LifeTR | 1.16.4 |> SurvAnarşi |> DUPE AKTİF <|> Anarşiye heryerde ! <|> Hile Koruması Yok her şey Serbest ! Lag Yok. <|> Hortumlar Girdaplar Dahası !

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
lifetr.rabisu.net
Oyun Sürümü
1.16.4
LifeTR 1.16.4 SurvAnarşi Sunucumuzun konusuna hoşgeldiniz
Amacımız :

Survival tadında anarşi yaşamanızdır . Tabii ki bu anarşi normal bir anarşiden daha farklı daha kuralsız ve daha eğlenceli olacak !
Uzun süre survival sektorunde hizmet verdik . Ve bunun yanı sıra SurvAnarşi olarak bir değişiklik yapmak istedik . Eğlenceye hazır mısın ! Kural yok ban yok yapabildiğin her şey serbest ve amacın sadece hayatta kalmak !

Eklentileri kısaca anlatalım :
Hava durumu : Hava değişkendir . Hava durumuna göre ya fırtına ya hortum ya toprak kayması olabilir . Bu senin leyhine de aleyhine de olabilir.
Timber : Ağaçlar anında düşer.
Kutsalİtemler : Oyunda aşırı farklı itemlerle farklı özelliklere sahip olursunuz.
Emerald İtemler : Oyunda ametist cevheri bulup ametist ore kazanıp bu itemleri takastan alabilirsiniz . Bunlar çok güçlüdür .
Claimde aktif pvp ve aşırı zor claim alınması : Claimde pvp aktif olup en fazla 200 claim hakkına sahip olabilirsiniz. Online kalarak claim kazanılmaz. Para kazan ve claim al . Malum bu zorluklarda nasıl para kazanabilirsin ?
Farklı elmalar farklı güçler ve daha farklı olan birton şey seni bekliyor ! LifeTR farklılığı heryerde kendini gösteriyor dahası için oyuna gir ve
Hortumlar depremler zelzeler e dikkat et ! Bunların içinde olmak istemezsin değil mi ?
Kanlı aydan da ayrı uzak durmalısın yoksa nasibi ağır olabilir .....

Ufak Tefek Sunucudan Görüntülerimizi Atalım :

Celal_Yusuf

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben gayet beğendim ama haritalar daha fazla kaliteli olursa harika bir sunucunuz olur başarılar. Bu aradaçok ucuz bir fiyata harita satın almak istiyorsanız Discord: Florinsky#7554 iletişime geçerseniz sevinirim.

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben gayet beğendim ama haritalar daha fazla kaliteli olursa harika bir sunucunuz olur başarılar. Bu aradaçok ucuz bir fiyata harita satın almak istiyorsanız Discord: Florinsky#7554 iletişime geçerseniz sevinirim.
Anarşide haritaya ihtiyac olduğunu düşünmediğimizden fazla güzel şeyler yapmak istemedik çünkü adı üstünde anarşi . Amaç bug vs. yapmak :) Güzel yorumunuz için ayriyetten Teşekkürler ...

Celal_Yusuf

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Anarşide haritaya ihtiyac olduğunu düşünmediğimizden fazla güzel şeyler yapmak istemedik çünkü adı üstünde anarşi . Amaç bug vs. yapmak :) Güzel yorumunuz için ayriyetten Teşekkürler ...
Rica ederim, ama siz yinede harita diyip geçmeyin harita sunucunun en önemli kısmıdır ve oyuncuların gözünde harita ne kadar güzel olursa sunucuda o kadar güzeldir anlamına gelir.

Celal_Yusuf

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rica ederim, ama siz yinede harita diyip geçmeyin harita sunucunun en önemli kısmıdır ve oyuncuların gözünde harita ne kadar güzel olursa sunucuda o kadar güzeldir anlamına gelir.
Ben 6 yıldır minecraft oynuyorum ve BetaCraft adlı sunucuda 2017 tarihinde admin oldum 5 ay boyunca adminliğimi devam ettirip istifa ettim ve o zamanlarda Minecraftı bırakmayı düşünmüştüm ve bıraktım ama birdaha başladım ve bomba gibi geliyorum yani demek istediğim gayet tecrübeliyim benim söylediklerimi dinleyip yaparsanız pişman olmazsınız.

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Yine döktürmüşsünüz efendim.WOW! Exciting.

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben 6 yıldır minecraft oynuyorum ve BetaCraft adlı sunucuda 2017 tarihinde admin oldum 5 ay boyunca adminliğimi devam ettirip istifa ettim ve o zamanlarda Minecraftı bırakmayı düşünmüştüm ve bıraktım ama birdaha başladım ve bomba gibi geliyorum yani demek istediğim gayet tecrübeliyim benim söylediklerimi dinleyip yaparsanız pişman olmazsınız.
Şimdilik bir şey düşünmüyoruz ilerleyen zamanlarda bakarız . Teşekkürler ...
Yine döktürmüşsünüz efendim.WOW! Exciting.
Her zamanki halimiz efendim sizin kadar da efsane olmasak da ... Var bişeylerimiz ...

xRDTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bence Efsanevi Bir Sunucu 2b2t'nin Aynısı :1:

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Konudaya gelen yorumlardaki ürün satma çabası hariç güzel sunucuya benziyor başarılar.

xCraweL

+ MC.CRAXYNW.COM +
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hoş bir sunucu zaten dediğiniz gibi anarji fakat konu tasarımındaki görsellerde ekran görüntüsü alındı yazısı benim gözüme baya battı tabii ufak bir detay 15 saniyelik bir beklemeyle çekseydiniz daha hoş olurdu :) başarılar.

AhmedKeremHD

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Pek iyi değil gibi, Survival ile Anarşiyi birleştirdik demişsiniz Skyblock, Faction ögeleride var gibi. Ayrıca biri bunun sadece anarşisini yapsa tutar gibi ya.

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pek iyi değil gibi, Survival ile Anarşiyi birleştirdik demişsiniz Skyblock, Faction ögeleride var gibi. Ayrıca biri bunun sadece anarşisini yapsa tutar gibi ya.
Proje şuanda askıda farklı sistemler üzerinde çalışıyoruz.Güzel yorumunuz için teşekkürler .