Bu sunucu kapanmıştır. -KONU KİLİT-

Sunucumuz Sizce Nasıl ?

• Kullanılan toplam oy
    14

LightTiger

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu sunucu artık kapanmıştır ve doğal olarak konusu da kapanmıştır.

-KONU KİLİT-

Son düzenleme:

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlk olarak @GameKingTR56 değil @GameKingTr59 .
İkinci olarak 4 biyom map kullanmak artık bir klasik olup, oyuncuların bıktığı bir tür olmuştur.
Fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla FFA map'i küçük ve spawn karışık geldi bana.
Haritada kullandığınız yapılar çok tanıdık gelip artık bir klasik olmuştur. Haritada her zaman pixel art kullanmak iyi bir tercih değildir.
Başarılar, iyi forumlar.

LightTiger

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler. Daha dikkatli olacağız :)

GÜNCEL+

GÜNCEL+
GÜNCEL+
GÜNCEL+GÜNCEL+
GÜNCEL+
GÜNCEL+
GÜNCEL+
GÜNCEL+

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kullandığınız Featherboard sahte. Buyurun kanıt.
http://hizliresim.com/ZZ1vAz

Umarım yetkili arkadaşınız düşündüğüm gibi bir şey yapmıyordur. Eğer yapıyorsa ki gördüğüm kadarıyla yapıyor bu emek hırsızlığından başka bir şey değildir.
http://hizliresim.com/NpbaVQ

Son düzenleme:

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konu örnek alacak kadar basit ve sıkıcı insanlarsınız. Kendi sunucunuzu açıp başka sunucu konularından örnek almak ne kadar büyük bir acizlik artık siz tahmin edin. Her eline para geçen çoluk çocuk para biriktirmek yerine sunucu açar oldu ben de buna ayar oluyorum. 2GB ram ile 26 kişi ile nereye geleceğinizi sanıyorsunuz anlamadım. Featherboard'a para vermeye tenezzül etmezler, yaşları ayakkabı numarasından küçük olanları Moderator yapıp emek hırsızlığına zemin hazırlarlar ama sorsak "biz emek sunucuyuz hırsızlık yapmayız" derler. 4 biyom harita yapmışsınız ortasına bir de yol yapmışsınız sınır hatları belli olsun diye. Ben bu haritaları en son 2013'te gördüm o sunucularda zirvedeydi zaten. 2013 yılı için güzel bir sunucu ancak 2017 yılı için geçici bir heves.

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
4 biyom harita + schmaticler + büyük sunucuların yaptığı buildlerin aynıları = Dandik Bir Sunucu.

kayra06

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

LightTiger

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu örnek alacak kadar basit ve sıkıcı insanlarsınız. Kendi sunucunuzu açıp başka sunucu konularından örnek almak ne kadar büyük bir acizlik artık siz tahmin edin. Her eline para geçen çoluk çocuk para biriktirmek yerine sunucu açar oldu ben de buna ayar oluyorum. 2GB ram ile 26 kişi ile nereye geleceğinizi sanıyorsunuz anlamadım. Featherboard'a para vermeye tenezzül etmezler, yaşları ayakkabı numarasından küçük olanları Moderator yapıp emek hırsızlığına zemin hazırlarlar ama sorsak "biz emek sunucuyuz hırsızlık yapmayız" derler. 4 biyom harita yapmışsınız ortasına bir de yol yapmışsınız sınır hatları belli olsun diye. Ben bu haritaları en son 2013'te gördüm o sunucularda zirvedeydi zaten. 2013 yılı için güzel bir sunucu ancak 2017 yılı için geçici bir heves.

Bizde farkındayız zaten bunun. Biraz sert karşıladınız ama :/. Bende biliyorum 4 biyomlu haritaların 2013'de kaldığını fakat sunucu açmak için 15 tatili seçtik. O yüzden harita yetişmedi. Yakında emin olun ki 4 biyomsuz bir harita yapacağız. Konuyu da aceleyle yaptım kusura bakmayın. Eleştiriniz için teşekkürler.

Kullandığınız Featherboard sahte. Buyurun kanıt.
http://hizliresim.com/ZZ1vAz

Umarım yetkili arkadaşınız düşündüğüm gibi bir şey yapmıyordur. Eğer yapıyorsa ki gördüğüm kadarıyla yapıyor bu emek hırsızlığından başka bir şey değildir.
http://hizliresim.com/NpbaVQ

Ben zaten featherboard'ımızın orijinal olduğunu söylememiştim. Mahmut forumlarda ve skype'ta reklam yapıyor. Yorumunuz için teşekkür ederim.

4 biyom harita + schmaticler + büyük sunucuların yaptığı buildlerin aynıları = Dandik Bir Sunucu.

Bizde farkındayız Eren bey. Yeni güncelleme gelince yeniden yorumunuzu bekleriz. Saygılarımla.

Sunucu güzel, ama geliştirilebilir. başarılar

Teşekkürler.