LiveStay.batihost.com [1.8.X Survival] Tosunlar , Vip , Yenilikler

JoyEggeY

Zombi Katili
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
lİVEstAY.png

Bugun tamamen yeni bir LiveStay ile geliyoruz sizin için
güzel bir plugin paketi buldum ve editledim kendim yaptım demiyorum
Maplar da serverimize ait bazı yenilikler ile en baştan sizin için Cumartesi Aktif
[24.03.2018 13:00 da aktif]
cizgi.png

Evet şimdi değişen survival sunucumuzdan örnekler vererek yenilikleri çığa çıkaralım.
# Survival Sunucumuz İP: LiveStay.batihost.com
# Survival Sunucumuz HOST: BatiHOST
# Survival Sunucumuz SLOT: 50 [Sınırsız]
# Survival Sunucumuz Version: 1.8.X
cizgi.png

Sunucumuzda Bulunan Bazı Özellikler ;
# Coin Sistemi ile Taş kazarak kazandığınız coini takas edebilirsiniz.
# /gorevler yazarak para kazanabileceğiniz görevler alabilirsiniz.
# Spawndaki Katillere bakarak Top 10 a bakabilirsiniz.
# Spawneri çevirmek isterseniz /warp koylütakas.
# Elmas cevheri kırarak Pandora kasası anahtarı bulabilirsiniz.
# Size sormadan reload dahil atmıyoruz.
# Team kurarak arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz.
# Spawnerleri kırarak elinize alabilirsiniz.
# Rütbe sistemi ile rütbe atlayabilirsiniz.
cizgi.png

Sunucumuzdan Bazı Görseller ;

2018-03-23_18.57.33.png

spawn.png

Market.png

KASA.png

Ekli dosyalar

• check.png
    check.png
    455 bayt · Görüntüleme: 291
Son düzenleme:

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
3D İtem sistemi hoşuma gitti, başarılar.​

Turb0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı iyilestirilebilir, türkçe karakter kullanımına dikkat edilmeli düzensiz konu hazirlamissiniz.

EfsaneOyuncuNet

> Play.EfsaneOyuncu.Net > %100 Survival Sunucu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı iyi, Fakat konuda "Merhaba Gençler" Demeniz bana göre bizi küçük yaşta sandığınız görüşünü yarattı. Sakın yanlış anlamayın o anlamda dememiş de olabilirsiniz, Bu sadece benim görüşüm. Benim yaşım 19 Benden büyük olabilirsiniz ama Kesinlikle forumda sizden büyük insanlar bulunuyor. Bu "Merhaba Gençler" Kısmını düzeltmenizi rica ediyorum. Herneyse sunucunun mapleri aşırı derecede basit ve kesinlikle geliştirilmeli, Oyun içi özellikleri her zaman ki gibi standart, 3D Sistemi benim hoşuma gitmedi nedeni ise, Oyuncuya yararı yok ve sunucuyu yormaktan başka bir işlevi yok. Göze hitap etmesi için güzel düşünülmüş olabilir ama o plugin yerine başka bir gerekli plugin yüklemeniz sizin kalitenizi arttırır.

Başarılar..

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konu tasarımı iyi, Fakat konuda "Merhaba Gençler" Demeniz bana göre bizi küçük yaşta sandığınız görüşünü yarattı. Sakın yanlış anlamayın o anlamda dememiş de olabilirsiniz, Bu sadece benim görüşüm. Benim yaşım 19 Benden büyük olabilirsiniz ama Kesinlikle forumda sizden büyük insanlar bulunuyor. Bu "Merhaba Gençler" Kısmını düzeltmenizi rica ediyorum. Herneyse sunucunun mapleri aşırı derecede basit ve kesinlikle geliştirilmeli, Oyun içi özellikleri her zaman ki gibi standart, 3D Sistemi benim hoşuma gitmedi nedeni ise, Oyuncuya yararı yok ve sunucuyu yormaktan başka bir işlevi yok. Göze hitap etmesi için güzel düşünülmüş olabilir ama o plugin yerine başka bir gerekli plugin yüklemeniz sizin kalitenizi arttırır.

Başarılar..
Aynen Furkana Katılıyorum Spawn Çok Sade Kalmış Ya Büyütüp Geliştirin Yada İnternette Hazır Spawnlar Var Onları Koyarakda Yapabilirsiniz. 3D İtem Sistemi Çok Sunucuyu Yorar Ve Yoruldukdan Sonrada Küçük Çaplı Başlayıp Laglar Artabilir. Başarılar.

JoyEggeY

Zombi Katili
En iyi cevaplar
4
Ruh hali

Başarılar..
aslında küçük yaş değilde hepinizi eşit gördüğüm için olabilirmi :) İyi forumlar

EfsaneOyuncuNet

> Play.EfsaneOyuncu.Net > %100 Survival Sunucu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardşm aslında siz kendi kafanızdan uydurma şeylerle bana saygısızlık yapdınız diyerek beni suçluyamassın daha fazla cevap yazmayada beni bozmayada hakkın yok.
Hemen kavga çıkartıyorsunuz. Şahsınıza hakaret bile etmedim. Yaptığınız yanlışı yüzünüze vurdum sadece. Burası forum kardeşim açık olacaksın herşeye.

Juanti2000

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi şöyle bir düşünün 10 yaşında bir çocuğun 20 yaşındaki bir adamdan ne farkı var ha?
onun başardıklarını bu çocuk başaramaz mı?
ne bu adam bi süper kahraman marvel karakteri felanmı?
burası forum gamer!,
burda yaş sınırı yoktur.
Ha birde eleştiriyi yanlış yapanlar var.
Ya bakın resmen hakaret eder gibi eleştiri yapıp sonrada hakaret yapmadım derseniz böyle olur işte.
( örnek bir eleştiri ),
Bazı sistemlerinizi beğendim, Sunucu geliştirebilir, Yetkililer güncellenebilir Sunucu hayatınızda başarılar dilerim!​

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Akıl(zeka) yaşta değil baştadır.
Bunu Sen Anlamıcak Kadar Küçüksün İşte Yaş İle Baş Bir Değil. Bunu Anlasan Bu Cümleyi Kurmazdın. 12 yaşındaki cocugun bilmedigi seyi 25 yasindaki bildiğini farzet bilgi farkı var ve cahillik farkı var akıl yaşta deil baştadir la alakası yok yani anlıcağın

Şimdi şöyle bir düşünün 10 yaşında bir çocuğun 20 yaşındaki bir adamdan ne farkı var ha?
onun başardıklarını bu çocuk başaramaz mı?
ne bu adam bi süper kahraman marvel karakteri felanmı?
burası forum gamer!,
burda yaş sınırı yoktur.
Ha birde eleştiriyi yanlış yapanlar var.
Ya bakın resmen hakaret eder gibi eleştiri yapıp sonrada hakaret yapmadım derseniz böyle olur işte.
( örnek bir eleştiri ),
Bazı sistemlerinizi beğendim, Sunucu geliştirebilir, Yetkililer güncellenebilir Sunucu hayatınızda başarılar dilerim!​
Sen Konuyu Çok Yanlış Anlamışsın Marvel Karakteri İle Forum Gamer Ne Alakası Var Simdi. Sen Fazla Gaza Gelmişsin Burda. Yaş Sınırıyla Bir Mevzu Bile Açılmadı Doru Okuyup Yanlış Cevaplar Verme burda biz küçüksün burayı terket gibi kelimeler kullandıgımızı sanmıyorum. kimseyide dışlamadık tekrardan söyliyim 12 yasındaki cocukla 25 yasındaki adamı bir tutmamalı ve tutmamalısın. zekasal bir fark var cahillik gibi. cahillik kötü bir şey değil 12 yaşındaki cocugun bilmeyip 25 yasindakinin bildigi birsey anlamında cahillik. yazdıgın yorumu tekrardan göz geçirirsen sevinirim.