LeadCraft <|> Türkiye'nin En İyi RPG Sunucusu <|> Metin2'nin Minecraft Versiyonu ! <|>

LeadCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
y.png

Merhabalar, aylar'dır uğraştığımız bu rpg sunucusu metin2'nin neredeyse aynısı bu zevki sizlere yaşatmaya karar verdik klasik rpg'lerden değil daha gelişmiş daha kaliteli ve daha iyi bir sunucu tabii ki'de buna siz gelip bakıp karar vereceksiniz biz seveceğinizi umut ediyoruz sorunsuz sıkıntısız oynaya bileceksiniz bu sunucuda hepsi sizler için hizmete açılış tarihi henüz belli değil ama çok yakında diye biliriz :)

s.png

Sunucu Host > Batihost
Sunucu Slot > Sınırsız
Sunucu Bellek Ram > 8GB yakında [16]
Sunucu Sitesi > Pek yakında yapımda
Sunucu Sponsor > minecraftrpg.net
Açılış Tarihi > Çok yakında !
Sunucu Durumu > Aktif şuanda bakım

sestemqqq21311.png

Sistemlerimiz Metin2'ile neredeyse aynı ve daha fazlası
birkaçtane bizim eklentilermiz var metin2 den farklı sistem
metin2'nin tüm sistemleri yapılmakta ayrıca kendimize özgün
birkaç farkındalık yapılıcaktır tüm sistemleri detaylı şekilde görmek
istiyorsanız discord adresimizden öğrene bilirsiniz [ **********/TsbDHV ]

|||
BURASI NEREDEYSE BİTTİ
33.jpg

|||
VAKTİNİZİ AYIRIP BAKTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER FORUMGAMER AİLESİ SUNUCUNUN GÖRSELERİ ÜSTEKİLER GİBİ OLCAKTIR DEMEK İSTEDİĞİM METİN2'DEKİNİN AYNISI YUKRAYA KOYDUĞUM ŞEKİL ; )​

Son düzenleme:

TimeKiller_YT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merak uyandırıcı ikinci rpg deneyimim

LeadCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu başlığına bak Türkiyenin en iyi rpg sunucusu :yıkıl: rpg sunucusu görmemişsiniz hayatınızda.
Merhabalar, biz yıllardır RPG'ciyiz Türkiye'deki bütün RPG sunucularını gezip malesefki yetersiz buldum ilaki sorunlar hatalar buglar v.b oluyor tam yapamıyorum herkes bizim gibi profesyonel değil biz işimizi tam yaparız tam yapamazsak hiç yapmayız daha iyi bir işi tam yapınca herzeman iyidir geceli gündüzlü sunucu için uğraştık emekler verdik denetimler yapdık ve gayet'de başarılı buluyoruz buna tabii ki siz karar vereceksiniz beta'dayken görmek isterseniz dc den ulaşıp baka bilirsiniz iyi günler dilerim saygılarımla ^_^

Zeydeeer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Nedense discorda giremiyorum, geçersiz davet diyor. Ve Türkiye'nin en iyi rpg sunucusu olduğu tartışılır, açılırsa kesinlikle geleceğim. Başarılar!

LeadCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nedense discorda giremiyorum, geçersiz davet diyor. Ve Türkiye'nin en iyi rpg sunucusu olduğu tartışılır, açılırsa kesinlikle geleceğim. Başarılar!
Merhabalar, biz profesyonel olarak çalışıyoruz ve tecrübeliyiz bilgiliyiz başarılıyız ve ben bunu araştırıp yazıyorum tüm sunuculara bakdım gezdim ve bence yetersiz olmuş kimi tecrübesiz kimi kalitesiz kimi eksik buglu laglı v.b yapıyor ama biz herşeyi LeadCraft Ekibi Olarak İşleri Profesyonel'ce Çalışıyoruz kalite,sorunsuz,hatasız,lagsız,bugsuz, her şey A-Z Kadar kontolümüz altında saygılarımla...

Son düzenleme:

Zeydeeer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, biz profesyonel olarak çalışıyorum ve tecrübeliyiz bilgiliyiz başarılıyız ve ben bunu araştırıp yazıyorum tüm sunuculara bakdım gezdim ve bence yetersiz olmuş kimi tecrübesiz kimi kalitesiz kimi eksik buglu laglı v.b yapıyor ama biz herşeyi LeadCraft Ekibi Olarak İşleri Profesyonel'ce Çalışıyoruz kalite,sorunsuz,hatasız,lagsız,bugsuz, her şey A-Z Kadar kontolümüz altında saygılarımla...
''Biz profesyonel olarak çalışıyorum'' Neyse, emin olun ki bazı sunucular 40 kişi üzeri tutuyor, üstelik orta çağ, ve bunun gibi 4 tane daha sunucu var, ayrıca lagı olsun bugu olsun bulan kişiler yetkililere bildirip düzeltiyorlar, ayrıca kitlesi de hiç sıkıntı etmiyor. Okullar açıldığı için pek oyuncu gelir mi bilemiyorum, eğer sunucuda fazla kişi olursa gerçekten rol hissi yaşatabilir. / Discorda giremiyorum yardım.

LeadCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
''Biz profesyonel olarak çalışıyorum'' Neyse, emin olun ki bazı sunucular 40 kişi üzeri tutuyor, üstelik orta çağ, ve bunun gibi 4 tane daha sunucu var, ayrıca lagı olsun bugu olsun bulan kişiler yetkililere bildirip düzeltiyorlar, ayrıca kitlesi de hiç sıkıntı etmiyor. Okullar açıldığı için pek oyuncu gelir mi bilemiyorum, eğer sunucuda fazla kişi olursa gerçekten rol hissi yaşatabilir. / Discorda giremiyorum yardım.
Selam, şuanda bizim yapdığımızı kimse yapmadı yapamamza iyi günler saygılarımla...

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam, şuanda bizim yapdığımızı kimse yapmadı yapamamza iyi günler saygılarımla...
İğneleyici konuşacağım, çünkü hak ediyorsun. Henüz yapım aşamasında olan bir sunucuyu, Türkiye'nin en iyi sunucusu olarak gösterecek kadar egoist olmandan belli zaten nasıl bir kişiliğe sahip olduğun. Yaptığınızı kimse yapmamışmış, yapamazmışmış. Bu forumda senede en az 2 tane Metin2 konseptini ele alan sunucu tanıtımı açılıyor zaten... Senin bildiklerini buradakiler unuttu merak etme.

LeadCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İğneleyici konuşacağım, çünkü hak ediyorsun. Henüz yapım aşamasında olan bir sunucuyu, Türkiye'nin en iyi sunucusu olarak gösterecek kadar egoist olmandan belli zaten nasıl bir kişiliğe sahip olduğun. Yaptığınızı kimse yapmamışmış, yapamazmışmış. Bu forumda senede en az 2 tane Metin2 konseptini ele alan sunucu tanıtımı açılıyor zaten... Senin bildiklerini buradakiler unuttu merak etme.
Merhabalar, öncelikle biz Türkiye'nin en iyi sunucusu demiyoruz biz RPG Olarak Türkiye'nin en iyi RPG sunucusu diyoruz isterseniz discord gurubumuza gelin ve sunucuyu beta'da görün bizim onca sistemlerimiz emeklerimiz sanatlarımız vardır her şey düzeyli bir şekilde buna tabii ki siz karar vereceksiniz iyi günler saygılarımla^_^

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar, öncelikle biz Türkiye'nin en iyi sunucusu demiyoruz biz RPG Olarak Türkiye'nin en iyi RPG sunucusu diyoruz isterseniz discord gurubumuza gelin ve sunucuyu beta'da görün bizim onca sistemlerimiz emeklerimiz sanatlarımız vardır her şey düzeyli bir şekilde buna tabii ki siz karar vereceksiniz iyi günler saygılarımla^_^
Eksik yazmışım, en iyi RPG olduğunuzu düşünüyorsunuz sadece. Ve bunu inatla gözümüze sokuyorsun hâla. Egoist insanlardan oldum olası nefret etmişimdir ve edenler de vardır. Eğer siz tanıtım sunucunuzun konusunda, böyle tavırlar sergilerseniz sunucunuz ne kadar iyi olursa olsun, kafadan bu kişileri kendinizden soğutursunuz. En iyi olduğunuzu da gözümüze sokmayın, bu öznel bir yargıdır. Onlarca RPG sunucusu var. Farklı bir tabir kullanın.

LeadCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eksik yazmışım, en iyi RPG olduğunuzu düşünüyorsunuz sadece. Ve bunu inatla gözümüze sokuyorsun hâla. Egoist insanlardan oldum olası nefret etmişimdir ve edenler de vardır. Eğer siz tanıtım sunucunuzun konusunda, böyle tavırlar sergilerseniz sunucunuz ne kadar iyi olursa olsun, kafadan bu kişileri kendinizden soğutursunuz. En iyi olduğunuzu da gözümüze sokmayın, bu öznel bir yargıdır. Onlarca RPG sunucusu var. Farklı bir tabir kullanın.
Merhabalar, egoist değiliz bizde sevmeyiz fakat sunucumuz Türkiye'nin en iyi RPG sunucusudur kanıt'da var elimizde emek,çaba,başarı,azim yıl verdik özene büzene ekipce çalışdık profesyonel olarak çalışıyoruz tabi bazı kişilerinde zoruna gidiyor çekemiyor yapacak bir şey yok iyi günler dilerim saygılarımla...

LEAD CRAFT - EKİBİ

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar, egoist değiliz bizde sevmeyiz fakat sunucumuz Türkiye'nin en iyi RPG sunucusudur kanıt'da var elimizde emek,çaba,başarı,azim yıl verdik özene büzene ekipce çalışdık profesyonel olarak çalışıyoruz tabi bazı kişilerinde zoruna gidiyor çekemiyor yapacak bir şey yok iyi günler dilerim saygılarımla...

LEAD CRAFT - EKİBİ
Benim anlatmak istediğimi anlamıyorsun hatta anlamak istemiyorsun. Kime göre iyi? Belki ben geldiğim zaman sevmeyeceğim, bana göre kötü bir sunucu olacak. İnatla diretiyorsun, haline şaşıyorum...

LeadCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim anlatmak istediğimi anlamıyorsun hatta anlamak istemiyorsun. Kime göre iyi? Belki ben geldiğim zaman sevmeyeceğim, bana göre kötü bir sunucu olacak. İnatla diretiyorsun, haline şaşıyorum...
Yoo seviceksin süper server Türkiye'nin en iyi RPG'si