LegendARYNW - 1.8 - OPSKYBLOCK - Sunucumuzda Seni görmek isteriz unutma ki sen yoksan bir kişi eksiğiz - LegendARYNW.Minecraft.YT

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Yılbaşı Mapi yapıyoruz bitince onu koyacağız
Domain konusunda rabisu çok fazla sorun çıkarttı değiştirmeyi planlıyorum
haklısın büyümek varsa planında rabisu açmicaksın D: normalde hep rabisu yu savunurum fakat rabisu son günlerde çok cozuttu sürekli olan sorunlar yüzünden acayip oyuncu kaybettim geçemiyorumda artık başka hosta rabisu da fazla kredim olduğu için

mcustasıhasan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
haklısın büyümek varsa planında rabisu açmicaksın D: normalde hep rabisu yu savunurum fakat rabisu son günlerde çok cozuttu sürekli olan sorunlar yüzünden acayip oyuncu kaybettim geçemiyorumda artık başka hosta rabisu da fazla kredim olduğu için
Aynı durum bende oldu panel hesabımı sildiler (ciddiyim başkasına söleyince inanmıyolar ciddiyim diyince anca inanıyolar)
SIRF hesapda kredi var diye şu an devam ettiriyorum
Geçende sunucuda lag ve çökme oluyor dedim cevap olarak dedikleri şey şu : Bize olan saldırılardan dolayı
İYİ de size olan saldırı benim sunucumu etkilicek ise neden sölemediniz ki başta

Daha birçok hatası var
sunucu açacak birisi varsa rabisu açmasın tavsiyem

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Aynı durum bende oldu panel hesabımı sildiler (ciddiyim başkasına söleyince inanmıyolar ciddiyim diyince anca inanıyolar)
SIRF hesapda kredi var diye şu an devam ettiriyorum
Geçende sunucuda lag ve çökme oluyor dedim cevap olarak dedikleri şey şu : Bize olan saldırılardan dolayı
İYİ de size olan saldırı benim sunucumu etkilicek ise neden sölemediniz ki başta

Daha birçok hatası var
sunucu açacak birisi varsa rabisu açmasın tavsiyem
aynı durumdayız benimde hesabı silmişlerdi rabisunun TR lokasyon sunucularında hiç koruma yok gibi bu yüzden başka host a geçemiyorsan fransa yı al o biraz daha iyi .

mcustasıhasan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar İP ADRESİMİZ LegendARYNW.Minecraft.YT olarak değişmiştir Rabisunun çıkarttığı problemler yüzünden