LifeTR | 1.19 | AntiXRAY Koruması | Emek Survival |> P2W'siz <|> Irklar ve güçlendirmeler<|> Maden levelleri <|> Kalite ve dahası sizlerle..

RuhunGenciVEVO

Don't panic, ORGANISE!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
adamların serverine bot atarsan reklam yaparsan olacagı o dostum
kanıt varmı kanıt bot ben swye gırdıgımde bıle vardı zaten sorumlusu ben degılım zaten sızın hakkınızda işlem başlatacagım eger herhangi bir savunmanız varsa RuhunGenci#8947

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Öncelikle @Claou burası Sunucu hakkında yorum yapma yeri sunucular hakkında şikayetler için bir bölüm var.
Ayrıca @sward41 sen burada o adamla tartışmaya girerek sunucunu kirletiyorsun farkında değilsin. Yani ben o haklı demiyorum ama burada alt tarafı okuyan millet sizin kavganızı görünce sunucudan uzaklaşacaktır.

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle @Claou burası Sunucu hakkında yorum yapma yeri sunucular hakkında şikayetler için bir bölüm var.
Ayrıca @sward41 sen burada o adamla tartışmaya girerek sunucunu kirletiyorsun farkında değilsin. Yani ben o haklı demiyorum ama burada alt tarafı okuyan millet sizin kavganızı görünce sunucudan uzaklaşacaktır.
Teşekkür ederim haklısınız :) Bizde kötüledikleri için sessiz olamıyoruz hocam birton saldırı ve botlara gögüs geriyoruz ...

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Teşekkür ederim haklısınız :) Bizde kötüledikleri için sessiz olamıyoruz hocam birton saldırı ve botlara gögüs geriyoruz ...
Haklısın, eğer dediğin gibi bir şey yapmadıysan hiç cevap vermeyeceksin yoksa daha çok özgüven geliyor.

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Konu tasarımı cidden geliştirilmelii

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu hoş ve güzel ama, konu tasarımı için biraz daha uğraşmanız lazım. İyi günler.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Adınıza başka sunucularda yapılan reklamlardan haberiniz vardır umarım. Yoksada artık var. Reklam yapan arkadaşlara uyarıyı yaparsanız sizin yararınıza olacaktır. Kimse hayrına 3 gündür aynı sunucuda reklam yapmaz yan çarlarıyla.

Başarılar...

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınıza başka sunucularda yapılan reklamlardan haberiniz vardır umarım. Yoksada artık var. Reklam yapan arkadaşlara uyarıyı yaparsanız sizin yararınıza olacaktır. Kimse hayrına 3 gündür aynı sunucuda reklam yapmaz yan çarlarıyla.

Başarılar...
Adımıza reklam yapanlardan haberimiz mevcuttur ve bizim hiçbir ilgimiz yoktur sizin sunucunuzun reklamı da bize kaç sefer yapıldı fakat biz böyle bir girişimde bulunmadık forumu boş yere kirletmeye gerek yok diye düşünüyorum . Teşekkürler .

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Adımıza reklam yapanlardan haberimiz mevcuttur ve bizim hiçbir ilgimiz yoktur sizin sunucunuzun reklamı da bize kaç sefer yapıldı fakat biz böyle bir girişimde bulunmadık forumu boş yere kirletmeye gerek yok diye düşünüyorum . Teşekkürler .
Burda forumu kirlettiğim yok. Madem bir bilgin var adına yapılan reklam hakkında, durduracaksın o halde. Benim adıma yapılan reklamlar hakkında bir bilgim mevcut değil, ama senin mevcut. :)

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Burda forumu kirlettiğim yok. Madem bir bilgin var adına yapılan reklam hakkında, durduracaksın o halde. Benim adıma yapılan reklamlar hakkında bir bilgim mevcut değil, ama senin mevcut. :)
Başka serverler bizim serverimizi kötülemek adına sana reklam yapıyorlarsa ben nasıl engelleyebilirim ? O zaman hadi sende engelle de görelim .

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Boş yerede forum kirletmeyelim bunu bana özelden de söyleyebilirdin .