Legendsurvival.nitrado.net//Sanalmarket//Köylütks//Açıkartırma//İpeksispawner

MrSpoooK1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

İp adresi:Legendsurvival.Linki görebilmek için sitemize kayıt olmalısın.net
24 kişilik
2 GB ram
İlgili kurucular
Linki görebilmek için sitemize kayıt olmalısın
Köylü Ticaret
Linki görebilmek için sitemize kayıt olmalısın
İpeksi kazma ile Linki görebilmek için sitemize kayıt olmalısın kırma
TOP 5
Linki görebilmek için sitemize kayıt olmalısın Hayatı...

Açık artırma plugini ne işe yarar ?Sizde olan fazla itemleri açık artırmaya koyarak satışa sunabilirsiniz.Sizin belirlediği fiyata almak isteyen birisi /bid yazınca açık artırmaya katılır.1dk sonunda en yüksek parayı artıran eşyanızı satın alır

Sanal Market Nedir ?
Sanal market itemlerinizi bir chest gibi bir sayfaya koyarak satma pluginidir.Oyuncular bunu satın almak için yanınızda olmasına gerek yoktur.

Evinizi korumanız için gerekli plugin serverimizde bulunmaktadır.Claim haklarına göre evinize claim atabilirsiniz.Oyunda durdukça claim hakkınız çoğalır.

Bizim belirlediğim Köylü ticaretleriyle oyunu başka bir boyuta taşıyoruz.

[DOUBLEPOST=1440327527,1440324467][/DOUBLEPOST]Legendsurvival.nitrado.net ip değişecek demişler değişmicek arkadaşlar server ip sabittir.[DOUBLEPOST=1440336843][/DOUBLEPOST]Serverimizde reklam yapmak yasaktır.Bunu anlamayan arkadaşlar var

PagRiven

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server çok kötü.Pl paketi,spawn her şey çalıntı.Kurucular 12-15 yasında bizzat skype'da konustum.Rehberler arkadaslarına mute atmaz ve siz onlara neden diye sorunca size mute atar.Adminler hack olanları banlar 2 gün sonra tekrar açar.Siz birini öldürünce hack olursunuz 10 kişi hack hack hack dedigi için sizi banlarlar ne yazikki adminin arkadası degilsiniz.Bu yuzden banınızı kaldırmaz kimse.

StrongFocusTr

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server çok kötü.Pl paketi,spawn her şey çalıntı.Kurucular 12-15 yasında bizzat skype'da konustum.Rehberler arkadaslarına mute atmaz ve siz onlara neden diye sorunca size mute atar.Adminler hack olanları banlar 2 gün sonra tekrar açar.Siz birini öldürünce hack olursunuz 10 kişi hack hack hack dedigi için sizi banlarlar ne yazikki adminin arkadası degilsiniz.Bu yuzden banınızı kaldırmaz kimse.

12 Yaşında dediğin yetkili değil serverda 15 yaşında dediğin kişi senden daha bilgili server sahibi saten o degil sadece yetki oyle gerçek kurucu 17 yaşında hackleri banlıyıp 2 gün sonra açmıyoz interneti çekip giriyolar.SS siz kimseyi banlamıyoz uydurup konuşma.

MrSpoooK1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Serverde ban yedikden sonra bunları yazman normal çümkü yediremiyorsun hileliler tamamen banlanır ve açılmaz ispatınız varsa buyrun plugin paketi tamamen bize aittir ve mapı elimizle yaptık ispatınız varsa buyrun söyleyin.

StrongFocusTr

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Herkezi Bekleriz İyi Oyunlar[DOUBLEPOST=1440415693,1440414162][/DOUBLEPOST]Günceldir

BlooDeathTr

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
kardeşim başkasının serverlerine çamur atmadan önce gir swni düzenle bi abi tavsiyesi :)
bu arada arkadaşımız kendi serverinde oynamıyor dün sw açıyor ama bizim serverde oynuyor
[AuthMe] Namirus registered 95.15.6.167
[21:04:03]
Namirus> Sa
[21:04:06]
Namirus> serverim bile
[21:04:41]
Namirus> 15 kişii
[21:04:45]
Namirus> noob sun
[21:07:15]
Namirus> noob
[21:07:16]
Namirus> senin
[21:07:17]
Namirus: gibi
[21:07:18]
Namirus> nooblar
[21:07:21]
Namirus> burda oynamasın
[21:07:24]
Namirus> *** gibi
[21:07:24]
Namirus> erver
[21:07:27]
Namirus> claimde
[21:07:28]
Namirus> pvp kapalı
[21:07:31]
Namirus> mal oglu mallar
[21:07:33]
Namirus> siktier
[21:07:42]
Namirus> kendi
[21:07:43]
Namirus> serverim
[21:07:44]
Namirus> var
[21:07:53]
jeb_ issued server command: /mute Namirus 25000
[21:08:03]
bu server sahibinin serverimdeki konuşması ne kadar kaliteli insan değilmi ? utanmadan serverime laf atıyor arkadaşlar minecrafta yeni başladıysanız sakın girmeyin kurucu noobları sevmiyor erinmeden logları inceledim böyle küçük hareketlerde bulunmayın serverinde kendi oynamayan adamın sw sinde oyun oynanırmı ?

O Server onun değil yalan konuşmuş girip bakabilirsin server sahipleriylede konuşabilirsin sadece oyuncu yalan soylemiş seni report da etcem

dogi123434154

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
güzel server beyler[DOUBLEPOST=1440511144,1440501580][/DOUBLEPOST]ama hakını veren yok eklemek istedim[DOUBLEPOST=1440595679][/DOUBLEPOST]server 24 de 24 oldu la[DOUBLEPOST=1440677749][/DOUBLEPOST]serveri kötüliyenlere inanmyın

ServerdeYerimdar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
iyi hoşta genel olarak bakarsak türkiyede hayatta kalma modunun birazdaha hub gitmesini survivalın yanında minigamesler olmasını ve özellikle
toplu bir hayatta kalma serverlerinin hilesiz toplu bir laucher a ihtiyaçı var (SO) bencilliğinden dolayı bu sadece kendi kullanıyor GEREKSE Nitrado Gerekse Minecraft türk forum sahiplerinin böyle bir laucher yapmasını bunun gibi serverlerin hilesiz bir yatırım için bir adım atması biz ve bunun gibi serverler
biliyorki hileden dolayı loglar ve chunk hataları oluşuyor ve server sıfırlamak zorunda kalıyoruz :( [HİLESİZ BİR MC İÇİN EVET ]
speed hacklerden duvardan kapıdan geçmelerden uçmalardan vb.hilelerden sıkılmadınızmı. BEN SIKILDIM

dogi123434154

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server alımları için nicinzi ve skypenizi + kaç saat oyandığınızı ve ne kadar deneyimli olduğunuzu yazabilirisiniz

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server 50 slot oldu[DOUBLEPOST=1440840361,1440836655][/DOUBLEPOST]
Arkadaşın şuana kadar hiç serveri olmadığı için bunları yazması normal.Serverimzde hile kullanma yada başka nedenlerden dolayı ban yemiş olabilirsiniz.Hile kullananların hiçbir şekilde banı açılmaz.Server plugin+mapa alıntı demişsin link atarsan serveri sana vericem[DOUBLEPOST=1440851604][/DOUBLEPOST]
server alımları için nicinzi ve skypenizi + kaç saat oyandığınızı ve ne kadar deneyimli olduğunuzu yazabilirisiniz
Aynen