Lord Of Keçi Dolandırıcılık şüphesi

Growe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
* Öncelikle Herkeze Selamlar Arkadaşlar*
Ben Bu Lord Of Keçi'den yani Halilden paket için 40$ Bir Ucuret Almıştım.
Parayı Atmadan Once zaten 3 5 gün boşum dedi sonr neyse bana bu oyalamak için kotu paketler atti yapmadı yani
size söyle söyliyim kimseye güvenipde paket yaptırmayınız.
adam parayi atmadan önce yaparım ederim diyordu parayi attık adam bizden ilişkiyi kesti 1 ayi geçti yani bu olay
Bana 2 Hafta Önce 1 Satte atacak oldu parayi benım ortagım vardi emir diye bana dedi benı ortaklıktan cıkartırsan cıkart dedi bende cıkarttım.
neyse bu dedi para senin deyilmiş dede ulan para benim değilse neden bu kadar uğraşayim sana direk parayi atayim ininal kartimiz var mert diye arkadaşım var onunla ortak kulanıyoru dedim mert ben paket alacağim 50 tl var o zaman karta 40 tl yaparız herşeyi dedi neyse attirdim paketi 3 5 gün bkle atacam paketi dedi bkeledım 1 ay 1 aydan falza odlu para gelmedi ya ben bu kanıtlara polise gideceğin LordOfKeçi @halil Knedi Seçimin beni oylayamaassın artık ben sana söyledim kaç kere artık birde youtube'da youmalrı devre dişi bırakmıs görunuyor bende senin alalh korun'da mı yok @halil bu kadar duşme kardeşim zaten iznin yok böyle paket satmaya cezayi alırsın paşa paşa otursun yerıne o paranın senden 2 katını alırım. yapmaz dedi attık parayi adamın yaptıgına bak bize
+ fotoğraflara Geçelim Sevgili Arkadaşlarim.+
dfasfsafas.PNG

fsefwsfwefwfewf.PNG

lklklk.PNG

llll.PNG

twtewt.PNG

oıopıoıoı.PNG

twtewt.PNG

lklklklklklk.PNG

iiii.PNG

halişll.PNG

Ekli dosyalar

• fsefwsfwefwfewf.PNG
    fsefwsfwefwfewf.PNG
    78.8 KB · Görüntüleme: 309

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
maalesef bu duruma düşen çok kişi var bu duruma düşmemek için kendi paketini yapmaya başlamalısın yada hazır olan paketleri editleyerek kendine bir paket hazırlayabilirsin zaten zamanla bu işleri iyice öğrenir kendi paketini yaparsın bu sayede hem paran cebinde kalır hemde böyle insanlarla (lafım ortaya kimse dolandırıcı demiş olmayayım ha üstüne alınırsanızda sorumlusu ben değilim) uğraşmazsın yani sana tavsiyem kendi işini kendin yap webscript lara gelirsek o konuyada değinmek isterim zaten nerdeyse bütün mc hizmeti veren hostingler site scriptı yapıyor/veriyor/satıyor onlardan almak yerine neden daha pahalıya özel alırsınızki ? sanki millet 7/24 siteye girip işlem yapıyor sitenize inanın bana kimse girmiyor girenlerde sadece siteden kayıt olayı yaptıysanız ona yada siteden vip vb almak için yani boşa para harcamış oluyorsunuz diyeyim ha tabi parayı kendi hesabınızda istiyorsanız bilmem tabi ...
(Kendi düşüncelerimdir)

Bu arada geçmiş olsun . . .

Growe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
maalesef bu duruma düşen çok kişi var bu duruma düşmemek için kendi paketini yapmaya başlamalısın yada hazır olan paketleri editleyerek kendine bir paket hazırlayabilirsin zaten zamanla bu işleri iyice öğrenir kendi paketini yaparsın bu sayede hem paran cebinde kalır hemde böyle insanlarla (lafım ortaya kimse dolandırıcı demiş olmayayım ha üstüne alınırsanızda sorumlusu ben değilim) uğraşmazsın yani sana tavsiyem kendi işini kendin yap webscript lara gelirsek o konuyada değinmek isterim zaten nerdeyse bütün mc hizmeti veren hostingler site scriptı yapıyor/veriyor/satıyor onlardan almak yerine neden daha pahalıya özel alırsınızki ? sanki millet 7/24 siteye girip işlem yapıyor sitenize inanın bana kimse girmiyor girenlerde sadece siteden kayıt olayı yaptıysanız ona yada siteden vip vb almak için yani boşa para harcamış oluyorsunuz diyeyim ha tabi parayı kendi hesabınızda istiyorsanız bilmem tabi ...
(Kendi düşüncelerimdir)

Bu arada geçmiş olsun . . .
Teşekkür ederim yorumun için ya dediğim gibi polise gideceğim yada paşa paşa atacak paramı

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Haklı sebebi vardır umarım yoksa yaptığı hırsızlık.​

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
@Growe demek istediğim sen haklısında eğer adamında ödeme geri iadesini geciktirmede haklı bi sebebi varsa dierekten söyledim :)

Growe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu Gibi Soysuz Köpekleri Barındırmıckasın Olum Allah Anenden Babnda Aİlende İnşalalh Katı Katına Çıkartır. ben sana böyle yiyieyim ben anneler gunu hediye alamdım lan şeref yoksulu seni belna seninde bi gram allah korusu varsa bende özür dilerimim.

PresenceCreative

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
* Öncelikle Herkeze Selamlar Arkadaşlar*
Ben Bu Lord Of Keçi'den yani Halilden paket için 40$ Bir Ucuret Almıştım.
Parayı Atmadan Once zaten 3 5 gün boşum dedi sonr neyse bana bu oyalamak için kotu paketler atti yapmadı yani
size söyle söyliyim kimseye güvenipde paket yaptırmayınız.
adam parayi atmadan önce yaparım ederim diyordu parayi attık adam bizden ilişkiyi kesti 1 ayi geçti yani bu olay
Bana 2 Hafta Önce 1 Satte atacak oldu parayi benım ortagım vardi emir diye bana dedi benı ortaklıktan cıkartırsan cıkart dedi bende cıkarttım.
neyse bu dedi para senin deyilmiş dede ulan para benim değilse neden bu kadar uğraşayim sana direk parayi atayim ininal kartimiz var mert diye arkadaşım var onunla ortak kulanıyoru dedim mert ben paket alacağim 50 tl var o zaman karta 40 tl yaparız herşeyi dedi neyse attirdim paketi 3 5 gün bkle atacam paketi dedi bkeledım 1 ay 1 aydan falza odlu para gelmedi ya ben bu kanıtlara polise gideceğin LordOfKeçi @halil Knedi Seçimin beni oylayamaassın artık ben sana söyledim kaç kere artık birde youtube'da youmalrı devre dişi bırakmıs görunuyor bende senin alalh korun'da mı yok @halil bu kadar duşme kardeşim zaten iznin yok böyle paket satmaya cezayi alırsın paşa paşa otursun yerıne o paranın senden 2 katını alırım. yapmaz dedi attık parayi adamın yaptıgına bak bize
+ fotoğraflara Geçelim Sevgili Arkadaşlarim.+
Ekli dosyayı görüntüle 119349

Ekli dosyayı görüntüle 119353

Ekli dosyayı görüntüle 119355

Ekli dosyayı görüntüle 119356

Ekli dosyayı görüntüle 119358

Ekli dosyayı görüntüle 119359

Ekli dosyayı görüntüle 119362

Ekli dosyayı görüntüle 119363

Ekli dosyayı görüntüle 119365

Ekli dosyayı görüntüle 119367
Bilmediğiniz kişilerden alışveriş ederseniz sonları böyle şeylerle sonuçlanır.

Tiohype

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"kimseye güvenipde paket yaptırmayınız."
Yanlış bir tabir olmuş, tanıdğım işini çok iyi yapan insanlar var örn @BaranArslanMRJ
Lord Of Keçi konusuna gelirsek zamanında 1 yıl önce falan kendisinden bir Survival sunucu paketi satın almıştım, herhangi bir sorunda verdiği hizmetin karşısında asla durmayan bir insan kendisi.

Growe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"kimseye güvenipde paket yaptırmayınız."
Yanlış bir tabir olmuş, tanıdğım işini çok iyi yapan insanlar var örn @BaranArslanMRJ
Lord Of Keçi konusuna gelirsek zamanında 1 yıl önce falan kendisinden bir Survival sunucu paketi satın almıştım, herhangi bir sorunda verdiği hizmetin karşısında asla durmayan bir insan kendisi.
Ries adam güvendık parayi attık adam 1 ay dan fazla oldu o para gelcek ban başka yolu yok

RisusNW

Play.RisusSurvival.Xyz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu Adam Tamamen Dolandırıcıu 1,5 ay geçti daha paramı yollmamadı bunlarda güvenipte paket almayin arkadaşlar sizlere öyle söyliyim. bunlar pada diye anansını babasını satacaklar 1 saat diyor ininal kart okumuyor sen kimi yiyorsun lan it

YouTube Kanalı bu yorumları'da devre dişi bırakmış