LeaderOS v5 için tema seçimi

LeaderOS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkese merhaba çoğunuz beni biliyordur. Baya bir süre yoktum ve şimdi v5'i yapmak istiyorum fakat artık hep aynı temalardan kullanıcıların sıkıldığını düşünüyorum ve ortaya yeni bir şeyler koymak istiyorum. Sizlerden gelen temalardan en güzelini ve en uygun olanı seçip üzerine kodlamayı düşünüyorum. Tema yapmaya kalksam baya üzün sürecek ve o kadar zamanım yok o yüzden hazır tema kullanacağım. Sizlerden temaların linklerini bekliyorum. (Ücretli ücretsiz farketmez.)

:: Sizce bu nasıl olur?

Not: Kendini bilmez o kadar dengesizle karşılaştım ki benim emek verip yaptığım şeyleri satanlar var. Siz siz olun bu emek hırsızlarına fırsat vermeyin. Zaten yaptığım scriptler batihost üzerine tescillendi onlarda istediğinizde bazı şartlar koşulunda veriyor.

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Eski scriptleriniz duruyor ise almak istiyorum.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel dostum.

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tasarımda galiba Material Design kullanılmış açıkcası bana göre pek uyumlu değil bir minecraft sunucusu için bilemiyorum bu tarz tasarım iyi olmaz kendi kafanda bir şablon oluşturup ona göre bir tasarım arasan daha mantıklı olur.

LeaderOS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eski scriptleriniz duruyor ise almak istiyorum.
Merhaba öncellikle söyleyim satılık değil v4 batihost'a özel v3 legendcraft'a özel yapıldı.
Tasarımda galiba Material Design kullanılmış açıkcası bana göre pek uyumlu değil bir minecraft sunucusu için bilemiyorum bu tarz tasarım iyi olmaz kendi kafanda bir şablon oluşturup ona göre bir tasarım arasan daha mantıklı olur.
Kendim yapınca v4 gibi bir şey çıkıyor hep ortaya. Bende farklı bir şeyler istiyorum düzen açısından

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendin yap demedim ki zaten kafanda nasıl bir şablon varsa ona göre bir tasarım ara ilerleyen zamanlarda eğer zaman bulursam yapacağım script için kullanacağım tasarım bu bootstrap değil de direk css ile hazırlanmış bir tasarım kullan bence daha güzel olur.
http://prntscr.com/fjtero
Sana bir öneri modern bir tasarımdan ziyade epic eskileri hatırlatan tasarım kullan daha güzel ve farklı olur.

LeaderOS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendin yap demedim ki zaten kafanda nasıl bir şablon varsa ona göre bir tasarım ara ilerleyen zamanlarda eğer zaman bulursam yapacağım script için kullanacağım tasarım bu bootstrap değil de direk css ile hazırlanmış bir tasarım kullan bence daha güzel olur.
http://prntscr.com/fjtero
Sana bir öneri modern bir tasarımdan ziyade epic eskileri hatırlatan tasarım kullan daha güzel ve farklı olur.
O tür tasarımları responsive yapması zor oluyor be hocam

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
wordpress tasarımı yapabilirsin, market ile beraber gayet güzel olabilir güncel tuttuğun sürece bir problem olmaz güvenlik açığıda olmaz.

RaeLight

Back-End Developer
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Resimdeki tema kullanılabilir, hoş ve güzel bir tema.