• rabisu

Hytale Türkiye
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.

Satılık l SATILDI l Quantum Network l Sade Konu Tasarımı l İnfumia Tasarım Ekibi l

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret
Spoyler haricinde aşağıdaki linke tıklayarak gidebilirsiniz.
Satılık - l İNFUMİA l Sunucu Tasarım Ekibi # GÜNCELLENDİ! l KALİTELİ HİZMET l 7/24 DESTEK l

Bugün sizlere, Quantum Network için yaptığımız. Sade, şık konu tasarımını tanıtacağım. Tasarımın maalesef evcil hayvanımın ameliyatı sebebiyle geç olmasından ötürü kendisinden tekrar özür dileriz.
Saygılarımızla,

SAYGILARIMIZLA,
İNFUMİA TASARIM EKİBİ

Ferdifalanfilanx

Fscoiety
Sponsor
Kıdemli Editör
Özel Üye
Metanet
Ruh Hali
İlk görüşü bildirdiğim zamanki dediğim sözleri gene sarf etmek istiyorum başarı kalite ve onun yanında getirdikleri tam anlamıyla uyuyor .

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret
İlk görüşü bildirdiğim zamanki dediğim sözleri gene sarf etmek istiyorum başarı kalite ve onun yanında getirdikleri tam anlamıyla uyuyor .
Değerli yorumunuz için gerçekten çok teşekkür ederim. Kalite ve müşteriye para gözü ile bakmamamız bizi yükselten en büyük etkendir. Daha iyileri yakında gelecek. Bu hafta içerisinde forum halkına güzel bir ücretsiz konu tasarımı paylaşacağız.

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret
Kalite asla tesadüf değildir.
Çok teşekkür ederim ama sonuna İnfumia eklemeyi unutmuşsun :kaş:

Sadeliği ve özgünlüğü mükemmel bir tasarım olmuş ciddiyim forumda gördüğüm en kaliteli tasarım. :1:
Çok teşekkür ederim, her zaman kendimizi geliştireceğiz dedik. Bunu yapabildiğimizi yorumlarla görmek ayrı bir güzel oluyor. Sizler varken, bizim sırtımız yere gelir mi hiç?

QuantumNW

Ağaç Yumruklayıcı
Her şey için teşekkürler, onca olumsuzluklar arasında çok güzel bir tasarım çıkartmışsınız.