+ Play.LastFaction.Com|Güzel Aile Ortamı|Sohbet Muhabbet|Kendi Sistemlerimiz|Faction Tadını Çıkart| LastFaction.Keyubu.Com|

prowejl34

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Play.LastFaction.Com
Makine i9 9900K

117813

(Spawndan Görüntüler)
117814
117815

(Lapis)
117816

(Viphammadde) (Arsalar)
117817
117818

Öncelikle selamlar biz 2 kişi yaklaşık 3 4 seneden beri bu işler ile ilgilenen iki arkadaşız sunucumuz önceden survival dı faction olarak tekrardan açmaya karar verdik sistemlerimiz tamamen bize aittir gelip oynaya bilirsiniz cana oranla seviye sistemi Ontime sistemi editkredi sistemi Seviye Market sistemi Kısaca devrim yaratacağız.
117819

Ekli dosyalar

• LastFeksn_v2.png
    LastFeksn_v2.png
    50.1 KB · Görüntüleme: 4,788
Son düzenleme:

_CSK_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
server güzel buildler filan yeterli ancak sizce de vip'e p24 vermek biraz pay to win olmamış mı?

edit: buildler için sözümü geri alıyorum buildler daha iyi olabilirdi

Son düzenleme:

Zeydeeer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı geliştirilmeli, normal factiondan bir farkı yok gözümde, ayrıca pay to win olmuş viplere p24 verirken rehberlere p9 verilmiş adil değil. Başarılar.

prowejl34

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler yorumun için rehberlerin vipden bi farkı olucak tabikide :pala:

9mm

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya geldiğim gibi XO eventi olduğunu fark ettim evente gelince her şey güzel gidiyordu oyunun ortalarına doğru bazı oyuncular arkadaşlarına tpa atıyor veya sethome/home çekerek oyuna elendikten sonra tekrar katılıyorlar. Bunu yetkililere söylemeye çalıştığım halde görmezden geliniyor spam atıyorum hala görmezden geliniyor fakat arkadaşları bir şey yazarsa anında yanıtlıyorlar. Vip alacaklar için uygun sunucudur almayacaksanız hiç girmeyin ormana göz atmak için çıktım adamlar zombi gibi koşa koşa gelip vuruyorlar faction dan çıkmış pvp ye dönmüş sunucu.Builderi pek iyi olduğu söylenemez orman zaten talan olmuş hiç kontrol edilmemiş. Sunucuyu oranlamak gerekirse 3/10 :rank:
Özet geçiyorum;

Olumlu yönleri
+Dolu dolu rütbeleri var uğraş gerektirir ama eğlendirir.
+Mesajların nerdeyse hepsi türkçe.
=============================
Olumsuz yönleri
-İlgisiz kadro
-Çığrından çıkmış oyuncu düzeni (Oyuncuların küfür etmesinden tutun sapık sapık konuşmalarına kadar.)
-Pay 2 win (Para yatırarak güçlenmek) sunucunun temeline işlemiş emek veren bile bu sunucuda viplere karşı bir şey yapamaz.
-Yetkililerin sadece arkadaşları ile konuşması, diğer oyuncuları takmaması.

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya geldiğim gibi XO eventi olduğunu fark ettim evente gelince her şey güzel gidiyordu oyunun ortalarına doğru bazı oyuncular arkadaşlarına tpa atıyor veya sethome/home çekerek oyuna elendikten sonra tekrar katılıyorlar. Bunu yetkililere söylemeye çalıştığım halde görmezden geliniyor spam atıyorum hala görmezden geliniyor fakat arkadaşları bir şey yazarsa anında yanıtlıyorlar. Vip alacaklar için uygun sunucudur almayacaksanız hiç girmeyin ormana göz atmak için çıktım adamlar zombi gibi koşa koşa gelip vuruyorlar faction dan çıkmış pvp ye dönmüş sunucu.Builderi pek iyi olduğu söylenemez orman zaten talan olmuş hiç kontrol edilmemiş. Sunucuyu oranlamak gerekirse 3/10 :rank:
Özet geçiyorum;

Olumlu yönleri
+Dolu dolu rütbeleri var uğraş gerektirir ama eğlendirir.
+Mesajların nerdeyse hepsi türkçe.
=============================
Olumsuz yönleri
-İlgisiz kadro
-Çığrından çıkmış oyuncu düzeni (Oyuncuların küfür etmesinden tutun sapık sapık konuşmalarına kadar.)
-Pay 2 win (Para yatırarak güçlenmek) sunucunun temeline işlemiş emek veren bile bu sunucuda viplere karşı bir şey yapamaz.
-Yetkililerin sadece arkadaşları ile konuşması, diğer oyuncuları takmaması.

Kesinlikle katılıyorum

prowejl34

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle yorumun için teşekkürler pazar günü geldin sunucuya büyük ihtimal ile teşekkürler online fazla olunca gözden çıkan şeyler oluyor ox eventi yaparken oyuncularla nasıl ilgilenelim 2 kişiydik herkes ile aynı anda ilgilenmemiz imkansız gibi bir şey elimizden geldiğince çabalıyoruz rehberlerimizde çabalıyor tabii ki para yatırarak güçlenilmiyor para yatırmadan güçlenilecek baya bir sistemimiz var her hafta sonu site kredisi cüzdan kodu çekilişleri yapıyoruz editkredi sistemimiz var seviye sistemimiz var seviye atlama başına yarım kalp ekleniyor hiçbir sunucuda göremeyeceğin sistemler var emek veren adam vipleri kesiyor para verip sunucunun kralı olunuyor diye bir şey yok sunucuyu para için açmadık 2 3 aydan beri kendi cebimizden veriyoruz parasını neyse kısa bitireyim yorumun için teşekkürler :co1:

sedatcan101010

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rehberiniz Çok Kötü.Adı YineBen.Şimdi Neler Yaptığını Sölesem Ayıp Olur.Mesela Şöle Adam Küfür Ediyo Atmıyo Ben bir şey Diyorum Hemen Atıyo.2. Olarakta Adam Sapık bir şey Diyor Mute Atmıyor.O Yüzden Kesinlikle Yetkisi Alınmalı.Alınırsa Server İçin Daha İyi Olabilir.

prowejl34

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Afk olabilir normal bir şey bide arkadaş azeri yanlış anlıyor olabilir yorumun için teşekkürler :bayrak:

Son düzenleme:

prowejl34

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncel i9 9900k makineye geçiş yapıldı

sedatcan101010

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serveriniz Çok Kötü.Ben Swde 3 Haftadır Varım Ve 1 Hafta Sw Çok Güzeldi.Fakat Geri Kalan Zamanda Her Oyuncu Hile,Küfür,Tp Tuzağına Başladı.Özellikle Bazı Yetkililer Taraf Tutuyo Ve Bazıları Çok Kötü.Yani Vs Atcak Yada Takas Edilcek Bir Sunucu Deil Server.Zaten Her İnsan PvP İster Fakat Atılmıyor.Yani Çok Uğramanızı Tavsiye Etmem.Yani Pişman Olmayın Diye

prowejl34

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz ama senin düşüncen bir şey diyemem taraf tutma gibi bi durum söz konusu değil :jelo: