Son Oyuncu tag rank plugini acil yardım pl paketi için

ekinn11

Marangoz
En iyi cevaplar
0
119518
119520

Yukarıda olduğu gibi taglar renk değiştiriyor bu hangi group plugini ile yapılır tabda ve chate böyle gözükmesini istiyorum.
skript varmı bilmiyorum bulamadım. yardım edin pls!

ZoneSsBey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Plugin Bende Var Discorddan Ulaşırsan Verebilirim .

GizliBey *Turkiye#8199

ekinn11

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ve dc adın doğru değil
benimki
Ekin Arca Kip#8275

CakiMurat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu bir plugin değil client'dan oluşturulmuş bir renk animasyonudur hiçbir türlü bunu plugin ile smooth şekilde yapamazsınız boşuna para ödeyip başkasından satın almayın.

ekinn11

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu bir plugin değil client'dan oluşturulmuş bir renk animasyonudur hiçbir türlü bunu plugin ile smooth şekilde yapamazsınız boşuna para ödeyip başkasından satın almayın.

o kadar düzgün olmasına gerek yok renk geçişi olsun yeter bir plugin önerebilir misin?

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Eklentinin animatednames olduğunu düşünüyordum ilk başta fakat sağolsun bir arkadaş uyardı bende sonradan farkettim, sizde farkedersinizki burada renkler smooth olarak değişiyor bunuda sonoyuncunun clienti sağlıyor,falkat animated names bunu sağlayamaz.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Client olmadan bu şekilde yapamazsın ve deli gibi lag yapar. İlla clientsiz yapacağım dersen her saniye oyuncunun tabdaki adını değiştirirsin paket ile. Fakat dediğim gibi bir anda değişir bu şekilde geçiş animasyonu olmaz ve lag yapar.

ekinn11

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Client olmadan bu şekilde yapamazsın ve deli gibi lag yapar. İlla clientsiz yapacağım dersen her saniye oyuncunun tabdaki adını değiştirirsin paket ile. Fakat dediğim gibi bir anda değişir bu şekilde geçiş animasyonu olmaz ve lag yapar.
çzödüm