• rabisu

    Hytale Türkiye
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.

Satılık l SATILDI l RubySurvival l Mor Renk Sade Konu Tasarımı l İnfumia Tasarım Ekibi l

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret
Mesajlar
352
Beğeniler
378
Puanları
820
#1
Merhabalar değerli forum üyeleri ve yetkilileri.
Aşağıda yaptığımız tasarım RubySurvival adlı sunucu içindir. Kendisi direk siparişi verip aynı akşamda, hatta çok beklemeden siparişi tarafımızca yoğunluğun arasına sokularak teslim edilmiştir. Ek olarak şunu belirtmeliyim ki konularımıza yorum atıp, bize destek olan arkadaşlara tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum. Verdiğimiz hizmeti yükseltmek için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz.
Sizde bizden hizmet almak istiyorsanız. Aşağıdaki linke tıklayarak satış konumuza uğrayabilirsiniz.


Satılık - l İNFUMİA l Sunucu Tasarım Ekibi # GÜNCELLENDİ! l KALİTELİ HİZMET l 7/24 DESTEK l
 

Natrotm

Demir Madencisi
Cesaret
Mesajlar
294
Beğeniler
209
Puanları
570
Ruh Hali
#2
Tek kelimeyle harika olmuş, yine döktürmüşsünüz, başarılar dilerim. :şapka:
 

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret
Mesajlar
352
Beğeniler
378
Puanları
820
#4
Tek kelimeyle harika olmuş, yine döktürmüşsünüz, başarılar dilerim. :şapka:
Çok teşekkür ederiz hocam, her konumuzda hem kendimizi geliştiriyoruz. Hemde güzel sunucu tasarımlarını ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Her daim sizinle beraber!

Ellerinize sağlık çok başarılı bir çalışma.
Teşekkür ederim hocam, daha güzelleri yakında gelecek. Bu hafta Allahın izniyle foruma özel ücretsiz bir tasarım yayımlayacağız.