• rabisu

    Hytale Türkiye

LoL Bir Karışım Kullan

MehmetAcar_

İnsan beklentisi kadar mutludur.
Mesajlar
169
Beğeniler
75
Puanları
860
Ruh Hali
#1


gXzK0eL.jpg


LoL Bir Karışım Kullan

Herkese merhaba ForumGamerTR ailesi! Bugün sizlere anlatacağım konu "LoL bir karışım kullan". Rahat koltuklarınıza uzanın ve yazının keyfini çıkarın efendim. Haydi başlayalım.LoL Nedir ?

League Of Legends, strateji ve takım oyununa dayalı, içinde her iki takımda bulunmak üzere 5'er oyuncu bulunan ve tarafların birbirlerinin ana kulelerini yok etmesi ile son bulan aksiyon moba oyunudur. Sürekli gelişen oyun yapısı ile güncel kalmış ve uzun süren yıllar boyunca dikkatleri üzerine çekmiştir. Bugün geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan Leauge Of Legends, dünya çapında tüm oyuncular tarafından bilinen bir oyun haline gelmiştir. Gerek düzenlenen turnuvalarda yaptığı harika görsel şölenler olsun, gerek oradaki ambiyansı dünyadaki tüm oyunculara canlı yayın aracılığı ile "oradaymış gibi" yaşatması vesilesiyle pek çok oyuncunun vazgeçilmez dediği bir oyun olmuştur.

karışım.gif


Karışım Nedir ?

Karışımlar oyunda size ekstra can, hasar veya büyü gücü kazandıran iksir karışımlarıdır. Özellikle oyunun sonlarına doğru eğer yeterli güçte iseniz bu karışımlardan size uygun olanını alıp gücünüze güç, canınıza can katabilirsiniz. İksirleri oyun içinde kullanabilmek için 9. seviyeye ulaşmış olmanız gerekmektedir.
Oyunda 3 tane karışım bulunmaktadır. Bunlar:Sağlamlık Karışımı

9. seviye ve üstü olduğunuz vakit alabilirsiniz.
Bu karışım size yalnızca 3 dakikalığına %25 oranında sıvışma ve +300 can kazandırır. Genellikle "Tank" diye adlandırdığımız şampiyonlar oyun içinde bunları kullanmaya daha meyillidir.
Ekstra olarak hareket ettiğinde arkasında bir iz bırakır. Bu iz takım arkadaşlarının hareket hızını %15 oranında arttırır.


gif1.jpgHiddet Karışımı

9. seviye ve üstü olduğunuz vakit alabilirsiniz.
Bu karışım ise sizlere özellik olarak 3 dakikalığına Kan Hırsı (Daha sonra değineceğim) ve +30 saldırı gücü kazandırır.
Kan Hırsı ise şampiyonlara verilen hasarın %15'ine denk bir can yenilemesi verir.


gif2.jpgBüyücülük Karışımı

9. seviye ve üstü olduğunuz vakit alabilirsiniz.
Son karışımımızın size vereceği ekstra özellik 3 dakikalığına seri mana yenilemesi ve +50 yetenek gücü. Ayrıca Büyücülük (Daha sonra değineceğim) güçlendirmesi etkisini kazandırır.
Büyücülük, bir şampiyona ya da kuleye yapılan her saldırı ilave gerçek hasar sağlar. Bu etkinin şampiyonlara karşı 5 saniyelik bir bekleme süresi mevcut iken kulelerde bu süre yoktur.


gif3.jpg1550238809324.png


Bir rehber konusunun daha soruna gelmiş bulunmaktayız. Okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi forumlar!

 
Son düzenleme: