LabyMod Nedir? Tek tuş ile komut girmek, yazı yazmak, FPS artışı, TeamSpeak, Spotify ve dahası!

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
FPS arttırma konusuna katılmıyorum maalesef. OptiFine ile 400-500 arası FPS alırken LabyMod kullandığımda FPS'nin 150-200 arası gibi ciddi bir düşüş yaşadığını gözlemledim. Şeffaf sohbet yapma özelliğini bilmiyordum bunu öğrendiğim iyi oldu. Genelde LabyMod PvP için kullanılırdı eskiden. 1.8'e geçildiğinde insanlar 1.7 animasyonlarını istiyordu bu yüzden LabyMod kullanıyorlardı gözümde canlandı şimdi 2014-15-16 zamanları :D

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
FPS arttırma konusuna katılmıyorum maalesef. OptiFine ile 400-500 arası FPS alırken LabyMod kullandığımda FPS'nin 150-200 arası gibi ciddi bir düşüş yaşadığını gözlemledim. Şeffaf sohbet yapma özelliğini bilmiyordum bunu öğrendiğim iyi oldu. Genelde LabyMod PvP için kullanılırdı eskiden. 1.8'e geçildiğinde insanlar 1.7 animasyonlarını istiyordu bu yüzden LabyMod kullanıyorlardı gözümde canlandı şimdi 2014-15-16 zamanları :D

Kurulumda seçtiğin optifine sürümüyle alakalı olabilir. Ana özellikleri zaten bunlar. Yeni v3 versiyonunda çok daha fazla özelliği mevcut. Sitesinden bakabilirsin. Konuyu zamanım olmadığı için v3'e güncelleyemiyorum maalesef.

KaanGünay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bana yardım edebilcek var mı
uçarken eğilince sanki yerdeymiş gibi oluyor hızı
yani uçarken eğildiğimde çok yaşa ilerliyor @LifeMCServer

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
bana yardım edebilcek var mı
uçarken eğilince sanki yerdeymiş gibi oluyor hızı
yani uçarken eğildiğimde çok yaşa ilerliyor @LifeMCServer

Adını tam hatırlamıyorum fakat QuickSprint tarzı bir moddan kaynaklanıyor o LabyMod'un içindeki. Ayarlardan falan bir şekilde kapatabiliyorsan kapat.
[automerge]1543411452[/automerge]
Konu günceldir.

Son düzenleme:

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Güzel bi anlatım olmuş labymod kullanmayı herkese tavsiye ederim.