Yardım Laptop öneri

Kullanici19

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba,8.Sınıfım ve hem ders çalışabileceğim hem de valorant v.b oyunları oynayabileceğim çok fazla sistem gerektirmeyen bir laptop arıyorum fakat bütçem 9000 TL bir şeyler önerir misiniz?

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba,8.Sınıfım ve hem ders çalışabileceğim hem de valorant v.b oyunları oynayabileceğim çok fazla sistem gerektirmeyen bir laptop arıyorum fakat bütçem 9000 TL bir şeyler önerir misiniz?
Monster Abra kullanıyorum, oyun da oynuyorum ders vb. şeylerle de ilgileniyorum. Ama eğer oyunlarda kasma donma ping hiç olmayan bir şey istiyorsanız toplamanızı veya kasalı almanızı tavsiye ederim. Benim gibi gezen biriyseniz laptop daha iyi olur, o zaman da Monster Abra önerebilirim.

Kullanici19

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Monster Abra kullanıyorum, oyun da oynuyorum ders vb. şeylerle de ilgileniyorum. Ama eğer oyunlarda kasma donma ping hiç olmayan bir şey istiyorsanız toplamanızı veya kasalı almanızı tavsiye ederim. Benim gibi gezen biriyseniz laptop daha iyi olur, o zaman da Monster Abra önerebilirim.
Güzelmiş,fakat bana 9000 TL aralığına bir laptop lazım.Benim seçimim Lenovo IdeaPad 3 AMD Ryzen 7 3900U 12gb Ram sizce nasıl.Oynatır mı?

Spankly

Play.Agoranw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şuanki bilgisayar fiyatları uçuk ama incehesap tarzı sitelerden cuma gecesi indirimlerinde veya hazır kasalara bakabilirsin lisede 4 yıl evinde kalıcaksın mezuna bırakırsanda 5 yıl bence masaüstü alman daha mantıklı olur monitörü 2 bine çözersin indirimle taş çatlasın 3 bin birde 6-7 bin bandında kasa toplarsan ya hazır yada parça parça daha yüksek performans alabilirsin laptop alıcaksanda benim hoşuma asus roglar gidiyor tercih meselesi tabi ama monsterdanda memnun kalırsın ama aradıgın bütçeye bu laptoplarda uymuyor malesef.

Spankly

Play.Agoranw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben şahsen incehesapta indirimli kasa yakalamıştım 7 bine dolar 9-10 ken şimdi sadece kasa 20-25 bin bandında dediğim gibi masaüstü yakalarsan hem daha konforlu hem oynadıgın oyunun akışıda farklı olur çünkü monitör etkeni bayaha farkediyor laptopda sarmaz yani oyun bence.

Kullanici19

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben şahsen incehesapta indirimli kasa yakalamıştım 7 bine dolar 9-10 ken şimdi sadece kasa 20-25 bin bandında dediğim gibi masaüstü yakalarsan hem daha konforlu hem oynadıgın oyunun akışıda farklı olur çünkü monitör etkeni bayaha farkediyor laptopda sarmaz yani oyun bence.
Teşekkür ederim cevabın için.