LifeTR | 1.17 TEMALI | |>HUB<| TEKBLOCK SKY - Emek Survival |>III. SEZON<| Lagsız deneyime hazır mısın ! Hortumlar-Kasırgalar Dahası ...

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
lifetr.rabisu.net
Oyun Sürümü
1.16.4
Sunucu Slotu
360
Sunucu Türü
Survival-Tekblock
1611502060315.png

Sıfırdan Bu Maceraya Hazır Mısın?
LifeTR - HeroBrine İle Ejderle Karşılaşmaya Hazır Mısın ?
LifeTR olarak 4 yıldır hizmet veriyoruz . Uzun süreli sunuculardan birisi olduğumuzu iddaa ediyoruz . Adalete, sevgiye ve
saygıya önem veren bir sunucuyuz. 1.8.x Deki aktifliğimizden sonra 1.16.4 De tekrardan sizinleyiz ve beraberimizde birçok yenilik de getirdik !
Survival Sunucumuz :

Tekblock Skyblock Sunucumuz :
LifeTR Olarak 1.17 temalı 1.16.4 Tekblock Skyblock sunucumuz sizlerin hizmetinize açılmıştır !
Amacımız ve vizyonumuz :
Kaliteli ve güvenilir bi oyun oynamanızdır.Daha fazla sizleri bekletmeden resimlendirmelere girelim :

SPAWNDAN GÖRÜNTÜLER :

TEKBLOCKTAN GÖRÜNTÜLER :

TAKASTAN UFAK GÖRÜNTÜLER :

SKİLLERDEN GÖRÜNTÜLER :
2 Çeşit skill çeşidimiz bulunmaktadır bunlardan biri pasif özellğinizi yükseltirken diğeri ise sizlere ekstra aktif özellikler sağlamaktadır .

RANKLARDAN GÖRÜNTÜLER :
Rankları atlaması zor olduğu kadar bi o kadarda emek istemektedir.
Rank atlamak için belli bir block kırma sayısına ulaşmalısın.

WARDEN CANAVARIMIZ :
Sunucuda warden-Alfa Örümcek-Duman Canavarı-Madenci Ölüsü Ve birçok farklı mob çeşiti olup netherde sizlerle karşılaşmaktadırlar bunlar bi nevi tehlikeli ve daha çok ölümcüllerdir. Sandık şeklindeki herşeye güvenmeyin bu bir yaratıkta olabilir tuzak da aman dikkat !

Farklı büyü kitapları :
Bunun fotoğrafını atmak pek güç çünkü kitapların çıkması aşırı nadir.Farklı büyü kitapları ile farklı büyüler basıp farklı hasarlar verebilirsiniz örneğin çift vuruş kitabını bulup 1-5 seviye arasında bi seviye tutturursanız seviye başına %10 olasılıkla her saldırınız 2 katı hasar vurabilicek ! Yalnız bunun gibi nice kitaplar daha var.Kimine nasip kimine kısmet !
Mob Keserek coin kazanıp /mobcoin shop da kullanabilirsiniz tabii ki şu anda yapım aşamasında menüsünden örnek :

Mekanikcimisiniz ? Yada farmcı .... Her ne meslekle yada hobinizle meşgulseniz tam sizlik bi eklentimiz var ! Farklı ağaçlar farklı eşyalar ve farklı itemler sizleri bekliyor !

Şimdi bu itemleri almak için level kasmanız gerekli öncelikle ... Sonrasında ise bunların craftlanması için malzemelerini bulmak yada yapmak gerekli ... Eee emek sonuçta kolay değil .

Tabi bunların arasında size anında sağlık verebilcek item de var !

Ve ayriyetten moblardan şu itemleri düşürme şansınız var !
Drakulanın zırhı : Shift ile zıplama tuşuna basarsanız yarasalarla uçarsınız ve hedef alınamazsınız .
Poseidonun mızrağı : Fırlattığınız kişi olduğu yere saplanır ve stun yer.
Thorun çekici : Vurduğunuz kişi yıldırım yer ve aşırı hasar ile karşılaşır.
Işınlanma yayı : Ok attığınız yere sizi ışınlar.
Tanrının Gazabı : Tıkladığınız yere fireball gönderir ve orayı komple yakar kavurur.
Ve daha nice farklı eklentiler , sistemler...

Kurucu : sward41

Moderator : Shade

Sunucu Adresi Ve Sürümü :
lifetr.rabisu.net
1.16.4

Bize Discord-Skype den ulaşabilirsiniz .
SUNUCU DISCORDU MEVCUTTUR .
Discord : Mr.Jokers41#1221

Ekli dosyalar

• lifetr banner.gif
    lifetr banner.gif
    89 KB · Görüntüleme: 270,226
  • 1611166369018.png
    1611166369018.png
    13.2 KB · Görüntüleme: 134
Son düzenleme:

Altinlider

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel sunucu yaklaşık 2 haftadır oynuyordum ama sürekli mimarlarınızın iş yapamayıp oyunculardan yardım istemesi sonucu dengesiz kişilerin op yetkileri alması kendilerine edit item ve para aktarması ve sonunda mimarlarınızdan BulgarianMelonun gelip oyuncuları trolleyip eşyalarını çalmasından dolayı bıraktım. Başarılı olabilecek bir sunucuydu yazık olur böyle devam ederse. Ayrıca hile koruması yok sunucuda xray vs her şeyi kullabiliyorsunuz.

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel sunucu yaklaşık 2 haftadır oynuyordum ama sürekli mimarlarınızın iş yapamayıp oyunculardan yardım istemesi sonucu dengesiz kişilerin op yetkileri alması kendilerine edit item ve para aktarması ve sonunda mimarlarınızdan BulgarianMelonun gelip oyuncuları trolleyip eşyalarını çalmasından dolayı bıraktım. Başarılı olabilecek bir sunucuydu yazık olur böyle devam ederse. Ayrıca hile koruması yok sunucuda xray vs her şeyi kullabiliyorsunuz.
Yetkili konusunda güncellemelerimiz olucak takip halindeyiz yetkili trollu için dcden bana ulaşabilirmisiniz Mr.Jokers41#1221

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Spawn : Oh şet! 10/10 Büyütün 12/10 dur! Efsane.
Orman : Sarı ile Kırmızı şeyin arasına yıkılmış şeyler falan koyaydın efsane olabilirdi. 8/10
Altınlider'in yorumuyla hareket edersem yetkililer : 4/10 Abuse ABUUUUSEE! En büyük düşmanımdır. Abuse oyunun kaderini deyiştiren birşeydir. Bide bize bi Favor yapta Sağlam bi anti-X-Ray ekleyiver.
Daha fazla bir şey diyemiyorum.
-F2P + BOTTLEEXP? Give me that! 9/10
Baya başarılı. Azcık daha geliştir...Sonra efsanesin reis!

Jik0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuzda 1 Haftadır zaman geçiriyorum mimarlarınız oyunculardan yardım istiyor biraz düzgün mimar alın lütfen

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Spawn : Oh şet! 10/10 Büyütün 12/10 dur! Efsane.
Orman : Sarı ile Kırmızı şeyin arasına yıkılmış şeyler falan koyaydın efsane olabilirdi. 8/10
Altınlider'in yorumuyla hareket edersem yetkililer : 4/10 Abuse ABUUUUSEE! En büyük düşmanımdır. Abuse oyunun kaderini deyiştiren birşeydir. Bide bize bi Favor yapta Sağlam bi anti-X-Ray ekleyiver.
Daha fazla bir şey diyemiyorum.
-F2P + BOTTLEEXP? Give me that! 9/10
Baya başarılı. Azcık daha geliştir...Sonra efsanesin reis!
Teşekkürler yorumunuz için . :)
Sunucunuzda 1 Haftadır zaman geçiriyorum mimarlarınız oyunculardan yardım istiyor biraz düzgün mimar alın lütfen
Mimarımızın yetkisi alındı . Mimar mevcut değil moderator arkadaşlar buildlerle ilgileniyor .

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımının tasarımı değiştirilirse hoş olur, içerik yeterli. Ek olarak acilen bir mimar ekibi oluşturmalısınız. Bu sefer emin olun iyiler mi diye, başarılar!

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımının tasarımı değiştirilirse hoş olur, içerik yeterli. Ek olarak acilen bir mimar ekibi oluşturmalısınız. Bu sefer emin olun iyiler mi diye, başarılar!
Teşekkürler elimizden geleni yapacağız .

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Konu tasarımı gayet güzel çekemeyenler var.

OzanCGLR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu aktifliği iyi belki iyi bir şeyleri vardır fakat kounya bakınca sunucu içi tasarım olarak da sistem olarak da pek güzel bir şey göremedim başarılar

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu aktifliği iyi belki iyi bir şeyleri vardır fakat kounya bakınca sunucu içi tasarım olarak da sistem olarak da pek güzel bir şey göremedim başarılar
Konu yapımız gün geçtikce gelişiyor herşeyi sığdıramıyoruz malum çok eklentimiz mevcut .

Qsaf

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bedvars değilde Bedwars modunuza baktık rezalet bile diyemem beta açarken 2 kez düşünüp baksaydınız kare bir alanda 1 tabelaya basarak gitmek çok farklı bir deneyim oldu çeviriler daha kötü kapatın itibar açısından daha iyi olur.
Yapılar ise 1.6.4 sunucuların olduğu zamankinden bile kötü 4 duvar estetik herşeyden yoksun buna skor tablosu tab ve kapatmadığınız "Join" "Quit" mesajları ekleniyor.
Localde 4-5 eklenti ve planetten harita alarak daha güzel sunucu çıkartırım.
Skyblock ise myserver direk tab ve skor tablosu kopyala bırak kalmış öyle cidden rezalet.

Son düzenleme: