LoGosGaming "JailBreak'in" | Ücretsiz Slotluk - !ws !knife !eldiven Her Hafta ADMİNLİK 95.173.175.64

Demmy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkeze Merhaba Arkadaşlar CS:GO Topluluk Sunuculari Serverima Hepinizi Beklerim İyi Forumlar. :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
!knife Seçeneği İle HerTürlü Bıçağı Alabilirsiniz.
Karambit
M9 Bayonet
Bayonet
Shaddow Daggers
Huntsman
Ve Birçok Bıçak

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
!ws Komudu İle Birbirinden Güzel Skin Seçebilme.
ÖRNEK: Statrak Karambit | Sertleştirilmis Kasa

Buda Marketten Görüntülerimiz
Kredi Ile !market ten Skin VB Şeyler Satın Alabilirsiniz Oyunun Zevkinizi Arttırır

!market Seçeneği İle Kendinize Oyuncu Modellerinden Benim Gibi Bir Oyuncu Modeli Alabilirsiniz Bunun Sayesinde Kamufle Olabilirsiniz.

Ve Geldik En Son Şeye. KUMAR Sistemi
Biliyoruz Haram Ama Zevkli Ortada Bir Tür Kapışma Var Gibi !kumar 100 Gibisindne Yazilarla Kumara Girebilirsiniz Ne Kadar Çok Basarsanız Şansınız Okadar Çok Artıyor.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------​
KONUMA GÖZ ATTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM DEĞERLİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM İYİ FORUMLAR İYİ KONULAR İYİ OYUNLAR

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
açık renkli yazılar minecraft teması kullananlar için [ben] göz yoruyor biraz daha koyulaştırınız. sunucuya uğrayacağım

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Demmy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
geldim bile :D herşeyi kill confirmed yaptım 10-20 el dust 2 de oynadım çıktım adam çıkınca bi yetkili gelebilirmi rica etsem

hmm nası kendi oyuncu modelime bakıcam
!tp Komuduyla Bakabilirsin.

LoGos Gaming Fun Sunucusu

- Sunucu Özellikleri -

- Jailbreak Sunucusu !
- 28 Slot !
- Uzman Yönetim !
- En Güzel Modeller ve Pluginler !
- Hepsi Birbirinden Değişik Map. !
- Hiçbir Yerde Göremeyeceğiniz Pluginler !
- "Knife ve WS" Plugini !
- Yeni Nesil Market Sistemi !
- Kredi Oyunları !
- Haksızlığın Olmadığı Bir Sunucu !
- HerHafta ADMİNLİK OYUNLARI
- Zamanınınızı En İyi Bir Şekilde Değerlendirebileceğiniz SUNUCU !
- Her Cumartesi TOPLANTI !

-Diğer Bilgiler-

- Sunucumuzun İP Adresi : 95.173.175.64

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucu içinden bilgiler gösterilebilirdi maplar vb. başarılar lycan ı baya sevmiştim ilk açıldığında hadi hayırlısı

VictoryTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel görünüyor.Sunucu Lokasyonu neresi ?