LoL Figürleri

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0

maxresdefault.jpg

LoL Figürleri
Merhaba, yeni bir konu ile karşınızdayım.
Nedir
Riot Games kendi mağazasında küçük, tatlı ve şirin League of Legends figürleri satıyor. Eminim ki çoğu kişi bunlardan en az bir tane istiyordur. Gerçekten çok güzeller ve çok güzel üretilmişler. Tabii ki bu kadar güzel olan figürler bize yüksek fiyatlara patlıyor. Fiyatlar ise şu şekilde: 10, 15, 20, 25, 30, 35, 55, 65 Euro olarak değişmekte. TL olsaydı bana göre çok daha iyi olurdu ama maalesef Euro ile satışta bu figürler. Figürleri incelemek isterseniz aşağıda spoiler içinde verdiğim linke gidebilirsiniz.
tr.merch.riotgames.com/tr/collectibles/figures.html?p=1
Şunu söylemekte fayda var; bazı figürlerin tamamen satın alımları kapatılmış, bazıları ise etkinliklerde geri gelecek, beklemede kalın!

Figürlerin ortalama boyutları şu şekilde:

• Yükseklik: 9,5 cm
  • Genişlik: 11,4 cm
Satın Almak

Satın almak için satışta olan bir figüre sol tıklayıp sepete ekledikten sonra figürü adresinize sipariş edebilirsiniz. Ödeme kapıda ödeme değil ve ödeme yöntemleri şu şekilde:
  • Kredi Kartı (MasterCard, Visa, American Express)
  • PayPal
Gösterge Listesi
  • Ön Sipariş: Ürün daha piyasaya çıkmadan önce satılan ürünler için kullanılır.
  • Özel Fiyat: Belli bir süre için indirimde olan ürünler için kullanılır.
  • Mahzene Kaldırıldı: Belli bir etkinlik için gelmiş ve ardından mahzene kaldırılmış olan figürler için kullanılır. Tekrardan bağlantılı olduğu etkinlik gelmeden satın alınamaz.
  • Veda Etti: Satın alımı kapatılmış ve bir daha o bölgede satılmayacak olan figürler için kullanılır.
  • Yakında Dönüyor: Stokları bitmiş ve yeniden stoklara gelecek olan figürler için kullanılır.
  • Düşük Stok: Stokları azalmış ürünler için kullanılır. Sakın kaçırmayın!

Bana sorarsanız bir figür için 25 Euro çok ama satın alıp keyfini çıkaranlar var. Ayrıca figürler çok ama çok güzel tasarlanmış ben çok sevdim. Riot Games bütün figürleri ellerinden geldiğince çok tatlı yapmaya çalışmış ve başarmış da! Satın almayı düşünüyorsanız bence alınabilir.

Başka bir konuda görüşmek üzere!