LifeTR | 1.19 | AntiXRAY Koruması | Emek Survival |> P2W'siz <|> Irklar ve güçlendirmeler<|> Maden levelleri <|> Kalite ve dahası sizlerle..

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben olay dün oldu demiyorum. Ayrıyetten uğraşıp birşeyide kanıtlamaya gerek duymuyorum bile.. motd kısmında yaptığınız yanıltmaya girmiyorum bile herşeyiniz üçkağıt..
Yan hesap açıp sunucu kötüleyerek bi yere varamazsınız . Kaç yıldır piyasadayız bizi bilen biliyor . Üçkağıtlığımız yok her türlü de iddaya girebiliriz . Ama kaybeden her zaman sizler olursunuz . Bilmediğiniz şeylere bişeyler çıkartıp kendinizi su üstüne çıkarmayın ilk gidin pluginlerinizi gizlemeyi öğrenin derim . Bende herşeyin ss leri de mevcut . Boş yere konu kirletmeyin ben de bilirim sizin konularınızı kirletmeyi . Hemde delilli .....

novar581

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Normalde kimseyi karalamak, kötü söz söylemem ama sırf size buradan yazmak için kayıt oldum Tamam sunucu gayet güzel oynanabilirde(Survial'ın Suyunu çıkarmadan önceydi) Minecraft'ın kitlesi belli genellikle küçük yaştaki kardeşlerimiz oynuyor bu benim kardeşim içinde geçerli ve nereden buluyorsa bulmuş sizin sunucuya girmiş ki bu gayet normal sorun değil ama sunucuda ne Baba ne Anne ne diğer Ailevi değerlere küfür ediliyor. Ayrıca bunu tanımadığınız insan dile getirdiği zaman sebebsizce Mute, Ban atılıyor.. Moderatörleriniz bir işe yaramaz Shade, Eternal denilen şahıslar sevdiği insanlara yardım ediyor Ençli İtem, Ençli Altın elma veriyorlar ve alan düzlemelerine yapı yapmalarında sevdiği insanlara yardım ediyorlar bunu bizzat gördüm bunu verdiği yerde orman artık utanmalarıda kalmamış başkaları görür diye.. Kurucu desen kendi adamını savunuyor kendisi küfür ediyor o'na serbest ama normal oyunculara yasak? Bu nasıl Adalet? Sunucu senin olabilir ama bunu yapmaya hakkınız yok? Gidin Lag'lı sunucuda oynayın ama buraya girmeyin. Önermiyorum...
Güzel boş yapmışsınız sunucuda 7/24 aktif rehberlerimiz var ve en ufak bir kışkırtmada dahi susturmaları saniyesinde atılıyor ne ailevi değerlere küfür edilmesinden bahsediyorsunuz siz ? Saat 04:00 a kadar rehberler aktif ve mute atmama gibi bir lüksleri bile yok. :D

Son düzenleme:

Inxity

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı hoş olmamış, haritalarınızı beğenmedim çok geride kalmışsınız. Hologram, scoreboard ve chat formatına değinmek bile istemiyorum. Keşke biraz uğraşsaydınız.

ozcanskrn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu iyi olsa bile konu içerisinde dönen tartışmalar oyuncuların sunucudan kaçmasına sebep olacaktır. Ha bir de kurucunun konu içerisinde yazık kafana demesi de :leley: Sunucuda oynayınca oynanış kısmınıı da yazıma mutlaka eklerim.

Veli1212

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Burda forumu kirlettiğim yok. Madem bir bilgin var adına yapılan reklam hakkında, durduracaksın o halde. Benim adıma yapılan reklamlar hakkında bir bilgim mevcut değil, ama senin mevcut. :)
Kanka senin sunucunda reklam yapılıp , bu sunucuya adam gelip eğer ki o adam bu sunucuda kalıyorsa vardır bi nedeni , bunu geçtim bu adamın "forumdaki konu sahibinin" sunucusunda da reklamınız yapılmış fakat burdakiler oraya gitmemiş yani olay şu ki kısaca ; Sunucun iyi değil Kabul et bu kadar basit bak sana objektif yorum yaptım bu bir eleştiri olarak alabilirsin.

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kanka senin sunucunda reklam yapılıp , bu sunucuya adam gelip eğer ki o adam bu sunucuda kalıyorsa vardır bi nedeni , bunu geçtim bu adamın "forumdaki konu sahibinin" sunucusunda da reklamınız yapılmış fakat burdakiler oraya gitmemiş yani olay şu ki kısaca ; Sunucun iyi değil Kabul et bu kadar basit bak sana objektif yorum yaptım bu bir eleştiri olarak alabilirsin.
Bu kadar güzel yorum görmedim vallahi.

coldfirefusion

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
minecraft a 1.19 geldiğinden haberim yoktu sunucu güzele benziyor açıldığında uğrayacağım yanlız birşeyi merak ettim sunucuya girişler sadece 1.19 ilemi yoksa 1.18.2 gibi sürümlerdede girişler varmıdır

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
minecraft a 1.19 geldiğinden haberim yoktu sunucu güzele benziyor açıldığında uğrayacağım yanlız birşeyi merak ettim sunucuya girişler sadece 1.19 ilemi yoksa 1.18.2 gibi sürümlerdede girişler varmıdır
Sadece 1.19 girişleri mevcuttur sunucu tam sürümü 1.19 dur. Bekleriz..

cros

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar birisi bana yarsım edebilirmi şifremi unuttum ve giremiyorum ben erdem38 bu arada

xArdzcCC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar fikrimi söylersem Serverin motd'ı kötü maplar olsun iyi sistem iyi falan müq işte

nurullahyilmaztr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyunu oynarken birden oyundan attı. PC yi yeniden başlatmama rağmen hata devam ediyor. Sorun sunucuda. Sizden ricam sunucuyu yeniden başlatabilir misiniz ? Oyunda bayağı ilerleme kaydettim. Sunucudan ayrılmak istemiyorum.

Kullanıcı Adım: NurullahYilmaz (2.gün oldu hata devam ediyor)

Ekran Görüntüsü (1).png

Son düzenleme: