NSFP - 27 Nisan karşı cevap bildirgesi

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
NSFP.png

NASYONAL SOSYALİST FORUM PARTİSİ
3. DÖNEM 1. TOPLANTI
OLAĞANÜSTÜ HAL

KARŞI CEVAP BİLDİRGESİ:
Pascia adında birinin kurmuş olduğu FKP partisi, bizim adımızı kötülemeye çalışmış. Kendilerine herhangi bir yanlışta bulunmasak bile kendisi derhal komünizm düşünceleriyle bizi zedelemeye çalışmış! Her türlü eleştiriye açığız fakat PASCİA beyin yapmış olduğu bu zedeleyici görüşü kötü buluyorum. FKP bugünden itibaren NSFP KARA LİSTE'sinin başına tutturulmuş bir düşmandır! PASCİA beye bu seçimi kazanamayacaklarını ve şimdiden geri çekilmeleri gerektiği güzel sözlerimle bildiriyorum. Kendileriyle herhangi bir husumetimizin olmasını istemem. Diyor ki PASCİA bey: "NSFP'yi forum varlığına zararlı cemiyetlerden birisi olarak ilan ettiğimizi bildiririz." Yav sen neye göre bunu ilan ediyorsun, tanrı aşkına! Sen FKP'nin kurucususun PASCİA bey, kendinize çeki düzen verin ve yakında varlığı unutulacak partinizin başına geçin. Komünist oluşumların forum halkına açacağı zararlar, ilerleyen günlerde daha da belirgin hale gelecek ve bu iğrenç oluşum derhal son bulunacaktır. NSFP Genel Başkanı olarak parti içindeki çalışmalarımıza derhal başlamış bulunuyoruz ve bu saçma ayaklanmanın derhal son bulması için atacağımız adımları bizzat ben yönetiyorum. Baskıcı bir iktidar oluşturduğumuzu iddia etse de, herhangi bir baskıcılığımız bulunmamaktadır ve forum halkına katacağımız yeniliklerin ve forum halkına gösterdiğimiz kurallı, adaletli ve yasalı duruşun bunun bir kanıtı olduğunu göstermek istiyorum. Oluşumumuzun gayesi, forumun yaşadığı bu zor günleri halkımızın naçizane yardımlarıyla tekrardan arşa çıkartmaktır. Amacımız, kendi görüşümüzü benimsemeyen kişileri de, oluşumumuzun güzelliklerini kendilerine bildirerek onları kendi toplumumuzun bir parçası yapmaktır.

Yapılan bu kınamayı kınıyor, destekleriniz için bir kez daha teşekkürlerimi sizlere iletiyorum. PASCİA beye, seçimi kazanamayacaklarını, boşuna uğraşmamaları gerektiğini bildiriyorum! TEŞEKKÜRLER FORUM GAMER!

@PASCIA

NSFP PARTİ GENEL BAŞKANI: @Swuupie
kuruluş konuşmamız: Nasyonal Sosyalist Forum Partisi 3. Dönem Mitingi

TEŞEKKÜRLER....​

Son düzenleme:

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biz gelecek seçim için değil gelecek nesil için çalışıyoruz sayın faşist parti lideri ! Sözlerinize dikkat edin.

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Biz gelecek seçim için değil gelecek nesil için çalışıyoruz sayın faşist parti lideri ! Sözlerinize dikkat edin.
Merak etmeyin Sn. PASCİA Bey, bizim gayemiz geçmişte veya gelecekte değil, şimdide. Şimdiyi halledersek gelecek zaten kendiliğinden güzelleşecektir. Sizin yalanlarınızla daha fazla vakit kaybetmek istemiyorum, lütfen daha fazla uzatmayın. Teşekkürler.

BornToKillTR

Fikirlere Kurşun İşlemez
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
FKP'yi destekliyordum fakat düşüncemden dönmeye karar verdim, Yaşasın NSFP!