LoL All-Star 2017

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0

League-of-Legends.jpg

LoL All-Star 2017
Selamlar! Bu konumda sizlere LoL All-Star 2017'den bahsedeceğim.
LoL All-Star 2017
All-Star her yıl en iyi lol oyuncularının Amerika'da karşı karşıya geldiği bir etkinlik. 8 Ayrı bölgeden dünyanın en iyi oyuncuları bu sahnede karşı karşıya geliyor. Ayrıca karşı karşıya gelecek profesyonel oyuncular, diğer oyuncuların oylarıyla seçiliyor. Bu yıl Türkiye'den all-star etkinliğine katılacak olan profesyonel oyuncular, 70 bin oyuncunun kullandığı oylar ile belli oldu. Etkinlik 7-11 Aralık tarihleri arasında gerçekleşiyor. Canlı yayınları takip ederek etkinliği kimin kazandığını görmeyi kesinlikle unutmayın. Muhtemelen çok çekişmeli kapışmalar seyredeceğiz. Etkinliği twitch üzerinden rahat bir şekilde takip edebilirsiniz. Etkinliği kazanan takımı şimdiden tebrik ediyorum ve etkinliğe Türkiye'den katılan oyuncuları sizlere söylüyorum;
  • Üst Koridor : Berke "Thaldrin" Demir (1907 Fenerbahçe)
  • Ormancı : Furkan "Stomaged" Güngör (BAUSuperMassive)
  • Orta Koridor : Kim "Frozen" Tae-il (1907 Fenerbahçe)
  • Nişancı : Berkay "Zeitnot" Aşıkuzun (BAUSuperMassive)
  • Destek : Onur "Zergsting" Ünalan (Team AURORA)
Türkiye bu kadro ile bu yıl all-star 2017 etkinliğine katılacak. Kendilerine şimdiden başarılar diliyorum. Etkinliğe 8 ayrı bölgeden oyuncular katılacak demiştim. Bu 8 bölgeyi söylemeden de olmaz diye düşünüyorum ve söylüyorum;
  • Çin (LPL)
  • Avrupa (EU LCS)
  • Kore (LCK)
  • LMS (LMS)
  • Kuzey Amerika (NA LCS)
  • Güneydoğu Asya (GPL)
  • Türkiye (TCL)
  • Brezilya (CBLOL)
Evet 8 bölge bu şekilde arkadaşlar. 8 bölgeden katılacak oyunculara da ayriyeten başarılar diliyorum. Ayrıca turnuvada bir de 1 v 1 olacak. Bu 1 v 1 turnuvasınında çok eğlenceli geçeceğinden eminim. En iyi olan kazansın diyorum ve bu konumu da burada sonlandırıyorum.

Okuduğunuz için teşekkür ediyorum. İyi günler, iyi forumlar diliyorum.

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
Güzel bir konu olmuş, başarılar dilerim. :)

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Elwind'in turnuva performansını bilmiyorum ama Thaldrin daha mı iyi oynuyor? Yoksa Elwind teklifi geri mi çevirdi? Gerçi böyle bir teklif neden geri çevrilsin ki :ciddi:

Kafamda deli sorular :ha: