LEGEND CRAFT AKTİF! Türkiye'nin En Büyük Sunucusu! play.legendcrafttr.com

erenta_2018

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardesim bymn 0 lag garantisini biz vermiyoruz nitrado veriyor eger bir sorun varsa nitradoya solersin

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardesim bymn 0 lag garantisini biz vermiyoruz nitrado veriyor eger bir sorun varsa nitradoya solersin
İçine Gereksiz Ve Sizin Gibiler Önüne Geleni doldurursa Lag Olur.

Hosting'in 0 Lag Olur Demesi Ne Yaparsanız Yapın Asla Lag Olmaz Anlamına Gelmez.Şimdi Yavaşca "Logout"

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bizde Türkçe dersi diye bir şey yok :) 100 üzerinde diyorsun konuyu nerden nereye taşıyorsun. Amacın konu çivilemekse kendine bi konu aç onun üzerinde çalış. Tek isteğim böyle yorumlar yapacaksan bu konudan uzaklaş :sinirli:[DOUBLEPOST=1427482116,1427482064][/DOUBLEPOST]Eğer serverimizi sevmediysen buildligini felan kendinde bir server aç senide görelim :) Bukadar basit
Parayı Ver Ben Serverın Alasını Kurarım :) Dalga Geçmiyorum.Parayı Ver Açayım Serverı.

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
işte buna dilenme diyorlar neyse ben serverimi seviyorum sen sevmiye bilirsin şimdiyece 80 bin kişi kaydolmuş sen istersen kötü de oke :)[DOUBLEPOST=1427490068,1427490027][/DOUBLEPOST]
Teşekkür ederiz kardeşm kimileri çekemesede harika bir server :) :)
Anlayışlı Olmana Sevindim.Evet Evet Kötü Diyebilirim. (Gerçekten Para İstediğime İnanmadın Değil Mi?Yoksa Kandırdım Mı Seni?Çok Şükür Durumum İyi Ve En Zor Durumumda Bile Borç İsteyecek Ya Da Dilenecek Biri Değilim.Zaten Açacak Olsam Açardım.Zaten Büyük Bir Projem Vardı Ama Zamanım Olmadığı İçin Yarıda Kestim Ve Vazgeçtim.Devam Eder Miyim?Başka Bir Projeye Evet Ama Eski Projeme Hayır...)

only0ne

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Aslında yetkili alımı yapsanız bayaaa kişi gelir[DOUBLEPOST=1427491326,1427491216][/DOUBLEPOST]
işte buna dilenme diyorlar neyse ben serverimi seviyorum sen sevmiye bilirsin şimdiyece 80 bin kişi kaydolmuş sen istersen kötü de oke :)[DOUBLEPOST=1427490068,1427490027][/DOUBLEPOST]
Teşekkür ederiz kardeşm kimileri çekemesede harika bir server :) :)
Beni admin yapın minigames fln eklerim sunucu fln yani.Java coderim(Ama kötü)..