
İyi Günler :)