LoL bedava sihirdar adı değişimi

Zackie

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
"Bedava sihirdar adı mı değişilirmiş yahu?"
Dediğinizi duyar gibi oldum, şimdi sizlere anlatacağım taktikle neredeyse hiç efor harcamadan sihirdar adınızı değiştirebileceksiniz.
Öncelikle değiştirmek istediğimiz sihirdar adını yeni bir hesap açarak claimlememiz gerekiyor.
Atıyorum sizin güncel kullanıcı adınız Ali1, yapmak istediğiniz ad ise Mehmet2.
Yeni bir hesap açarak Mehmet2 adına sahip oluyoruz.
Mehmet2 isimli hesap ile ilk başta yapılan eğitim amaçlı görevler ve botlara karşı yapılan ilk oyunlardan yaklaşık 4-5 şampiyon gelmekte.
Sizin burada yapacağınız şey ilk birkaç maçı tamamlayıp size bedava olarak verilecek şampiyonlardan en yüksek fiyatlıları seçmek.
Örnek olarak maç sonu şampiyon açma ekranında illaoi vs. vs. seçmek.
Dediğim gibi sürekli en yüksek fiyatlı olan şampiyonları seçiyorsunuz.
Bu şampiyonlara Kalıcı Olarak Aç değil de Mavi Öze Dönüştür tuşuna basacağız.
Zaten ilk 10 maçımızda level atlama ile birlikte gelen şampiyon kapsüllerinden de sizlere şampiyonlar çıkacak.
Bu kapsülleri de açtıktan sonra aynı şekilde çıkan şampiyonları Mavi öze dönüştürüyoruz.
İlk 10 maçı attıktan sonra dediğim işlemlerle birlikte sizlerde en az ortalama 10000 mavi öz bulunacak.
Birkaç maç daha atıp gelen şampiyon kapsüllerinden yüksek fiyatlı şampiyonları dönüştürdüğümüz takdirde yaklaşık 15-20 maç attığımızda Sihirdar adı değişimi için gerekli mavi özü toplamış olacağız.
Botlarla yapılan maçların çok uzun sürmediğine dikkat çekmek lazım. Yani 15-20 maç hayatınızın yarımını falan götürmeyecek.
Bu mavi özü topladıktan sonra yapmanız gereken tek şey LoL destek birimine ticket yani bilet atmak.
Ticket atma
Hangi konuda ihtiyacın var? yazan kısımda Veri talebi veya hesap silme hakkında. yazan yeri seçiyoruz.
Şu konuda ihtiyacım var yazan kısma Bunların dışında diyoruz.
Başlık tamamen size kalmış. İsterseniz Sihirdar isimi takası, isterseniz kullanıcı adları değiş tokuşu gibi şeyler yazabilirsiniz.

Açıklama kısmına:

" Sahibi olduğum 2 hesap arasında sihirdar ismi değişimi yapmak istiyorum,
  1. HESAP
    Kullanıcı Adı:
    Sihirdar Adı:
    Oynadığın Sunucu:
    Kayıt E-Posta Adresi:

2. HESAP
    Kullanıcı Adı:
    Sihirdar Adı:
    Oynadığın Sunucu:
    Kayıt E-Posta Adresi:
"
Yazarsanız en geç 1 gün içerisinde hesaplarınızın sihirdar adı değişmiş olur, yani örnek üzerinden sizin ana hesabınız Mehmet2, sonradan açtığınız Ali1 olur.

İyi oyunlar.
Hqhajghsjfs az önce sırf teşekkür etmek için hesap açtıydım :D Üstad yemin ederim çok sağol ya 4-5 yıl önce koyduğum saçma sapan nicki değiştim sonunda bayağı eforsuz bir şekilde,deneyecek arkadaşlara söyleyeyim hala çalışıyor :)

Lasmonel

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ve bir zamanlar, takma adınızı birkaç ayda bir düzenli olarak ücretsiz değiştirebiliyordunuz. Uzun zaman oldu. Sezon 4'ten beri oynuyorum.

https://rentola.com.tr adresinde ucuz mülk kiralama

Son düzenleme: