Logitech G633 Artemis Spectrum Oyun Kulaklığı

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Pek Logitech ürünü kullanmışlığım yok ama böyle bir bütçem olsa gider SteelSeries Arctis serisinden bir şey alırım :(

Ali_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle güle güle kullan umarım seni yarı yolda bırakmaz fiyatının hakkını verir fakat ben şu ana kadar hiçbir logitech ürününden memnun kalmadım şahsen hatta yaşadıklarım hakkında ayrı bir konu açarım, Logitech'in birçok ürününü kullandım ama şu ana kadar tek kullandığım F/P ürünü G103 onuda 1 ay anca kullanmışımdır ama fiyatına göre tatmin edici.
Steel Series ve Corsair ürünlerine de bakabilirsin bir daha ki sefere, bu kulaklık hakkında yorum yapmayacağım çünkü hiç kullanmadım buradan bakınca güzel gibi duruyor.
Masamda ki monitör ve kasa dışında ki her şey Logitech (G910 Klavye / G633 Kulaklık / Z533 Hoparlör / G402 Mouse / G440 Mousepad) ve hiçbiri sorun çıkarmadı. Çoğunu yeni aldım fakat kullandığım mouse inanılmaz kaliteliydi (G402 ondan yola çıkarak diğer parçaları aldım) 4-5 yıldır kullanıyorum üstünde yemek yememe, tozlu ortamda kullanmama, gerektiğinde vurmama, düşmesine karşın hala sapasağlam çalışıyor. Tek sorunu başparmağını koyduğun kısımdaki yumuşak madde biraz eridi o da sorun teşkil etmiyor benim için pek fark edilebilecek bir şey değil kullanırken. Normal bir insanın 10 yıl kullanabileceği türden.

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Masamda ki monitör ve kasa dışında ki her şey Logitech (G910 Klavye / G633 Kulaklık / Z533 Hoparlör / G402 Mouse / G440 Mousepad) ve hiçbiri sorun çıkarmadı. Çoğunu yeni aldım fakat kullandığım mouse inanılmaz kaliteliydi (G402 ondan yola çıkarak diğer parçaları aldım) 4-5 yıldır kullanıyorum üstünde yemek yememe, tozlu ortamda kullanmama, gerektiğinde vurmama, düşmesine karşın hala sapasağlam çalışıyor. Tek sorunu başparmağını koyduğun kısımdaki yumuşak madde biraz eridi o da sorun teşkil etmiyor benim için pek fark edilebilecek bir şey değil kullanırken. Normal bir insanın 10 yıl kullanabileceği türden.
Peki ya ben normal bir insan değilsem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Herhalde oyun oynarken benim kadar sinirlenip eşyalarını kırıp döken bir insan yoktur diye tahmin ediyorum Türkiye'de eheheh. Bu arada neden tozlu ortamda kullanıyorsun ? :( Odanın tozunu hiç almıyor musun ? Hiç odanı süpürüp toplamıyor musun ? Göz tertibi diye bir şey var yahu. :emin: (şu an odanın fotoğrafını çok pis merak ediyorum ne kadar tozlu olabilir ki diye. :S)

Baggi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu ürünü almak yerine daha ucuz fiyatlı ve konfor açısından daha gelişmiş bulduğum HyperX Cloud Stinger'ı deneyebilirsiniz. Bunu 1 yıl deneme şansım olmuştu ve hiçbir sorun yaşamadım kendisiyle. Ben 200-230 fiyat aralığında almıştım bu fiyatı hak etti mi diye soracak olursanız kesinlikle etti. Cloud Stinger'ı her platformda kullanabiliriz ayrıca masaüstü için ayrı bir kablo da geliyor kutu içerisinde.

Ali_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki ya ben normal bir insan değilsem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Herhalde oyun oynarken benim kadar sinirlenip eşyalarını kırıp döken bir insan yoktur diye tahmin ediyorum Türkiye'de eheheh. Bu arada neden tozlu ortamda kullanıyorsun ? :( Odanın tozunu hiç almıyor musun ? Hiç odanı süpürüp toplamıyor musun ? Göz tertibi diye bir şey var yahu. :emin: (şu an odanın fotoğrafını çok pis merak ediyorum ne kadar tozlu olabilir ki diye. :S)
Eşyaları kırıp döküyorsan zaten pahalı ekipmanlar almaktan uzak duracaksın birader. Tozdan kastım büromuzda dosyaların arşivlendiği bir oda var orada tüm yaz boyunca kullandım ve bir sıkıntı çıkmadı.